Γενικό - Καταλογος Ονοματων

Alecs327

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Παιδια.....κοντευω να τρελαθω με αυτη τη βλακεια.......δηλαδη το οτι πρεπει οπωσδηποτε να εισαι σε αλφαβητικη σειρα........περυσι και προπερσι ημουνα στο τριτο τμημα δηλ Α'3 και Β'3......πρωτος στον καταλογο........φετος με βαλανε στο Γ'2........τελευταιος στο καταλογο.......και ειχα συνηθισει με τους συμμαθητες απ'το τριτο τμημα.....γιατι γνωριζομαστε απ'τη 3η δημοτικου.....Πηγα στο διευθυντη να του πω να με αλλαξει ταξη.......και ειπε οτι δεν γινεται........γιατι μας εβαλε σε απολυτη αλφαβητικη σειρα......(λεει αυτος) ενω......στον καταλογο πανω απο το επωνημο μου που αρχιζει απο Ν υπαρχει μια συμμαθητρια που το επωνημο της ξεκιναει απο Ο.........!!! ΕΛΕΟΣ !!!!!.......τι να κανω....????????:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Δεν νομίζω να υπάρχει κάτι άλλο να κάνεις. Αφού πήγες στον διευθυντή και σου είπε αυτό, δεν γίνεται κάτι άλλο... Οπότε προσπάθησε να προσαρμοστείς με τους καινούριους σου συμμαθητές! Δεν είναι τόσο δύσκολο όσο νομίζεις... Θα δεις μέσα στην χρονιά που θα εξελιχθούν καλά τα πράγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
αυτο γινεται επειδη αν αρχισει ο ενας απο εδω,ο αλλος απο κει να ζηταει να αλλαξει τμημα εξαιτιας της παρεας ισως δημιουργηθουν τμηματα με διαφορετικο επιπεδο (ενω πρεπει να ειναι και "καλοι" και "μετριοι" και "αδυνατοι" στο τμημα...να μη μαζευονται ολοι στο ιδιο)...
βασικα αν ο διευθυντης στο εκοψε οριστικα δυσκολα να υπαρχει κατι αλλο που μπορεις να κανεις..δοκιμασε να βρεις καποιον απο το 3 που θελει να παει στο 2 για να αλλαξετε αλλα μαλλον θα λαβεις παλι αρνητικη απαντηση...τεσπα,πρεπει να προσαρμοστεις στα νεα δεδομενα..καλες παρεες υπαρχουν παντου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alecs327

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
μονο σ' αυτη τη ταξη δεν υπαρχουν........αυτη η ταξη ειναι σαν ο " <<υποκοσμος>> " του σχολειου....περυσι.....παρα πολες αποβολες "επεσαν" σε αυτη τη ταξη......πολυ εμειναν για Σεπτεμβρη........και καποιοι απο απουσιες..........ειναι το τμημα με τη χειροτερη φημη.......αρκετοι απο αυτους με εχουν βαλει στο ματι......και απο πανω σημερα με εβαλε ο διευθυντης απουσιολογο!!.......δηλ """"θανατικη ποινη""" ..... Παω να τρελαθω.......κανει πολυ μεγαλο λαθος αν νομιζει.....οτι ο καλυτερος μαθητης του σχολειου...:D....θα σηκωσει αυτη τη ταξη...........αυτη η χρονια θα ειναι σκετος γολγοθας.......!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Παιδια.....κοντευω να τρελαθω με αυτη τη βλακεια.......δηλαδη το οτι πρεπει οπωσδηποτε να εισαι σε αλφαβητικη σειρα........περυσι και προπερσι ημουνα στο τριτο τμημα δηλ Α'3 και Β'3......πρωτος στον καταλογο........φετος με βαλανε στο Γ'2........τελευταιος στο καταλογο.......και ειχα συνηθισει με τους συμμαθητες απ'το τριτο τμημα.....γιατι γνωριζομαστε απ'τη 3η δημοτικου.....Πηγα στο διευθυντη να του πω να με αλλαξει ταξη.......και ειπε οτι δεν γινεται........γιατι μας εβαλε σε απολυτη αλφαβητικη σειρα......(λεει αυτος) ενω......στον καταλογο πανω απο το επωνημο μου που αρχιζει απο Ν υπαρχει μια συμμαθητρια που το επωνημο της ξεκιναει απο Ο.........!!! ΕΛΕΟΣ !!!!!.......τι να κανω....????????:'(

Το ειχα παθει και εγω αυτο!:) Στην πρωτη γυμνασιου ημουν πρωτος αλφαβητικα στο 3ο τμημα και στη δευτερα με πηγαν τελευταιο στο 2ο τμημα. Εγω απλα ειχα πει στον υπευθυνο της ταξης να με αλλαξει, γιατι ειχα συνηθισει στο παλιο τμημα, αλλα μου ειπε ξερα "Δε νομιζω πως θα εχεις προβλημα" και τελικα εμεινα.

Παντως σε εκεινο το τμημα περασα καλυτερα απ'οτι στο παλιο μου.

Αν δεν μπορεσεις τελικα να αλλαξεις τμημα μην το παρεις κατακαρδα. Ποτε δεν ξερεις αν θα σου αρεσει κατι πριν το κανεις.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
και σε εμάς το κάναν αυτό σε μια κοπέλα. Και δεν την αλλάζουν:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Μία είναι ηλύση.Κατάληψη,μολότοφ,σπάσε όλα τα τζάμια,κάνε γραφίτι σε όλους τους τοίχους του σχολείου,απειλητικά τηλεφωνήματα.

Δεν νομίζω να μπορεί να αλλάξει κάτι.Εμάς πουμας πήραν 2 αγόρια λόγω τεχνικού,τι να πούμε 3 αγόρια μέσα στοτ μήμα,και 14 κορίτσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
να πας να το ζηησεις ξανα.....εγω θα επεμενα κ θα'βαζα κ κανα μυξοκλαμα(αν+δν ειναι του στυλ μ).....αλλα θα'ναι τραγικα κει περα οποτε επεμεινε λιιιιιιγο ακομη χωρις να γινεις τσιμπουρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exxxdy

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Μία είναι ηλύση.Κατάληψη,μολότοφ,σπάσε όλα τα τζάμια,κάνε γραφίτι σε όλους τους τοίχους του σχολείου,απειλητικά τηλεφωνήματα.

Δεν νομίζω να μπορεί να αλλάξει κάτι.Εμάς πουμας πήραν 2 αγόρια λόγω τεχνικού,τι να πούμε 3 αγόρια μέσα στοτ μήμα,και 14 κορίτσια.
'Ελεος........Δεν πρόκειται να άντεχα σε τέτοιο τμήμα........αλλα το θέμα υπομονή χρειάζεται....μέχρι ενα σημείο εστω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
'Ελεος........Δεν πρόκειται να άντεχα σε τέτοιο τμήμα........αλλα το θέμα υπομονή χρειάζεται....μέχρι ενα σημείο εστω.....

χαχα ναι κανεις δεν αντεχει οντως..:P:lol:στο τμημα μας ειχαμε 5 αγορια και ειμαστε 17 κοριτσια:)ε τα 2 αγορια εχουν ειδη φυγει..αλλαξαν μαθημα επιλογης και πηγαν σε αλλο τμημα:Pμα κανεις δεν μας θελει τελος παντων;:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rika

Νεοφερμένος

Η Ρικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Σε καταλαβαινω,και εμενα μου εχει συμβει το ιδιο οταν με χωρισαν με την κολλητη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
λολ εμενα μου λες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top