Κατατακτήριες Φαρμακευτική

LchBoo

Νεοφερμένος

Ο LchBoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας! Ενδιαφέρομαι να δώσω κατατακτήριες για την φαρμακευτική Θεσσαλονίκης. Απλα ηθελα να μάθω ποσο εφικτο ειναι να βγάλει κάποιος τη σχολή ενώ δουλέυει . Θέλω να μάθω δηλαδή τι παίζει με τις υποχρεωτικές παρακολουθήσεις και τα εργαστήρια. Είναι κάθε βδομάδα η κάποιες φορές το εξάμηνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nina22

Νεοφερμένος

Η nina22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας! Θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει σχετικά με τα θέματα που πέφτουν στα 3 μαθήματα των κατατακτηρίων στη φαρμακευτική θεσσαλονίκης. Αν έχει δώσει κάποιος, οποιαδήποτε χρονιά, θα με βοηθούσε πολύ αν θυμάται και γράψει τα θέματα που πέσανε. Έχω βρει κάποια στο ίντερνετ αλλά θα ήθελα να πάρω και μία άλλη ιδέα για να ξέρω πού να δώσω βάση.:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christie18

Νεοφερμένος

Η christie18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα, έδωσα πέρσι κατατακτήριες για φαρμακευτική ! Ότι θέλεις στείλε μού μήνυμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Καλησπέρα, έδωσα πέρσι κατατακτήριες για φαρμακευτική ! Ότι θέλεις στείλε μού μήνυμα!

Μπορείς να επιτύχεις της εξετάσει σε φαρμακευτική χωρίς να κάνεις φροντηστηρια (έτσι όπως έχω ακούσει ) ;;
Τα θέματα πως είναι ; Εύκολα ,δύσκολα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christie18

Νεοφερμένος

Η christie18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ανάλογα το επίπεδο σου! Το βιβλίο της χημείας Δεν βοηθάει και πολύ! Τα θέματα είναι αρκετά βατά αν έχεις διαβάσει πολύ καλά όλη την ύλη! Εγώ πάντως έκανα φροντιστήρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Ανάλογα το επίπεδο σου! Το βιβλίο της χημείας Δεν βοηθάει και πολύ! Τα θέματα είναι αρκετά βατά αν έχεις διαβάσει πολύ καλά όλη την ύλη! Εγώ πάντως έκανα φροντιστήρια


Κάνουν καλές τιμές για τους φοιτητές ή τους πετσοκοβουν το πορτοφόλι ;
Πόσους μήνες έκανες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top