LG 20MK400A-B 20" VGA Monitor

aekarare

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aekarare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
καλησπερα παιδια..μπορει καποιος να μου πει αν αυτη η οθονη υπολογιστη λειτουργει και ως τηλεοραση?LG 20MK400A-B 20" VGA Monitor..και αν δεν μπορει καποιος να μου στειλει μερικες οθονες που μπορουν να χρησιμοποιηθουν και ως τηλεορασεις και ως οθονες υπολογιστη?(τις πιο φτηνες που ξερετε ας πουμε)..ειμαι φοιτητης και θελω να βρω μια για να καλυψω και τις 2 αναγκες μου
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
καλησπερα παιδια..μπορει καποιος να μου πει αν αυτη η οθονη υπολογιστη λειτουργει και ως τηλεοραση?LG 20MK400A-B 20" VGA Monitor..και αν δεν μπορει καποιος να μου στειλει μερικες οθονες που μπορουν να χρησιμοποιηθουν και ως τηλεορασεις και ως οθονες υπολογιστη?(τις πιο φτηνες που ξερετε ας πουμε)..ειμαι φοιτητης και θελω να βρω μια για να καλυψω και τις 2 αναγκες μου


Καλησπέρα φίλε μου , λοιπόν number 1 tip όταν ψάχνεις για τέτοιες οθόνες θα γράφεις monitor tv στο internet οκ? αυτές οι οθόνες λειτουργούν και ως οθόνες υπολογιστή και τηλεοράσεις. Η συγκεκριμένη που επέλεξες γράφει μόνο monitor άρα είναι μόνο οθόνη υπολογιστή.

Τώρα δυστυχώς η φθηνότερη monitor tv που βρήκα είναι στα 120 ευρώ (αρκετά τσιμπημένη σε σχέση με αυτή που ανέφερες αλλά έτσι είναι όλες οι monitor tv λόγω της διπλής λειτουργίας τους...) Monitor TV 24" LG 24TK410V-PZ HD Ready στα public η οποία είναι και σε προσφορά μετά η τιμή ανεβαίνει. Αν βέβαια ξέρεις εσύ κάποια ιστοσελίδα που πουλάει οθόνες φθηνότερα ψάξε για monitor tv και σίγουρα θα βρεις κάποια άλλη σε πιο προσιτή τιμή :D.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top