Diablo III

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Λίγο αργοπορημένα, αλλά αλήθεια, πώς δεν υπήρξε τέτοιο θέμα; :D
Βγήκε λοιπόν στις 15 Μαΐου το Diablo III, πείτε, το πήρατε, παίξατε, αν όχι, να το πάρετε, αν ναι, τι χαρακτήρα φτιάξατε, τι progress έχετε κάνει;

Επειδή προσωπικά δεν είμαι Ασιάτης, το τερμάτισα σε 3 μέρες (slowpoke) και τώρα στο Nightmare difficulty είμαι ακόμα στο Act I, με Witch Doctor level 33 προς το παρών.
Έχω επίσης και Demon Hunter στο Act II του Normal level 20.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Λίγο αργοπορημένα, αλλά αλήθεια, πώς δεν υπήρξε τέτοιο θέμα; :D
Βγήκε λοιπόν στις 15 Μαΐου το Diablo III, πείτε, το πήρατε, παίξατε, αν όχι, να το πάρετε, αν ναι, τι χαρακτήρα φτιάξατε, τι progress έχετε κάνει;

Επειδή προσωπικά δεν είμαι Ασιάτης, το τερμάτισα σε 4 μέρες (slowpoke) και τώρα στο Nightmare difficulty είμαι ακόμα στο Act I, με Witch Doctor level 33 προς το παρών.
Έχω επίσης και Demon Hunter στο Act II του Normal level 20.

Είναι πολλά τα 60 ευρώ,ρε φίλε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Γι' αυτό παίζεις WoW και δίνεις annual pass :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Γι' αυτό παίζεις WoW και δίνεις annual pass :P
Γι'αυτό κρατάω τα λεφτάκια μου και αφήνω το account μου να φριζάρει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Άμα δεν ξέρεις να μοιράσεις τα λεφτά με άλλον/ους, ε τότε τι να σου πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top