Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Τί είναι αυτό που σας την σπάει στο χαρακτήρα ενός ανθρώπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Να υποκρίνεται,,δεν το αντέχω αυτό είναι κάτι που μου δίνει πολύ άγρια στα νεύρα και δυστυχώς έχω συναντήσει πολλούσ υποκριτές μέχρι στιγμης που μπροστα μου ήταν μια χαρα και πίσω μου έσκαυαν τον λάκκο(όχι με τα φίδια :P)
όπως επίσης δεν μπορώ να είναι ο άλλος καλός μαζί μου όταν με χρειάζεται και με έχει ανάγκη γρρρρρ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Όσοι κάνουν 2ο post για να απαντήσουν σε ερώτηση που έθεσαν οι ίδιοι σε 1ο post :lol:
Μπορείς να γράψεις την άποψη σου κάτω απο την ερώτηση βρε κοπελιά, δε χρειάζεται να γεμίζεις τον τόπο post ;).
Μπορείς επίσης να απαντάς σε διαφορετικά άτομα στο ΙΔΙΟ post!
Δεν το λέω με κακία, απλά χάνω τον μπούσουλα προσωπικά με τέτοιο πανικό που γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Να το παιζει εξυπνος και οτι ξερει τα παντα ενω δεν ξερει τπτ, να αντιγραφει καπιον σε ολα οσα κανει, να προσπαθει να χαλασει μια φιλια για να γινει μελος της παρεας, να υποκρινετε, αυτοι που ζητανε αλλα ποτε δεν δινουν, αυτοι που γλιφουν και πολα ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Για να γράψω και κάτι on topic, με καλύπτει ο,τι είπε ο προλαλήσας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Nα λέει ψέμματα! οι ψεύτες με εκνευρίζουν απίστευτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Όσα είπε ο μικρός μας κρόνος συν του οτι μου τη δίνουν οι εκμεταλλευτές και οι ψεύτες.. :mad: Το ίδιο και οι γλύφτες, οι κομπλεξικοί και οι εξυπνάκηδες :mad:

Ειλικρινά δεν υπάρχει μέρα -με τόσους ηλίθιους γύρω μου- που να μη θέλω να ανοίξω τουλάχιστον ΕΝΑ κεφάλι... :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Ναι αλλά αν απαντάω σε ολα τα άτομα στο ιδιο ποστ τότε θα είναι το μπέρδεμα πιστεύω διότι μετά θα πρεπει να ψάχνεις τι έιχε πει ο άλλος και του απάντησα έτσι,
ενώ αν ειναι σε παρένθεση το μήνυμα του δεν θα χρειάζεται να το κάνεις αυτό.
Βασικά επειδή βολεύει εμένα έτσι όταν διαβάζω μηνύματα γι'αυτό το κάνω κι εγώ. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μπορείς να βάλεις δυο (όσες θέλεις βασικά) παρενθέσεις ρε συ στο ίδιο μήνυμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Anarki :
Μπορείς να βάλεις δυο (όσες θέλεις βασικά) παρενθέσεις ρε συ στο ίδιο μήνυμα...

Πώς?? :hmm:
δεν το ήξερα μου στέλνεις τον τρόπο σε προσωπικό μήνυμα please??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
με εκνευριζει απιστευτα να υποτιμουν την νοημοσυνη μου...οχι οτι ειμαι και κανενα ξευτερι αλλα οπως και να χει το θεμα δε μ'αρεσει να μου λενε χαζα ψεματα που κανουν καρα μπαμ και αλλα τετοια χαζα που συμβαινουν συνηθως στην δουλεια... οταν συμβαινει κατι τετοιο θυμωνω και ρωταω ευθεως: "με θεωρεις χαζη?" και γενικώς γινομαι εξω φρενων! :rant2: :mad17:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Όσα είπε ο μικρός μας κρόνος συν του οτι μου τη δίνουν οι εκμεταλλευτές και οι ψεύτες.. :mad: Το ίδιο και οι γλύφτες, οι κομπλεξικοί και οι εξυπνάκηδες :mad:

Ειλικρινά δεν υπάρχει μέρα -με τόσους ηλίθιους γύρω μου- που να μη θέλω να ανοίξω τουλάχιστον ΕΝΑ κεφάλι... :devil:
yep, you've got the point ;)
δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμενα μου τη δινουν οι υποκριτές, αυτοι που θαβουν τους αλλους πισω απο την πλάτη τους, αυτοι που όλη τους η ζωη είναι τι θα πει ο κοσμος, τα ψώνια και οι κομπλεξικοί και τέλος οι κακόψυχοι άνθρωποι (όπως φαίνεται και στο αβαταρ μου :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Εμενα μου τη δινουν οι υποκριτές, αυτοι που θαβουν τους αλλους πισω απο την πλάτη τους, αυτοι που όλη τους η ζωη είναι τι θα πει ο κοσμος, τα ψώνια και οι κομπλεξικοί και τέλος οι κακόψυχοι άνθρωποι (όπως φαίνεται και στο αβαταρ μου Tongue).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εμένα μου την δίνουν τα ατόμα που λένε ψέμματα και νόμιζουν οτι είναι ανώτερα από όλα τα άλλα άτομα της παρεάς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garfield

Νεοφερμένος

Ο garfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Οι φορτικοί.
Το χειρότερο είδος μετά τους ανιαρούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis

Νεοφερμένος

Ο Panagiotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εμένα με εκνευρίζει πάνω απο όλα το ψέμα (όπως όλους βέβαια) και ενώ εγώ να ενδοιαφέρομαι πραγματικά ο άλλος/άλλη να κοιτάει μόνο τον ευατούλη του και εμένα στο γράψιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fishler

Νεοφερμένος

Η fishler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Όταν καποιος προσπαθεί να σε μειώσει καθώς σε θεωρεί χαζό-ή
Και ειδικά όταν το κάνει μπροστά σε παρέα για να το παίξει καποιος-α :thumbsdown:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Οταν καποιος ειναι πολυ καλος και καλοπροαιρετος με ολους κ εχει αυτο το υφος της "απεραντης αγαπης".Κατι δεν μου παει καλα.Φυσικα υπαρχει ο κινδυνος να τον παρεξηγησω,αλλα δεν μπορω να το αλλαξω αυτο,μου τη δινει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Εμένα πάνω απ'όλα μου τη δίνουν οι ψεύτες και κυρίως αυτοί που λένε ψέμματα χωρίς λόγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top