Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών ΑΠΘ

paofc1908

Νεοφερμένος

Ο paofc1908 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γειά σε όλους ..Έχω εξασφαλίσει θέση σε αυτή τη σχολή και έρχομαι τον Σεπτέμβρη για σπουδές εκεί ..

Θα ήθελα να ρωτήσω κάποιο που φοιτά εκεί να μου δώσει κάποιες πληροφορίες για τη σχολή ..

Υπάρχουν απογευματινά μαθήματα την πρώτη χρονιά και αν ναί πόσο συχνά??
Επήσης υπάρχουν εργαστήρια αν ναί πόσο συχνά και στα πόσα άμα χάσεις χάνεις την χρονιά??

Η Ιστοσελίδα της σχολής δεν δίνει πληροφορίες που θέλω για αυτή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpap94

Νεοφερμένος

Ο alexpap94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Τα ωράρια των μαθημάτων διαμορφώνονται κάθε νέο ακαδημαϊκό έτος με ελάχιστες συνήθως διαφορές από το προηγούμενο, στο site τις σχολής και στην κατηγορία ΝΕΑ θα βρείς το περσινό πρόγραμμα στην ημερομηνία 28/09/2011 για μια γενική εικόνα.

Για τα εργαστήρια : δε χάνεις την χρονιά απο απουσίες σε εργαστήρια οποιουδήποτε μαθήματος απλώς χάνεις το δικαίωμα να εξεταστείς στο συγκεκριμένο μάθημα την επόμενη εξεταστική και ίσως και την επαναληπτική(εξαρτάται απο καθηγητή και το είδος του εργαστηρίου-παράδοση εργασίας). Εργαστήριο σίγουρα έχει το "τοπογραφικά όργανα και μέθοδοι μετρήσεων" και ίσως και η "φυσική 1" με αποδεκτές απουσίες τη μία ( σε συνενόηση με τον διδάσκοντα καθηγητή ίσως να μπορέσεις να δικαιολογήσεις και δυο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paofc1908

Νεοφερμένος

Ο paofc1908 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καταρχάς ευχαρηστώ για τη απάντηση.. ναι το είδα τώρα το πρόγραμμα ..επήσης θα ήθελα να ρωτήσω θέλει πολύ διάβασμα η συγκεκριμένη σχολή??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
πολυτεχνείο είναι :Ρ τα βασικά δεν τα γλιτώνεις. Αλλα οι γνώμη μου είναι οτι είναι απο τις εύκολες πολυτεχνικές σχολές και με αρκετό ενδιαφέρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Η έκθεση εξωτερικής αξιολόγησης του τμήματος (Φεβρουάριος 2014):
https://www.adip.gr/eks/UniThessaloniki_RuralSurveingEng_2013.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top