Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας - ποσες ωρες εργαστηρια;

jay18

Νεοφερμένος

Η jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Γνωριζει καποιος ποσες ωρες εργαστηρια εχουν οι Αρχιτεκτονικης την εβδομαδα?
Ενδιαφερομαι συγκεκριμενα για την αρχιτεκτονικη Βολου
Ακομη,αν για καποιο λογο δεν μπορεσεις να παρεβρεθεις σε ενα μαθημα/εργαστηριο,παιρνεις απουσια??


Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nephthys

Νεοφερμένος

Η Nephthys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Γενικά οι αρχιτέκτονες έχουν πολλές ώρες. Δηλάδη μπορεί να τύχει μέρα με μέχρι και 8 ώρες μάθημα είτε θεωρία είτε εργαστήριο είτε και τα 2.
Τώρα για τις απουσίες ας μιλήσει κανένας συνάδελφος από Βόλο καλύτερα. Θεσσ/νίκη πάντως δεν υφίσταται ο όρος "απουσία" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jay18

Νεοφερμένος

Η jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
δηλαδη αμα λειψεις απο το εργαστηριο,τι γινεται?ακομα και στη θεσσαλονικη,το ιδιο θα ισχυει παντου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SilentWhisper

Νεοφερμένος

Ο tsiou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
άκουσα πως σε εντοπίζουν μέσω δορυφόρου και στέλνουν την interpol και cia να σε πάει πίσω στη σχολή :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nephthys

Νεοφερμένος

Η Nephthys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Χαχαχ CIA και FBI μαζί έχω ακούσει! ;)
Δεν συμβαίνει τίποτα, δεν θα πάρει κανείς πρέφα ότι λείπεις προφανώς. Απλά χάνοντας εργαστήρια, μένεις πίσω σε διορθώσεις (απο τον καθηγητή σε σχέδια, project γενικά) και αυτό δεν είναι καλό για σένα σαν αρχιτέκτονα και για τον βαθμό στο τέλος του εξαμήνου προφανώς. Κοίτα κάποια πράγματα θα σου τα πούν και οι συμφοιτητές άμα λείπεις ( αυτό δεν σημαίνει ότι θα στα πούνε και σωστά όμως :P), και γι αυτό είναι καλό να έχεις καλές σχέσεις με 2-3 άτομα απο την σχολή. Μην ξεχνάς ότι έχουμε και πολλές ομαδικές εργασίες... :D

Καλά ρε παιδιά κανένας συνάδελφος από βόλο να μας πει ακριβώς δεν παίζει? :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Η έκθεση εξωτερικής αξιολόγησης του τμήματος (Μάρτιος 2012):
https://www.adip.gr/eks/Final Report_Arch_UTH.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Γεια σας! Λοιπόν, δίνω και εγώ φέτος πανελλήνιες και ο στόχος μου είναι το τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών στο Βόλο. Υπάρχει κανένας εδώ στο forum που να σπουδάζει εκεί; Τα μαθήματα και γενικά η σχολή είναι όπως τα περιμένατε, σας αρέσουν; Πείτε μου εντυπώσεις,για να ξέρω τι να περιμένω και να μην απογοητευτώ χαχα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top