Είμαι κορίτσι, κάνω για Μηχανικός;

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Eίναι σαν να λες,είμαι αγόρι,κάνω για αισθητικός...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marr12309

Νεοφερμένος

Η marr12309 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Γιατι το λες αυτο?εξηγησε τις ομοιοτητες του να ειναι ενα αγορι αισθητικος με το να ειναι μια κοπελα μηχανικος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Eίναι σαν να λες,είμαι αγόρι,κάνω για αισθητικός...;

Σεξισμός στο φούλ! :D

Είναι σαν να λες, είμαι αγόρι, κάνω για νοσηλευτής...; Και αν ανατρέξεις στην ιστορία, θα δείς ότι υπήρχαν άπειροι άντρες νοσηλευτές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Σεξισμός στο φούλ! :D

Είναι σαν να λες, είμαι αγόρι, κάνω για νοσηλευτής...; Και αν ανατρέξεις στην ιστορία, θα δείς ότι υπήρχαν άπειροι άντρες νοσηλευτές...
:D ηταν γυναικοκρατούμενο επάγγελμα η αλήθεια είναι!!! ακόμα και ην ΣΑΝ δε δεχόταν πριν κάποια χρόνια άντρες.

Θεωρώ όμως ότι οι εργοδότες προτιμούν να διορίζονυ άντρες παρά γυναίκες για τους λόγους που είπα πιο πάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top