Τι σημαίνει "είμαι Μηχανικός";

Theo_k93

Νεοφερμένος

Ο Theo_k93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Το μαθηματικό. η φυσική η πληροφορική είναι δάση
Το ΗΜΜΥ είναι χωράφι ανάμεσα στα δάση φυσικου , μαθηματικόυ και πληροφορικής.

Αρα δεν ειναι επιστημονας ενας μηχανικος.... Αρα και η φυσικη δεν ειναι επιστήμη αφου προήλθε απο την μαθηματικη λογικη όπως επίσης και η πληροφορικη. Και τελικως με την ίδια λογικη ούτε τα μαθηματικα ειναι επιστημη αφου προέρχονται απο την φιλοσοφια....

(ασε @@ιες λεω. Εγω τι ξερω? ενας απλος τεχνικος ειμαι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αρα δεν ειναι επιστημονας ενας μηχανικος.... Αρα και η φυσικη δεν ειναι επιστήμη αφου προήλθε απο την μαθηματικη λογικη όπως επίσης και η πληροφορικη. Και τελικως με την ίδια λογικη ούτε τα μαθηματικα ειναι επιστημη αφου προέρχονται απο την φιλοσοφια....

(ασε @@ιες λεω. Εγω τι ξερω? ενας απλος τεχνικος ειμαι)

Δεν είσαι τεχνικός ούτε καν φοιτητής σπουδαστής είσαι πολυτεχνικής σχολής και όταν τελειώσεις δε θα πάρεις πτυχίο όπως πέρνουν οι φοιτητές αλλά δίπλωμα. Όταν γραφτείς στο ΤΕΕ θα γίνεις μηχανικός.

Με την έρευνα μπορεις να ασχοληιθείς όσο μπορεί και ένας απόφοιτος τει, επομένως μπορείς να γίνεις και επιστήμονας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theo_k93

Νεοφερμένος

Ο Theo_k93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Με την έρευνα μπορεις να ασχοληιθείς όσο μπορεί και ένας απόφοιτος τει, επομένως μπορείς να γίνεις και επιστήμονας.

Πηγαινε να δεις αν ερχομαι...:pc:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top