2ο Πεδίο Μηχανικών Αυτοματισμού (ΕΚΠΑ)

bruninio

Νεοφερμένος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Αποψεις για την σχολη αυτη!(μαθηματα,επαγγελματικες προοπτικες κτλ). Ευχαριστω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΟΥΝΙa

Νεοφερμένος

Η ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΟΥΝΙa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καλισπερα..εγω φετος μπικα στην σχολη αυτοματισμου χαλκιδα..κ μπικα απο επαλ..εχω ακουσει πολλα πραγματα για αυτην κ καλα κ πολλα κακα..δεν εχω παει ακομα να την δω..αλλα πιστευω οτι οποιος θελει μπορει να την βγαλει...πολοι λενε πολλεσ υπερβολες για αυτη την σχολη αλλα δεν ακουω τπτ..μου αρεσει κ θα την βγαλω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef0s

Νεοφερμένος

Ο Stef0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κερατέα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εχω περασει και εγω ΤΕΙ Αυτοματισμου Χαλκιδας απο ΕΠΑΛ, και απ'οτι διαβαζω ως τωρα, ολοι λενε οτι το τμημα ειναι παλουκι... Λεω να παω, και οτι βρεξει ας κατεβασει... Υπαρχει κανενας αλλος που να περασε εκει απο Αθηνα? Α Εξαμηνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef0s

Νεοφερμένος

Ο Stef0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κερατέα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Διαβάζω, διαβάζω και έχω βγάλει το συμπέρασμα οτι το τμήμα ειναι πολύ δύσκολο... Οτι δεν εχει επαγγελματικα δικαιωματα κ.α ... Έχω αρχίσει να το μετανιώνω που πέρασα εκεί(δεν ήταν η πρώτη μου επιλογή βέβαια...ήθελα Ηλεκτ/κων Υπολογιστικων Συστηματων Πειραιά αλλά έμεινα απ'εξω για 14 μόρια), και είδη έχω αρχίσει να το σκέφτομαι πολύ για το αν θα πάω η όχι.... Ισχύουν όλα αυτά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΟΥΝΙa

Νεοφερμένος

Η ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΟΥΝΙa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εγω!!οπωσ ανεφερα πριν..φετοσ θα μπω στο τει αυτοματισμου χαλκιδα..κ ειμαι απο αθηνα..ναι κ εγω εχω ακουσει οτι ειναι δισκολα τα πραγματα εκει..αλλα με διαβασμα τα καταφερνεισ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
εγω!!οπωσ ανεφερα πριν..φετοσ θα μπω στο τει αυτοματισμου χαλκιδα..κ ειμαι απο αθηνα..ναι κ εγω εχω ακουσει οτι ειναι δισκολα τα πραγματα εκει..αλλα με διαβασμα τα καταφερνεισ..


εγω περασα περσυ αυτοματισμου...ουτε πατησα στ σχολη...λολ:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Και εγω ΤΕΙ Αυτοματισμού Χαλκίδας πέρασα!Απο Αθήνα!Παιδιά εσείς θα νοικιάσετε ή θα πηγενοέρχεστε?Τα μαθήματα είναι αρκετά δύσκολα αλλα με διάβασμα βγαίνουν!Υπάρχει και το site για περισσότερες και καλύτερες πληροφορίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΟΥΝΙa

Νεοφερμένος

Η ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΟΥΝΙa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εγω θα νοικιασω σπιτι εκει..εσυ τι εχεισ ακουσει για τον αυτοματισμο γενικα??βρισκεισ ευκολα δουλεια..??γιατι εγω ακουω κ καλεσ κ κακεσ αποψεισ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef0s

Νεοφερμένος

Ο Stef0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κερατέα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγω κατα 90% θα πηγαινοέρχομαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΟΥΝΙa:
εγω θα νοικιασω σπιτι εκει..εσυ τι εχεισ ακουσει για τον αυτοματισμο γενικα??βρισκεισ ευκολα δουλεια..??γιατι εγω ακουω κ καλεσ κ κακεσ αποψεισ..

Εγώ έχω ακούσει μόνο καλά λόγια!Η επαγγελματική αποκατάσταση είναι πολύ καλή σε σχέση με άλλες ειδικότητες αλλά παντού χρειάζεται και λίγη τύχη!


Αρχική Δημοσίευση από Stef0s:
Εγω κατα 90% θα πηγαινοέρχομαι..

Κι εγώ!Θα πάω να δώ τις αποστάσεις για να αποφασίσω με τι θα πηγαίνω...ΚΤΕΛ ή Προαστιακό!

------------------------------------

Τι σειρά περάσατε εσείς παιδιά?Εγώ 6ος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef0s

Νεοφερμένος

Ο Stef0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κερατέα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγω 9ος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΟΥΝΙa

Νεοφερμένος

Η ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΟΥΝΙa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εγω παιδια 19ο οποτε παω για δευτερο εξαμηνο..χαχα:jumpy:
-----------------------------------------
ε βασικα 19η ηθελα να πω..χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Τα μαθηματα πως σας φαινονται ρε παιδια??? Δυσκολα ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Edi

Νεοφερμένος

Ο Edi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Κανενας/Καμια που να περασε φετος υπαρχει ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Ρε παιδιά τι γίνεται;Πότε είναι οι εγγραφές στα εργαστήρια;Ξέρει κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philipos

Νεοφερμένος

Ο philipos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά μήπως ξέρετε άμα το ΤΕΙ αύριο θα είναι κλειστό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top