Τμήμα Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών ΕΜΠ

Colombus

Νεοφερμένος

Ο Colombus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια σας παιδιά (ελπίζω να το γράφω στο σωστό σημείο)
σύμφωνα με τα αποτελέσματα των πανελληνίων μάλλον περνάω τοπογράφος μηχανικός στο ΕΜΠ (είμαι αρκετά πάνω από την περσινή βάση) οπότε θα ήθελα να σας ρωτήσω αν κάποιος από εσάς περνάει επίσης τοπογράφος μηχανικός στο ΕΜΠ και ξέρει κάποιες παραπάνω πληροφορίες ή αν ξέρει κάποιο site σαν αυτό για να ενημερωθώ παραπάνω?
ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokaral

Νεοφερμένος

Ο geokaral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Φίλε μου γεια! Κι εγώ μάλλον τοπογράφος στο Πολυτεχνείο περνάω :) :) :)
Μετά από ψάξιμο στο google βρήκα αυτό το site: www.e-polytexneio.gr
Από ότι βλέπω είναι για αρκετές σχολές του Πολυτεχνείου και για τους τοπογράφους ;)

Μάλιστα αυτοί που το διαχειρίζονται έχουν φτιάξει και έναν οδηγό για εμάς τους πρωτοετείς!! Πολύ βοηθητικό μπορώ να πω, γιατί μια φορά μας πήγαν στην Πολυτεχνειούπολη με το σχολείο και πραγματικά χανόσουν!!
Ευτυχώς που κάποιοι σκέφτονται κι εμάς!!! :) :)

Ο οδηγός είναι εδώ: https://www.e-polytexneio.gr/viewtopic.php?f=118&t=1036 ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Colombus

Νεοφερμένος

Ο Colombus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
πωπω φίλε ευχαριστώ πολύ!!! βοηθάει πάρα πολύ αυτό το site, έχει τα πάντα όσα χρειάζεται ένας πρωτοετής!! the real deal!! :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokaral

Νεοφερμένος

Ο geokaral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δεν θα πιστέψετε τι βρήκα!!! Έχουν και ραδιόφωνο και κάνουν εκπομπή απλοί φοιτητές!!!!! Μπορούμε να τους βρούμε και στο facebook να τους ρωτήσουμε κι άλλα πράγματα!!! ;)

Δείτε: https://www.polytexneiofm.gr

Συνεντεύξεις, αφίσες, πάρτυ!! Μια χαρά θα περάσουμε :clapup: :clapup: :clapup:
Εγώ ψήθηκα να κάνω κι εκπομπή (αν γίνεται). Θα στείλω και mail να ρωτήσω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Colombus

Νεοφερμένος

Ο Colombus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Τοπογράφος Μηχανικός ΕΜΠ!! :clapup: :clapup: :clapup:
Με ποιους γίναμε συμφοιτητές? :D

Ώρα να μάθω απ'έξω τον οδηγό που πόσταρε ο φίλος πιο πάνω! :clapup:
Θέλω να είμαι έτοιμος για τις εγγραφές! :clapup: btw ξέρει κανείς πότε είναι οι εγγραφές? :hmm:

Επίσης ρε παιδιά σαν να έπεσε αρκετά η βάση. :hmm:

Πόσο δύσκολα θέματα πια! :mad:
Αλλά καλύτερα, θα είμαστε πιο πολύ συμφοιτητές :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ironmike7

Νεοφερμένος

Ο ironmike7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πρεπει να ειχα δει ονειρο οταν εβαλα τοπογραφους 1η επιλογη στο μηχανογραφικο με 17269...Ενω περιμενα Φυσικο ξυπναω σημερα και δεν το πιστευω!!ΕΜΠ σου ερχομαι!!!:clapup::clapup::clapup:

Επισης +1 για τα παραπανω links.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top