Lost

Σας άρεσε το φινάλε του Lost;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 23)
  • Ήταν ό,τι ακριβώς περίμενα!

    Ψήφοι: 3 13.0%
  • Καλό ήταν, μπορούσε να είναι και καλύτερο.

    Ψήφοι: 15 65.2%
  • Δεν μου άρεσε καθόλου.

    Ψήφοι: 5 21.7%

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Χτες είδα το 19:clapup:
Ωραίο επεισόδιο! Ομολογώ ότι δεν είχα υποψιαστεί ότι
ο πατέρας του Λοκ ήταν ο Σώγιερ
. Eπίσης να δηλώσω ότι μισώ την Juliette:mad: και θέλω να μπουφλίσω τον Τζακ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Palladin θα σε μαλώσω!!!
το έχει δείξει σε flashback(2h σαιζόν νομίζω) ότι ο πατέρας του Λοκ ήταν ο Σώγιερ(Τhe real one ;))... δεν παρακολουθείς προσεκτικά!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Eπίσης να δηλώσω ότι μισώ την Juliette:mad: και θέλω να μπουφλίσω τον Τζακ

Ίσως να θέλουν να μας δημιουργήσουν αυτά τα συναισθήματα και τελικά αυτοί οι δύο να βγουν οι πραγματικά καλοί...:hmm: Εγώ περιμένω ανατροπή στο επόμενο πάντως! Το τρέηλερ λέει ότι θα βγουν πολλά στην φόρα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
ο τηλεοπτικό δίκτυο ABC προχώρησε σε επίσημες ανακοινώσεις σχετικά με την εξέλιξη της σειράς Lost. Σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία που δόθηκαν την Δευτέρα (7/3) στη δημοσιότητα, η βραβευμένη με Emmy σειρά θα αποκτήσει μετά το τέλος της τρίτης σεζόν άλλα 48 επεισόδια, χωρισμένα σε τρεις τηλεοπτικές χρονιές των 16, χωρίς διακοπές.

Οι παραγωγοί του Lost, Damon Lindelof και Carlton Cuse υπέγραψαν συμβόλαιο να συνεχίσουν μέχρι το τέλος του show που θα λάβει χώρα το 2010, ενώ παράλληλα θα ασχοληθούν και με κάποια άλλα projects του δικτύου.

«Λόγω της φύσης της σειράς, έπρεπε να δούμε πότε θα τελειώσει, έτσι ώστε να καταφέρουμε να δομήσουμε πιο σωστά τα επόμενα επεισόδια. Οι παραγωγοί του Lost είναι ταλαντούχοι και είμαι σίγουρος ότι θα ικανοποιήσουν ακόμα περισσότερο τους φίλους της σειράς με τα γεγονότα που θα ακολουθήσουν», δήλωσε ο πρόεδρος του ABC Stehpen McPherson.

Από την πλευρά του ο Lindelof δήλωσε ότι «τόσο καιρό αισθανόμασταν σαν να τρέχουμε σε μαραθώνιο χωρίς να ξέρουμε που είναι η γραμμή του τερματισμού. Έχουμε στο μυαλό μας το τέλος και το πως εξελίσσεται η ιστορία κάθε χαρακτήρα, ωστόσο έπρεπε να βάλουμε μια σειρά στα γεγονότα».

Η συμφωνία που δημοσιεύτηκε φέρνει νέα δεδομένα στο τραπέζι, αφού το Lost θα τερματίσει στα 120 και όχι στα 100 επεισόδια, όπως είχαν φανταστεί οι δημιουργοί. Αξίζει να αναφέρουμε κλείνοντας ότι στην Αμερική το Lost είναι το νούμερο 1 show στις ηλικίες 18-49, ενώ και η DVR θέαση συνεχίζει να παρουσιάζει αυξητικές τάσεις της τάξης του 18%.


πηγή: news.contra.gr του Παύλου Παπαπαύλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Χτες είδα το 19:clapup:
Ωραίο επεισόδιο! Ομολογώ ότι δεν είχα υποψιαστεί ότι
ο πατέρας του Λοκ ήταν ο Σώγιερ
. Eπίσης να δηλώσω ότι μισώ την Juliette:mad: και θέλω να μπουφλίσω τον Τζακ
Αυτό δε το είχαν "δεί" και πάρα πολλοί...;)
Όχι ρε συ τη Juliette...:P
Αγαπώ!!!

ο τηλεοπτικό δίκτυο ABC προχώρησε σε επίσημες ανακοινώσεις σχετικά με την εξέλιξη της σειράς Lost. Σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία που δόθηκαν την Δευτέρα (7/3) στη δημοσιότητα, η βραβευμένη με Emmy σειρά θα αποκτήσει μετά το τέλος της τρίτης σεζόν άλλα 48 επεισόδια, χωρισμένα σε τρεις τηλεοπτικές χρονιές των 16, χωρίς διακοπές.

Οι παραγωγοί του Lost, Damon Lindelof και Carlton Cuse υπέγραψαν συμβόλαιο να συνεχίσουν μέχρι το τέλος του show που θα λάβει χώρα το 2010, ενώ παράλληλα θα ασχοληθούν και με κάποια άλλα projects του δικτύου.

«Λόγω της φύσης της σειράς, έπρεπε να δούμε πότε θα τελειώσει, έτσι ώστε να καταφέρουμε να δομήσουμε πιο σωστά τα επόμενα επεισόδια. Οι παραγωγοί του Lost είναι ταλαντούχοι και είμαι σίγουρος ότι θα ικανοποιήσουν ακόμα περισσότερο τους φίλους της σειράς με τα γεγονότα που θα ακολουθήσουν», δήλωσε ο πρόεδρος του ABC Stehpen McPherson.

Από την πλευρά του ο Lindelof δήλωσε ότι «τόσο καιρό αισθανόμασταν σαν να τρέχουμε σε μαραθώνιο χωρίς να ξέρουμε που είναι η γραμμή του τερματισμού. Έχουμε στο μυαλό μας το τέλος και το πως εξελίσσεται η ιστορία κάθε χαρακτήρα, ωστόσο έπρεπε να βάλουμε μια σειρά στα γεγονότα».

Η συμφωνία που δημοσιεύτηκε φέρνει νέα δεδομένα στο τραπέζι, αφού το Lost θα τερματίσει στα 120 και όχι στα 100 επεισόδια, όπως είχαν φανταστεί οι δημιουργοί. Αξίζει να αναφέρουμε κλείνοντας ότι στην Αμερική το Lost είναι το νούμερο 1 show στις ηλικίες 18-49, ενώ και η DVR θέαση συνεχίζει να παρουσιάζει αυξητικές τάσεις της τάξης του 18%.
Πολύ καλά λαμπρά!!!
Το ξέρω, είμαι μαζόχα...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Καραμαζόχ θα έλεγα!...(κατά το Καραμαζόφ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αν τελειώσει να δω με τι θα ασχοληθώ μετά...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Συγνώμη αλλά ακόμα 2 χρονιές? Δλδ 5 σύνολο?

Κάτι ξέραν στο Farscape που τελειώσαν το έπος στην 4η χρονιά και φτιοάξαν και μια ταινιάρα που τα ισοπέδωσε όλα και δεν άφησε και αιχμές για συνέχεια. θα ήθελα και άλλο αλλά έτσι θα μείνει έπος στο μυαλό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Συγνώμη αλλά ακόμα 2 χρονιές? Δλδ 5 σύνολο?

Μήπως δεν διάβασες καλά?:hmm:3 χρονιές δεν είναι μέχρι το 2010?:(

:kill::kill::kill::kill::kill::kill::kill::kill::kill::kill::knife::knife::knife::knife::knife::'(:'(:'(:beating::beating::beating::beating::beating::beating::beating::beating::beating::boxing::boxing::boxing::boxing::boxing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Διάβασα 2 ακόμα Series. Αλλά επειδή το πέρασα λίγο γρήγορα δεν ήμουν σίγουρος αν έπιανε και τον 3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αν τελειώσει να δω με τι θα ασχοληθώ μετά...:(

prison break, heroes και πολλα πολλα άλλα :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πρόσθεσα Δημοσκόπηση την οποία μπορούμε να αλλάζουμε κατά καιρούς αν θέλετε.
Για αυτή την εβδομάδα απαντήστε στο ανωτέρω ερώτημα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
News: Βγήκε το νέο επεισόδιο LOST!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
News: Βγήκε το νέο επεισόδιο LOST!!!
...το οποίο κάνει flashbacks για το Μπεν απ'ο,τι ξέρω και θα το δω το βραδάκι...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Χαλαρά με τους άλλους. Γουστάρω Κέιτ Σαϊντ και τον συγχωρεμένο τον Μπουν, αλλά οι άλλοι είναι παλικάρια. Και σκέψου ότι είμαι στον πρώτο κύκλο που ακόμα οι άλλοι φαίνονται καθάρματα και πλάκα πλάκα δεν ξέρουμε αν υπάρχουν

Θ ήμουν πιιο πέρα, αλλά τσακώθηκα με τον βιντεοκλαμπά και τώρα δεν έχω από που να τα πάρω. Μου λείπει ένα dvd από τον 1ο κύκλο και μετά τον δεύτερο τον έχω ολόκληρο και θέλω πολύ να το δω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Γιατί δε στέλνεις κάποιον άλλο να το νοικιάσει στο ονομά του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Χαλαρά με τους άλλους. Γουστάρω Κέιτ Σαϊντ και τον συγχωρεμένο τον Μπουν, αλλά οι άλλοι είναι παλικάρια. Και σκέψου ότι είμαι στον πρώτο κύκλο που ακόμα οι άλλοι φαίνονται καθάρματα και πλάκα πλάκα δεν ξέρουμε αν υπάρχουν
Πώς γίνεται να είσαι με τους άλλους, δεν είδες τι κάνανε ... edit το έσβησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Αυτό λέω να κάμω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μηηηηηηηηηηηη Palladin...μη του λες!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top