2ο Πεδίο Χημικών Μηχανικών Πάτρας

temperik

Νεοφερμένος

Ο temperik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
οποιος περασε ή ηδη φοιτει εκει ας γραψει μια γνωμη διοτι σκεφτομαι να ξαναδωσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχαλης Κα

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
γεια σου συναδελφε!!! σημερα εμαθα οτι περασα χημικων μηχανικων πατρας.1η επιλογη μου ηταν το μετσοβιο και 2η η πατρα.γιατι να ξαναδωσεις;;; ειναι αρκετα καλη σχολη! εγω ειμαι ενθουσιαζμενος και με το τμημα αλλα και με τη πολη.θα φοιτησω σιγουρα και αν τελικα δεν ερθεις θα σου πω εντυπωσεις απο πρωτο χερι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

temperik

Νεοφερμένος

Ο temperik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
το αποφασισα τελικα θα ερθω!!!επειδη ειμαι τελειος ασχετος ξερεισ μηπωσ τι πρεπει να κανω τωρα?? για σπιτι αμα κατεβω την αλλη πεμπτη λεσ να μην βρω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top