Συνέδριο Φυσικής 18-20 Δεκεμβρίου

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Κληρώθηκα τελικά, παραδόξως. Οπότε count me in, too. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
θα ειναι και ο 13diagoras μαλλον....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Μάλλον θα είμαι και εγώ.
Περιμένω να σταλθεί η δήλωση με τα παιδιά.

Όσο για την προϋπόθεση συμμετοχής: απολυτήριο της προηγούμενης τάξης άνω του 18 και Φυσική Μ.Ο. 19 και πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aκόμα να μου στείλουν απάντηση στο mail οι άθλιοι.


Το σχολείο μου δεν θα χει εκπροσώπηση:who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Πρέπει να δηλώσω συμμετοχή στο σχολείο ή σε κάνα mail;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosoikon

Νεοφερμένος

Ο nikosoikon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Aκόμα να μου στείλουν απάντηση στο mail οι άθλιοι.


Το σχολείο μου δεν θα χει εκπροσώπηση:who:
ποιο ειναι το εμαιλ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vslk_

Νεοφερμένος

Η dn gnwrizw dn apantw! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Εκάλη (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
παιδια εγω 20 εβγαλα περσυ φυσικη!κατι μας ειπε ο κα8ηγητης αλλα δν το ανεφερε 3ανα!πως μπορω να δηλωσω συμμετοχη????plzarw παιδες απαντηστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida

Νεοφερμένος

Η elpida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδια αφου τελικα την Παρασκευη ανακοινωθηκε η τελικη λιστα επιλαχοντων απο το site της ΕΕΦ, σας ανακοινωνω με τεραστια χαρα πως τελικα θα ειμαι και γω!!!

Παρολ'αυτα, παρακολουθωντας καθημερινα τις εξελιξεις γυρω απο το θεμα, πιστευω πως γενικα το ολο πραγμα ειναι ΛΙΓΑΑΑΑΑΚΙ ανοργανωτο.
Π.χ., αρχικα το συνεδριο θα πραγματοποιουνταν στο ξενοδοχειο ΗΝΙΟΧΟΣ, οπου και θα διεμεναν οι μαθητες. Επειτα οι μαθητες, λογω μεγαλης συμμετοχης, θα διεμεναν, εκτος απ' τον ΗΝΙΟΧΟ, και στο OSCAR. Πλεον, αναγραφεται πως ΟΛΟΙ οι μαθητες θα διαμεινουν στο ξενοδοχειο IMPERIAL(;), αλλα το συνεδριο θα πραγματοποιηθεί στο 3ο Λυκειο Ν.Φιλαδελφειας.

Μπορω να πω πως εχω μπερδευτει γενικα.Παρολ'αυτα, ευχαριστω την τυχη μου που κληρωθηκα και τελικα θα παω.

Θα ηθελα λοιπον απο εδω και περα να αρχισουμε να συζητουμε γυρω απο τα θεματα του σεμιναριου, για να προετοιμαστουμε και να γνωριστουμε σιγα-σιγα...

Τι λετε λοιπον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εμάς μας είπαν πως επειδή δήλωσαν πολλά σχολεία θα γίνει κλήρωση ανάμεσα στα σχολεία! Και εμείς είμαστε απ'τα πρώτα ... outsiders.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Παιδια αφου τελικα την Παρασκευη ανακοινωθηκε η τελικη λιστα επιλαχοντων απο το site της ΕΕΦ, σας ανακοινωνω με τεραστια χαρα πως τελικα θα ειμαι και γω!!!

Παρολ'αυτα, παρακολουθωντας καθημερινα τις εξελιξεις γυρω απο το θεμα, πιστευω πως γενικα το ολο πραγμα ειναι ΛΙΓΑΑΑΑΑΚΙ ανοργανωτο.
Π.χ., αρχικα το συνεδριο θα πραγματοποιουνταν στο ξενοδοχειο ΗΝΙΟΧΟΣ, οπου και θα διεμεναν οι μαθητες. Επειτα οι μαθητες, λογω μεγαλης συμμετοχης, θα διεμεναν, εκτος απ' τον ΗΝΙΟΧΟ, και στο OSCAR. Πλεον, αναγραφεται πως ΟΛΟΙ οι μαθητες θα διαμεινουν στο ξενοδοχειο IMPERIAL(;), αλλα το συνεδριο θα πραγματοποιηθεί στο 3ο Λυκειο Ν.Φιλαδελφειας.

Μπορω να πω πως εχω μπερδευτει γενικα.Παρολ'αυτα, ευχαριστω την τυχη μου που κληρωθηκα και τελικα θα παω.

Θα ηθελα λοιπον απο εδω και περα να αρχισουμε να συζητουμε γυρω απο τα θεματα του σεμιναριου, για να προετοιμαστουμε και να γνωριστουμε σιγα-σιγα...

Τι λετε λοιπον;

χαιρω πολυ ..:P:Dθα ειμαι και εγω εκει..απο ροδο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faint :)

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
παιδια πως σας φανηκε? μπορω να πω πως κρατησα παρα πολλα πραγματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hantzos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Μια χαρα ηταν αλλα ποτε θα μας στειλουν τα dvd κλπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Φωτογραφίες βγάλατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
To σχολείο μας...αρνήθηκε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παυλος-Σερρες

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Στο δικό μας σχολείο δεν υπήρξε ενημέρωση πάνω στο θέμα.Ξέρει μήπως κανείς κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.

Παυλος-Σερρες

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
τι θες να μαθεις???:)

Με τι θέμα ασχοληθήκατε,τι είδους σημειώσεις σας δόθηκαν και ο΄,τι άλλο θεωρήσατε πολύ ενδιαφέρον εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Με τι θέμα ασχοληθήκατε,τι είδους σημειώσεις σας δόθηκαν και ο΄,τι άλλο θεωρήσατε πολύ ενδιαφέρον εκεί.
Μας μιλησαν διαφοροι επιτιμοι καθηγητες πανεπιστημιων της Ελλαδας πανω σε θεματα αστροφυσικης,κβαντομηχανικης,"φιλοσοφικης"φυσικης.

Αυτα κυριως...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faint :)

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εβγαλα και εγω φωτογραφιες.
οσο για τα dvd ειπαν θα ενημερωσουν με email...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top