ΕΜΠ - Εγγραφές

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Απλά, το point είναι να ξεμπερδεύεις. Αλλά δε θα σου πει κανείς τίποτα και να τις πας πιο μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimTB

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Σήμερα πήρα τηλέφωνο τη γραμματεία του ΕΜΠ και μετά το ιατρείο. Από αυτά που μου είπαν κατάλαβα ότι πρέπει πρώτα να περάσω από το γιατρό και να μου επικυρώσει τις εξετάσεις για να γραφτώ.
Στο νοσοκομείο πρέπει να κλείσω ραντεβού ή πάω και τους λέω ότι θέλω τις εξετάσεις για εγγραφή σε ΑΕΙ;

Μπερδεύτηκα. :P

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costas13

Νεοφερμένος

Ο costas13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας guys. Συνήθως φίλε JimTB θέλουν ραντεβού στα νοσοκομεία...Άντε να είσαι τυχερός και να δέχονται 5 το πολύ χωρίς...Και φυσικά στις εξετάσεις σου θα πεις ότι ειναι για την εγγραφή σου σε ΑΕΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Γράφτηκα κι εγώ σήμερα!! Ρε παιδιά μόνο το πάσο σου δίνουν από την γραμματεία;; Δεν έχουμε εμείς φοιτητική ταυτότητα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Η φοιτητική ταυτότητα είναι το πάσο σου. Δε χρειάζεσαι κάτι άλλο. Για τον Η/Υ που με ρώτησες, πέρνα σε λίγες μέρες από το κέντρο για να βγάλεις κωδικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philipakos

Νεοφερμένος

Ο Φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Κι εγώ πέρασα φέτος Μετσόβιο στο τμήμα των ΗΜΜΥ.
Πήρα τηλ. στο Ιατρείο της σχολής και μία κυρία μου είπε ότι οι εξετάσεις (Ακτινογραφία Θώρακος, Βεβαίωση παθολόγου, Βεβαίωση δερματολόγου) μπορεί να είναι και από δημόσιο και από <b>ιδιωτικό</b> ιατρείο. Έτσι πήγα κ εγώ σε ιδιώτες ιατρούς κ τα ετοίμασα όλα.
Τώρα βλέπω στο site της σχολής ότι πρέπει να είναι μόνο από ΙΚΑ ή δημόσιο νοσοκομείο!

Τι γίνεταί;;;;;

Μήπως η δημοσίευση στο site είναι η περσινή κ απλά την κάνανε αντιγραφή-επικόλληση;
Αυτή που μίλησα από το ιατρείο το διευκρίνισε κι όλας ότι φέτος ειδικά δέχονται κ από ιδιώτες!

Εξετάσεις πάντως δεν ξανακάνω, δεν θα τρώω εγώ ακτινοβολία για χαρη τους :P
Απλά μ εκνευρίζει αυτή η έλλειψη οργάνωσης... Μήπως πρέπει ν αρχίζω να το συνηθίζω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
και εγω οταν ημουν στο ιατρειο του ΕΜΠ η γυναικα που ηταν εκει ελεγε στο τηλεφωνο οτι δεχονται και απο ιδιωτες φετος...!οποτε μην ανησυχεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Στο ΗΜΜΥ μας δώσαν το πάσο μαζί με την εγγραφή.Τώρα αναφορικά με τις εξετάσεις οπου και να τις κάνεις το ίδιο είναι , τουλάχιστον σε εμένα έτσι είπαν...και οι ημερομηνίες για τη κατάθεσή τους είναι οι γνωστές απο το site
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top