Ώρες διαβάσματος και φροντιστηρίου

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Δε νομιζω παιδια να εχει ξανασυζητηθει αυτο γι αυτο ανοιγω ενα καινουργιο θεμα!
Παω για 2α λυκειου και αναρωτιεμαι τι ωρες βολευει το καθενα σας να διαβαζει κ τι ωρες να κανει φροντιστηρια;
Σας βολευει να κοιμαστε το μεσημερι και να ξενυχτατε λιγο το βραδυ ή
μολις γυρισετε στρωνεστε στο διαβασμα;
Τι ωρες προτιματε να κανετε φροντιστηρια-ιδιαιτερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εμένα προσωπικά με βολεύει να κάνω τις απογευματινές ώρες φροντιστήριο,γιατί το μεσημέρι συνήθως διαβάζω διότι θέλω να τελειώνω νωρίς κ να μην με παίρνει το βράδυ,το βρίσκω ιδιαίτερα κουραστικό!Όμως αν την επόμενη μέρα έχω απαιτητικό πρόγραμμα,φυσικά κ θα κάτσω ως αργά...Όταν γυρίζω το μεσημέρι από το σχολείο,πάντα ξεκουράζομαι μια ωρίτσα κ ύστερα ξεκινάω το διάβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αυτό είναι η γνώμη του καθενός και πως βολεύει τον καθένα.
Εγώ ας πούμε προτιμούσα να κοιμάμαι το μεσημέρι και να διάβαζα πιο αργά το βράδυ.Αλλά κάποιες μέρες που τα είχα φρέσκα από το σχολείο προτιμούσα να κάτσω απευθείας το μεσημέρι για να μην μου ''φύγουν''.

Τις ώρες του φροντιστήριου επειδή δεν κάνω αθλήματα ή κάτι τέτοιο δεν έλεγα πότε να με βάζουν. Τύχαινε μετά τις 6 πέρσυ και πήγαινε μέχρι και τις 11 παρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
μεχρι 2α λυκειου κοιμομουν τα μεσημερια, οποτε διαβαζα την ωρα που θα ξυπνουσα..5-6 δηλ..φροντηστηρια,δεν εκανα πολλα, ειχα συνηθως 9 η ωρα..καποια πηγαιναν μεχρι 12 αλλα αντεχα επειδη ξεκουραζομουν το μεσημερι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρούλα!!!

Νεοφερμένος

Η Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εμένα με βόλευε να διαβάζω μεσημέρι, απόγευμα και το πολύ μέχρι τις 22:00,καθώς μέχρι φέτος δεν έκανα φροντιστήριο σε κάποιο μάθημα ούτε ενισχυτική!!αλλά τώρα που ξεκίνησα θα έχω και δύο τετράωρα και θα διαβάζω και μετά τα μεσάνυχτα!!!Τα πάντα για τους στόχους μας,παιδιά!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Μεσημερια φροντιστήρια και το απόγευμα μέχρι το βράδυ διάβασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xara ths zwhsss

Νεοφερμένος

Η Μιμικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εγω προτημώ να ξεκινάω το διάβασμα αμέσως μετά το σχολείο επειδή το απόγευμα είμαι full στα φροντιστήρια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maridaki

Νεοφερμένος

Η maridaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Να σου πω την αληθεια ειτε το θελω ειτε οχι στο φροντηστηριο με εχουν βαλει απογευματινες ωρες. Παρολα αυτα ο τροπος διαβασματος μου ειναι λιγο περιεργος διοτι οταν γυριζω απο το σχολειο εχω αναγκη να κλαταρω, για καμια ωριτσα τουλαχιστον, οποτε διαβαζω λιγο πριν το φροντ κατι λιγα και τα υπολοιπα μισα το βραδυ αργα οταν γυριζω και αλλα μισα το πρωι. Οφειλω να πω ομως οτι το πρωινο διαβασμα δεν συγκρινεται με κανενα..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi_Panay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
δεν νυσταζεις??:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίλυα

Νεοφερμένος

Η Ίλυα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Προτίμω να διαβάζω μεσημέρι ή νωρίς το απόγευμα.Αργά το βράδυ δεν μπορώ να διαβάζω.
(ανάλογα βέβαια και με το πότε έχω μαθήματα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo 93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo 93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Φροντιστήρια έχω κυρίως το απόγευμα αν κ θα προτιμούσα μεσημέρι, για την ακρίβεια 2:30-3:30 για να μη χάνω χρόνο στα δρομολόγια.

Προτιμώ να διαβάζω απόγευμα ή βράδυ ή και στην ώρα των αρχαίων. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Φροντιστήρια έχω κυρίως το απόγευμα αν κ θα προτιμούσα μεσημέρι, για την ακρίβεια 2:30-3:30 για να μη χάνω χρόνο στα δρομολόγια.

Προτιμώ να διαβάζω απόγευμα ή βράδυ ή και στην ώρα των αρχαίων. :P
ντροπη σου ρε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

birdwatcher

Νεοφερμένος

Η birdwatcher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω παλι φετος διαβαζω οποτε βρισκω χρονο 5-7 εχς προπονηση και 8-10 περιπου φροντ. οποτε καποια γινονται στο σχολειο σε ωρες αγγλικων και θρησκευτικων για παραδειγμα καποια μετα το σχολειο και καποια μετα το φροντ. αν και καποιεσ φορεσ εχς διαωασει και μεσα στο λεοφωριο.... κουραστικο προγραμμα...αλλα ευτυχωσ εχουμε και τα ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top