Ιδιαίτερα με τον καθηγητή του σχολείου;

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εγω ειχα κανει με εναν καθηγητη φετος. Γυρω στους 2 μηνες προς το τελος. Αν με βοηθησε; Μην σας πω οτι πιο πολυ αυστηρος ηταν. Αν θυμαμαι καλα 13 μου ειχε στο τριμηνο.
Α ο ιδιος ηθελε επισης να με βοηθησει. Εκεινος το προτεινε. Καλος στην δουλεια του αλλα απο την στιγμη που δεν προσπαθουσα και εγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Μακαρι να μπορουσα να μαθω τα ονοματα οσων κανουν ιδιαιτερο και μαθημα στο σχολειο ταυτοχρονα, και να τους καρφωσω!

Στο γυμνασιο μας ειχαν διωξει καθηγητη γι αυτο το λογο
ναι στο γυμνάσιο κ σε εμάς είχε τύχει μια τέτοια περίπτωση..είναι πολύ άσχημο πιστεύω!τώρα αυτοί δεν ξέρω πως το βλέπουν,αλλά όταν βλέπεις μαθητές που έχουν τον ίδιο καθηγητή στο ιδιαίτερο κ στο σχολείο κ το παίζουν τελείως αδιάφοροι,κάπου τα παίρνεις!!:mad::D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Μια γνωστή μου έκανε με 4 καθηγητές από το σχολείο ιδιαίτερα και τους είχε και σπίτι....εγώ έκανα με εναν αλλα του ελεγα παντα να μην παρει το τμημα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top