Θερινό σχολείο φυσικής Α' , Β' λυκείου

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Πριν λίγες μέρες μου ανακάλυψα ότι οργανώνεται και φέτος θερινο σχολείο φυσικής απο την Ενωση Ελλήνων Φυσικών. Εγώ προσωπικά και ένας φίλος μου είχαμε κάνει αίτηση το περσινό καλοκαίρι και θα πηγαίναμε στην Κυπαρισσεία...Αλλά ΓΑΜΩ την τυχη μου την χορεύτρια επιασαν οι φωτιές και πάει η εκδρομούλα:mad::mad::mad:...........
Οπως και να εχει , γίνεται και φέτος.Ειναι για μαθητές Β' και Α' λυκείου , θα αναπτυχθούν θεματα οπως Μηχανική ,Ηλεκτρομαγνητική Θεωρία ,Σχετικότητα ,Αρχές της Κβαντικής Φυσικής ,Κοσμολογία και φυσικα φυσικά ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ:jumpy::jumpy:(μπάνιο, μπικίνι κτλ;)) ειναι βεβαια και 400 ευρώ η συμμετοχή...


Λοιπόν εδώ θα ήθελα να δούμε αν ενδιαφέρεται καποιος να πάει, γιατί θα πάει και φυσικα το πιό σημαντικό αν καποιος εχει πάει παλι να μας διηγηθεί την εμπειρία του, να ξέρουμε βρε αδερφέ μου , πώς έχει το πράγμα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geeko

Νεοφερμένος

Ο geeko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Πες μήνες/τιμές και μέρη asap.Και γαμώ τις πληροφορίες έδωσες τώρα!Ευχαριστώ πολύ φίλε:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Απλώς περίμενα να δειξει κανείς ενδιαφέρων...Λοιπόν Και επειδή τα πολλα λόγια ειναι φτώχια , πηγαινε στο https://www.eef.gr/happenings/view/13 οποιος βαριεται να παει, να τα κυρια σημεια :
Θερινό Σχολείο σε Ζάκυνθο ,Εύβοια ,Κυπαρισσία, Xaλκιδική με τη συμμετοχή πανεπιστημιακών δασκάλων, για μαθητές που μόλις τελείωσαν την Α΄ και την Β΄ Λυκείου στην Ζάκυνθο-Κυπαρισσία-Εύβοια-Χαλκιδική από τις 23 Ιουνίου έως 3 Ιουλίου 2008 και επίσης στην Εύβοια-Κυπαρισσία-Ζάκυνθο από 7 έως 17 Ιουλίου 2008.
Προϋποθέσεις συμμετοχής:
Βαθμός Προαγωγής μεγαλύτερος του 17 ή Καλή κατάταξη στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής των ετών 2007 ή 2008.
Κόστος: 400 ?. ανά άτομο στο οποίο συμπεριλαμβάνονται μετακίνηση , διαμονή , διατροφή ,έντυπο υλικό ,βεβαίωση παρακολούθησης (γονείς ευπρόσδεκτοι με το ίδιο κόστος)
Λοιπόν , περιμένω ανταπόκριση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒΑΣΙΛΗΣ'

Νεοφερμένος

Ο ΒΑΣΙΛΗΣ' αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ο βαθμος προαγωγης ειναι του σχολειου βαθμος η οχϊ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geeko

Νεοφερμένος

Ο geeko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ναι,και αυτο για να πώ την αλήθεια είναι που με τσούζει περισσότερο..αυτα τα φιλολογικά μου χάρισαν ενα 16,8..κ δεν ξερω αν μπορώ ν πάω..γιατι κ στο Β τετράμηνο πάλι τ ίδια θα πάρω..όσο για την κατάταξη στο διαγωνισμό..ποτέ δεν εχω σηκωθεί πριν τις 14.00 τα σάββατα για να πάω ν γραψω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Καλά για την κατάταξη στον διαγωνισμό ουδεν σχόλειο....Ο καθηγητης μας ούτε που μας έχει πει για κάτι τέτοιο....Οσο γοα το σχολείο πιστεύω φέτος τα έχω πάει πολύ καλά...ΩΣΤΟΣΟ μην ανησυχείτε διοτι νομίζω τον βαθμό έτσι για το φαίνεσθαι είναι..Πέρισυ δεν με ρωτήσαν τι πήρα..ΑΛΛΟ αμα δεν πήγα ποτε..
αλλα και πάλι δεν έιμαι σιγουρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios3

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Φιλε αυτα ειναι νεα !:no1: Σε ευχαριστω. Μπορεις ομως να με πεις που δηλώνουμε συμμετοχη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Εγώ μόλις δήλωσα συμμετοχή χθες , προχθες, και τώρα περιμένω παλι τηλέφωνο...Ακουστε πως έγινε.
Βρηκα το τηλέφωνο στην εεφ. που είναι 2103635701 και μια κυρία Γεωργαντα θα απαντήσει ΜΑΛΛΟΝ.Τέλος πάντων μετά απο αυτό επειδή είχα πει στον πατέρα μ' να πάρει τηλέφωνο, φαίνεται αυτός της μίλησε και εκείνη πήρε εμένα για να με ρωτήσει 2 πράγματα.
1ον που θέλω να πάω. Ζάκυνθος - Θασος -Κυπαρισσεια - Εύβοια (Εγώ είπα Ζάκυνθο αλλά οπου κι αν γινει δεν με πειράζει) . Ανάλογα με το που θα πουν τα πιο πολλά παιδια εκει και θα γίνει.
2ον ποια περίοδο θέλω να πάω. 2 επιλογές. Τέλη Ιουνιου - αρχες Ιουλιου και καπου Αυγουστο με Σεπτεμβρη. (Εγώ είπα Ιουνιου - αρχες Ιουλιου για πολλους και διάφορους λόγους.
Τέλος, καλύτερα πάρτε τηλ. και ρωτηστε και εσείς σε περιπτωση που έχασα κάτι.
Περιμένω νέα σας!!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios3

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
ΟΚ man θα το ψαξω και που ξερεις μπορει να τα πουμε εκει!:no1:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Εν το μεταξύ η υπεύθυνος με πήρε τηλέφωνο και είπε να πάω να καταθέσω τα λεφτά στην Eurobank σε ένα λογαριασμό που έδωσε.Τώρα ποτε θα πάνε οι δικοί μου δεν ξέρω, αλλά θα σας ενημερώσω για τυχόν εξελίξεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erinys

Νεοφερμένος

Η erinys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
γεια σας παιδια...
μας εκαναν κ μας σημερα ενημερωση για το θερινο σχολειο και ψηνομαι αγρια να παω...!
θεωρω πως θα ειναι γαματα. δν ηξερα οτι υπαρχουν 2 περιοδοι, αλλα οπως και ν εχει,
αν κατσει τελικα, θα επιλεξω Αυγουστο-Σεπτέμβρη,γιατι πριν θα εχω φροντιστηρια.
Εισαι σιγουρος οτι διαλεγεις περιοχη?? Γιατι εμας μας ειπαν Μονο για Κυπαρισσεια...
-----------------------------------------
ουπς... τωρα ειδα οτι μιλαγατε για περισυ...
τεσπα, αν εχει συμμετασχει καποιος μπορει να πει εμπειριες, πληροφοριες γενικα,κλπ???..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top