Αποτριχωμένη επίμαχη περιοχή: Ναι ή όχι;

Πως προτιμάτε την επίμαχη περιοχή;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 488)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 71 14.5%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 19 3.9%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι κάπως περιποιημένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 130 26.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 18 3.7%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 166 34.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 12 2.5%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να έχει κάποιο σχεδιάκι η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 48 9.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 20 4.1%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και έχω φετίχ! Θέλω να είναι θάμνος! Scary movie στυλ! :P

    Ψήφοι: 4 0.8%

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
εμενα το γυναικείο μου αρέσει ξυρισμένο..(καμια γραμμούλα)κανένα σχεδιάκι,ξέρετε εσείς...
τέλος πάντων..
όσον αφορά τους όρχεις να ρίξω k εκεί ψαλίδισμα όπως k το bikini??δεν ξέρω,αλλα k η τρίχα δεν είναι k το αγαπημένο μου γι αυτό άλλωστε ρωτάω k εδώ που είστε αρκετές γυναίκες να πείτε τις γνώμες σας... :/ :hmm: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kostakiss :
εμενα το γυναικείο μου αρέσει ξυρισμένο..(καμια γραμμούλα)κανένα σχεδιάκι,ξέρετε εσείς...
τέλος πάντων..
όσον αφορά τους όρχεις να ρίξω k εκεί ψαλίδισμα όπως k το bikini??δεν ξέρω,αλλα k η τρίχα δεν είναι k το αγαπημένο μου γι αυτό άλλωστε ρωτάω k εδώ που είστε αρκετές γυναίκες να πείτε τις γνώμες σας... :/ :hmm: ;)

Μα...στους όρχεις ούτως ή άλλως δεν υπάρχουν αρκετές τρίχες...Τι να ψαλιδίσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Καλά προσέξτε λίγο με τα ψαλίδια μην κόψετε τίποτα κατα λάθος! Όντως εκεί δεν έχει πολλές τρίχες μην το παρακάνουμε κιόλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
ok,αλλα για την μυρωδια(γενικα) και την αποψιλωση στο μπικινι δεν μου ειπατε,εκτος απο την Michelle εαν θυμαμαι καλα που ειπε οτι εαν θες κανε(στο μπικινι)..το θεμα ειναι οτι σας ρωταω για να εχω την γνωμη σας και οχι να κανω οτι θελω)δεν ειμαι κατα της αποτριχωσης...εαν ηταν ανωδυνο θα το ειχα κανει για να μην ειναι οι τριχες μαυρες και σκληρες μετα απο τοσα ψαλιδισματα...ακουω..γνωμες και αποψεις.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kostakiss :
ok,αλλα για την μυρωδια(γενικα) και την αποψιλωση στο μπικινι δεν μου ειπατε,εκτος απο την Michelle εαν θυμαμαι καλα που ειπε οτι εαν θες κανε(στο μπικινι)..το θεμα ειναι οτι σας ρωταω για να εχω την γνωμη σας και οχι να κανω οτι θελω)δεν ειμαι κατα της αποτριχωσης...εαν ηταν ανωδυνο θα το ειχα κανει για να μην ειναι οι τριχες μαυρες και σκληρες μετα απο τοσα ψαλιδισματα...ακουω..γνωμες και αποψεις.. :worry:

1ον μη σαλταρεις με το θεμα οι περισσοτερες γυναικες ξερουν οτι θα δουν και τριχες,
2ον σε μια νορμαλ σεξουαλικη ζωη θα κανεις ερωτα συχνα και το ξυρισμα δεν ενδικνεται γιατι οι τριχες θα βγουν συντομα και δεν θα μπορεις να τις ξυριζεις συνεχως γιατι προκαλουνται ερεθισμοι στο δερμα απο το ξυραφι. 
3ον επιπλεον μολις τις ξυρισεις θα γινουν ποιο σκληρες απο οτι αν απλα τις εχεις ψαλιδισει. 

τι προτεινω: αν μπορεις αγορασε μια αποτριχωτικη κρεμα.  Δεν ποναει και δεν σκληραινει τις τριχες, παρε μια για ευαισθητο δερμα και μετα βαλε απο πανω λιγη κρεμα απο το φαρμακειο aquasol για παραδειγμα για να αποφυγεις ερεθυσμους. 

Ωραιο ειναι να αφαιρεσεις λιγες τριχες αν εσυ αισθανεσαι ασχημα (μην υποβαθμισεις το δικο σου θελω, ειναι συμαντικο να αισθανεσαι ομορφος) αλλα αν ρωτας τι θελουν οι γυναικες θα σου πω οτι οι μικρες, νεες κοπελες ισως να το θελουν αλλα σε γενικες γραμμες μια γυναικα κοιταζει αλλα πραγματα στο κρεβατι, παρ'την μια ζεστη αγκαλια, δειξε της ενδιαφερον στον ερωτα και πιστεψε με δεν θα κοιταξει τις τριχες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Έτσι ακριβώς. Έλεος δηλαδή.

Ωραιο ειναι να αφαιρεσεις λιγες τριχες αν εσυ αισθανεσαι ασχημα (μην υποβαθμισεις το δικο σου θελω, ειναι συμαντικο να αισθανεσαι ομορφος) αλλα αν ρωτας τι θελουν οι γυναικες θα σου πω οτι οι μικρες, νεες κοπελες ισως να το θελουν αλλα σε γενικες γραμμες μια γυναικα κοιταζει αλλα πραγματα στο κρεβατι, παρ'την μια ζεστη αγκαλια, δειξε της ενδιαφερον στον ερωτα και πιστεψε με δεν θα κοιταξει τις τριχες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Συμφωνω!!!!! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
1ον μη σαλταρεις με το θεμα οι περισσοτερες γυναικες ξερουν οτι θα δουν και τριχες,
2ον σε μια νορμαλ σεξουαλικη ζωη θα κανεις ερωτα συχνα και το ξυρισμα δεν ενδικνεται γιατι οι τριχες θα βγουν συντομα και δεν θα μπορεις να τις ξυριζεις συνεχως γιατι προκαλουνται ερεθισμοι στο δερμα απο το ξυραφι.
3ον επιπλεον μολις τις ξυρισεις θα γινουν ποιο σκληρες απο οτι αν απλα τις εχεις ψαλιδισει.

τι προτεινω: αν μπορεις αγορασε μια αποτριχωτικη κρεμα. Δεν ποναει και δεν σκληραινει τις τριχες, παρε μια για ευαισθητο δερμα και μετα βαλε απο πανω λιγη κρεμα απο το φαρμακειο aquasol για παραδειγμα για να αποφυγεις ερεθυσμους.

Ωραιο ειναι να αφαιρεσεις λιγες τριχες αν εσυ αισθανεσαι ασχημα (μην υποβαθμισεις το δικο σου θελω, ειναι συμαντικο να αισθανεσαι ομορφος) αλλα αν ρωτας τι θελουν οι γυναικες θα σου πω οτι οι μικρες, νεες κοπελες ισως να το θελουν αλλα σε γενικες γραμμες μια γυναικα κοιταζει αλλα πραγματα στο κρεβατι, παρ'την μια ζεστη αγκαλια, δειξε της ενδιαφερον στον ερωτα και πιστεψε με δεν θα κοιταξει τις τριχες.
κορίτσια απλά την γνώμη σας θέλω...τέλος πάντων,μπορείς να μου προτείνεις την κρέμα που λες(ακριβώς όμως) εγώ έχω μια veet for μεν(χρώμα μπλε και λέει για το σώμα*όχι γύρω από τον πρωκτό k τα γεννητικά όργανα*)μπορείς να μου κανεις την χάρη να δεις πως ακριβώς λέγεται k ποσο κοστίζει?(το aquasol παρεπιπτόντως ποσο έχει)τα ρωτάω αυτά για να ξέρω εάν θα είναι το προϊόν το ίδιο με αυτό που θα διαλέξω...αυτά προς το παρόν!!
@gilie θα σου ήμουν υπόχρεος εάν μου έκανες αυτή τη χάρη... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ρε kostaki έφαγες κόλλημα πάλι, εγώ θα σου πρότεινα άπλά να τις ψαλιδήσεις λίγο μην φρικάρει η κοπέλα που θα τα δει όλα γουλί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
γουλί αποκλείεται να το κάνω,απλά δεν θέλω να έχω πολλές τρίχες...φτάνει εδώ το θέμα..περιμένω απάντηση από την gilie k είμαι ok..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
η aquasol κανει λιγοτερο απο 5 ευρω οσο αφορα την κρεμα αν θες παρε μια απο φαρμακειο δεν ξερω ονομα πλα προτειμω τα φαρ/κα προιοντα (εχω καταλευκο ευαισθητο δερμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
αν θες αυριο θα σου πω ονομα γιατι την εχω επανω στο δωματιο μου τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
ok,περιμένω τότε αύριο,αλλα να μην τις σκληραίνει τις τρίχες μου φαίνεται απίστευτο (η κρέμα)...μονο με αποτρίχωση δεν τις σκληραίνει... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kostakiss :
ok,περιμένω τότε αύριο,αλλα να μην τις σκληραίνει τις τρίχες μου φαίνεται απίστευτο (η κρέμα)...μονο με αποτρίχωση δεν τις σκληραίνει... :hmm:
ε, απο το ξυραφι καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
ΕΠΙΚΟ THREAD!!!!!!!!!!!!!!!! :jumpy:

RESPECT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ δεν τις ξυρίζω πάντως που να χτυπιέστε λυσσάρες :hehe:

//edit: Η μυρωδιά δεν οφείλεται στις τρίχες. Τεσπα εγώ καλού κακού τους ρίχνω ένα herbal essences... :hehe:

Το γυναικείο αν έχει τρίχες παίρνω δρόμο. (εννοώ για την 'επίμαχη' περιοχή, πιο πάνω είναι τέχνη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Ωχ παιδιά μου δημιουργήσατε ανασφάλειες :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
//edit: Η μυρωδιά δεν οφείλεται στις τρίχες.

σωστος

@κωστακη: sorry αλλα δεν την βρήκα, μαλλον την πεταξα σε καποια κριση καθαριωτητας, εγω τωρα πια χρησιμοποιω το silk epil της braun αλλα δεν στο συνιστω...θα πεθανεις στον πονο!

βαλε για πρωτη φορα την veet που εχεις αλλα αν σου κανει ερεθισμους παρε μια απο φαρμακειο, μη ξεχασεις την aquasol γιατι αλλιώς θα ειναι κοκκινο το δερμα σου

οτι και να κανεις...have fun...soon! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
είδα μια για το bikini αλλα δεν θα την πάρω,τελικά μου έφυγε αυτό το complex,μονο ψαλίδισμα,τέσσρα...η μυρωδιά που οφείλεται??στο αν πλένεσαι συχνά??πάντως εγώ πλένομαι κάθε μέρα λόγο ψώνιου που έχω με το σώμα μου..(ίσως είναι επειδή βρίσκομαι στην k επειδή ίσως είμαι ζώδιο: ταύρος ) :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Γενικά ότι είναι πολύ, είναι χάλια. Οι πολλές τρίχες είναι σκέτη αηδία, αλλά και το πολύ άτριχο, το γουλί είναι αίσχος επίσης! Μια μέση λύση νομίζω ότι σώζει την κατάσταση. Περιποιημένο και κοντοκουρεμένο, έτσι ώστε να μας δείχνουν ότι γουστάρουν να περιποιούνται τον εαυτό του σε όλα τα επίπεδα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Χιχιχι δείτε τι γίνεται οταν υπάρχει πολύ μαλλί και αποφασίζουμε να το κουρέψουμε!

https://miahoo.agora-system.com/htf/htf_snip.swf

Δειτε το ΟΛΟ! Είναι παιδικό και πολύ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΟ αλλά έχει πλάκα και ταιριάζει με τη συζήτηση!

Να γιατί εγω δε θα κουρέψω τις τρίχες μου (....ακόμα! :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top