Τεχνικός Δικτύων Η/Υ σε ΙΕΚ

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Λοιπον θελω την βοηθεια σας. Αυτο που θελω να κανω(και γνωριζω λιγο) ειναι τεχνικος υπολογιστων ή και δικτυων.Που μπορω να παω για αυτη την ειδικοτητα.Σε ΑΕΙ,ΙΕΚ, ή σε καποιο ιδιωτικο ΙΕΚ(Ξυνη,Ομηρος κτλπ) και απο που θα μπορεσω να παω(ποια κατευθυνση κτλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
υπαρχει ΑΕΙ στο βολο μηχανικος η/υ τηλεπικοινωνιων και διχτυων νομιζω...τωρα για κατευθυνση μαλλον τεχνολογικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Να το ξαναπώ.
Ο μηχανικός δεν έχει καμία σχέση με τον τεχνικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Μα το θεμα ειναι οτι αν ηθελα να παω μηχανικος πηγαινα και εδω https://www.ntua.gr/schools-ece.html αλλα εγω ψαχνω για τεχνικος δηλαδη πιο χειροπιαστα πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
ααα οκ:no1:.λαθος καταλαβα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyridoul@

Νεοφερμένος

Η Σπυριδούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Κωνσταντίνος (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Έχω αυτό το αρχείο δεν ξέρω αν μπορεί να σε βοηθήσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Τεχνικός ασφάλειας δικτύων.doc
    25.5 KB · Εμφανίσεις: 285

Maksi

Νεοφερμένος

Ο Maksi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Είμαι 26 χρονών και σκέφτομαι να σπουδάσω Τεχνικός Δικτύων Η/Υ σε κάποιο δημόσιο ι.ε.κ..
¨Εχω ακούσει οτι εχει πολύ μέλλων η συγκεκριμένη ιδικότητα.
Ποιά είναι η γνώμη σας;;; Τι γίνεται με τα επαγγελματικά δικαιώματα;; Είμαι πολύ προβληματισμένος..

Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nistoso

Νεοφερμένος

Ο nistoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Επαγγελματικα δικαιωματα στο δημοσιο λες? Δεν εχεις ,,, Τωρα αμα θες να κανεις κατι σοβαρο πανω στα δικτυα παρε τις πιστοποιησεις cisco που κανουν 3000Ε κ 6000Ε . Αλλα θα πιεστεις αρκετα ειδικα για τη 2ρη .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top