ΗΜΜΥ Ξανθη

Alex2001

Νεοφερμένος

Ο Alex2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους.Ξερω ειναι λιγο νωρις αλλα τι πιστευετε οτι θα γινει με την βαση του ΗΜΜΥ στην ξανθη το οποιο εχει 15500.Θα πεσει ή θα ανεβει;
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
πιστεύω θα παραμείνει στα ίδια επίπεδα αλλιώς ίσως πέσει κατά 100 ή 200 μόρια λόγω της φυσικής. Είναι ήδη πολύ χαμηλά οπότε δεν νομίζω να το ρίξουν κι άλλο. :)
 

Jim_Pap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Κι εγω το ιδιο θελω να μαθω γιατι πολυ πιθανον αυτη να ειναι η σχολη που θα παω
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Είναι πολύ καλή σχολή.
 

Jim_Pap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Βολο Χανια Ξανθη απ τη καλυτερη στη χειροτερη πως παει;
 

Alex2001

Νεοφερμένος

Ο Alex2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Εχω τον αδερφο μου Θεσσαλονικη οποτε αν το πιασω καπου θα με τραβηξει ΑΠΘ
 

F1L1PAS

Νεοφερμένος

Ο F1L1PAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Πολυτεχνείου Κρήτης. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Η βάση του ΗΜΜΥ Ξανθης το 2021 ηταν 15.039. Φέτος οι εισακτέοι αυξήθηκαν κατά 17. Θεωρείτε ότι σε συνδυασμό με την γενική πτώση των βάσεων όπως λένε, οι ΗΜΜΥ Ξάνθης θα πέσουν από πέρσι και πόσο περίπου???
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top