Dexter

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ γιατί νομίζω πως ο όγδοος κύκλος θα είναι ο καλύτερος απ'όλους; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Εγω ειμαι ακομα 5ο κυκλο 4ο επεισοδιο :/:.Παντως γενικα δεν χρεαζεται να κατεβαζεται τις σειρες,υπαρχουν αρκετα site που σου δινουν την ευκαιρια να δεις τα επεισοδια online με υποτιτλους φυσικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Συμφωνώ. Να σου πω, στο Σκάι τη βλέπεις; :P
Γιατί είναι στο 5x05..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george8

Νεοφερμένος

Ο george8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Το γεγονός ότι το Hollywood βρήκε τρόπο να κάνει να φαίνεται με θετική νότα μέχρι και ένας σειριακός δολοφόνος τα λέει όλα... εξωπραγματικά σενάρια χωρίς καμία επαφή με την πραγματικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εξωπραγματικό σενάριο το Dexter? :confused:
Το σενάριο είναι καλογραμμένο και απολύτως ρεαλιστικό κατ'εμέ... Και δεν έχει καθόλου θετική νότα η ζωή του Dexter, ίσα που λόγω της ζωής του δεν μπορεί να ευτυχήσει..



Προσθήκη: Ίσως το φινάλε να μην ήταν τόσο ρεαλιστικό και γενικότερα η τελευταία σίζον να ήταν κάπως "του ποδαριού" , εδώ μπορώ να συμφωνήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Χθες τελείωσα επιτέλους την σειρά. Ξεκίνησα να βλέπω την σειρά από πέρυσι το καλοκαίρι αλλά σταμάτησα στα μέσα του δεύτερου κύκλου λόγω πανελληνίων.Και μέσα σε λιγότερο από δύο βδομάδες ολοκλήρωσα την σειρά.Ειχα εθιστεί/παθιαστεί τόσο που έβλεπε σχεδόν 7-8 επεισόδια την μέρα.Δεν έβλεπα το Dexter ως μια απλή σειρά αλλά σαν ένα κομμάτι της ζωής μου.Οντως οι τελευταίοι κύκλοι να μην είναι το ίδιο καλοί αλλά αξίζουν πραγματικά.Στεναχωρήθηκα πολύ για το τέλος.Λιγο ανατρεπτικό τέλος αλλά πρώτη φορά έκλεψα τόσο πολύ σε σειρά.Ορισμενοι χαρακτήρες δεν άξιζαν τέτοιο τέλος.Μακαρι κάποια στιγμή να το συνεχίσουν. Προτείνω ανεπιφύλακτα να το δείτε.Πλεον δεν θα έχω τι να κάνω που τελείωσα την σειρά.??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα αρχίσεις να βλέπεις το HOUSE OF CARDS και θα έρθεις στα ίσα σου! Χα, χα!:D
https://en.wikipedia.org/wiki/House_of_Cards_(U.S._TV_series)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top