Τηλεπαιχνίδια

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Επειδή είδα ότι δεν υπάρχει αντίστοιχο θέμα...
Παρακολουθείτε τηλεπαιχνίδια ? Και ποια η γνώμη σας για αυτά? Εγώ παλιά ήμουν λίγο καμμένος (:P) και έβλεπα σχεδόν κάθε τηλεπαινίδι που υπήρχε αλλά νομίζω ότι σιγά σιγά αρχίζουν να στερεύουν από ιδέες και νομίζω ότι τα τελευταία χρόνια τα τηλεπαιχνίδια (τα περισσότερα) που έχουν βγει είναι κακής ποιότητας... Γενικά τι πιστεύετε για αυτά? :hmm: Και ίσως , κάποιο ή κάποια που να σας άρεσαν ή κάποια που δεν σας άρεσαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Mου άρεσε το΄'οσα ξέρει το παιδί" με τον ζουγανέλη και οι κόντρες με τον μπονάτσο και αυτά που παρουσιασε ο μικρούτσικος.

Δεν μου άρεσε το deal και το άλλο με τον αρναούτογλου που σήκωνε κάτι ράβδους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Μικρή θυμάμαι μου άρεσε πολύ το "ποιος θέλει να γίνει εκατομμυριούχος" και ένα άλλο δεν θυμάμαι ακριβώς πώς το έλεγαν... που συμμετείχαν πολλές χώρες και έκαναν διάφορα, αγώνες, παιχνίδια κτλ!
Και πέρσι (δεν ξέρω αν πιάνεται) το wipe out!:D Και το taxi girl καλό ήταν... όποτε το πετύχαινα δλδ!
Δεν θυμάμαι κανένα άλλο τώρα, αλλά γενικά και εμένα μου άρεσαν αρκετά...
Δεν μου άρεσαν ποτέ το "πολύ την κυριακή", "deal", "super deal", "ελλάδα έχεις ταλέντο" κ.α που τώρα δεν θυμάμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Πείτε κι άλλοι... Μην το σνομπάρετε :P Γενικά τη γνώμη σας, όχι μόνο ποια σας αρέσουν και ποια όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
Ανοιγω αυτο το θεμα γιατι εχω αγανακτησει.Δε θα ειστε λιγοι αυτοι που πεφτετε σε τετοιου ειδους τυχερα παιχνια που λενε και οι ταχα μου(στο κολπο και αυτοι) τηλεπαρουσιαστες.Σκοπος τους να βρεις την τυχερη λεξη και να κονομησεις καποιο ποσο.Το οτι ειναι στημενα μπορει να το καταλαβεις α)απο τους ανθρωπους που παιρνουν (ειναι οι ιδιοι και οι ιδιοι ενδεικτικα σοφια απο την καλαμπακα κτλπ) β)απο τις κουφες απαντησεις που δινονται στα μεγαλα ποσα κυριως.Το προκλητικο της ιστοριας ειναι οτι τα παιχνια αυτα εχουν αδειοδοτηθει απο το κρατος.Οποτε καλλιστα θα μπορουσε καποιος να πει οτι το κρατος ειναι συνενοχο σε αυτη τη ξεφτιλα.Απο την ολη ιστορια την εχουν πληρωσει κυριως ηλικιωμενοι που μην καταλαβαινοντας το στημενο της ιστοριας παιρνουν τηλεφωνα και πληρωνουν λεφτα.Ποια ειναι η γνωμη σας??Θεωρειτε οτι πρεπει να επεμβει εισαγγελεας??/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
τωρα στον αντ1 δες τι γινεται πολλες φορες βαζουν ενα αριθμιτικο προβλημα αλλα και να το λυσεις σου λενε λαθος.. και δεν κερδιζει κανενας.. το πιο τιμιο ειναι αυτο το μεσσημερι στον αντ1 που βαζει απλα αλλα δινει λιγα λεφτα 500ε εκει δεν εχουν προβλημα γιατι περνουν χιλιαδες ατομα οποτε βγαζουν πολλαπλασια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Υπήρχε και παλαιότερα το φαινόμενο αυτό με τα τηλεπαιχνίδια και είχαν επιβληθεί πρόστιμα,θυμάμαι είχε γίνει σάλος.Φαίνεται τα συμφέροντα είναι μεγαλύτερα απο την νομιμότητα και πιο ισχυρά σε αυτή την χώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=SdjgdTrYJ1M&list=UUaJB4jfMTTMd7jxMOgN70rw δες εδω στο αδερφακι του αντεννα το τβ μακεδονια.ειναι δυνατον η σωστη απαντηση να μην ειναι το 2??τι παει να πει προσθεστε ολα τα νουμερα.προσεξε φιλε την παρουσιαστρια την οποια την εχουν δασκαλεψει να κανει σαν σχιζοφρενης εκτος και αν ειναι και επισης δες οτι το παιχνιδι τελειωνει χωρις να μαθουμε καν τη σωστη απαντηση καθως στο τελος του βιντεο βλεπουμε ασχετα πραγματα.επιμενω και λεω.εισαιγγελεας υπαρχει?

βαλτε το τωρα στο τβ μακεδονια να ψοφησετε στο γελιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Καθομαι αυτες τις μερες και βλεπω αυτη την απατη.. βλεπει κανενας αλλος?
δεν μπορει να κλεβουν ετσι τον κοσμο και να μην κανουμε κατι για αυτο ας μαζευτουμε ολοι να στηλουμε σε καποιους υπευθυνους ισως στο ΕΣΡ να σταματησει αυτη η κλοπη..

για οσους δεν ξερουν δειτε εδω το βιντεο..



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Οχι ιδεα σου ειναι τιμια παιχνιδια που δε κλεβουν τον κοσμο.
Εσυ τι λες να μην κλεβουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Δίνουν 4000ε για την βασική προτεραιότητα των πράξεων, φανταστείτε πόσο ηλίθιοι είμαστε κατά μέσο όρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
μην καθομαστε να αναλυουμε τι κανουν να βρουμε τροπο να το σταματησουμε.. να προτεινει καποιος τι να κανουμε να μιλησουμε με συνηγορα του καταναλωτη.. επιτροπη εποτειας και ελεγχου παιγνιων... να γινει κατι επιτελους δεν ξερω πως μπορει να παρεμβει εισαγελεας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Ο μόνος τρόπος για να το σταματήσουμε είναι να σταματήσουμε να το βλέπουμε και να παίρνουμε τηλέφωνα :) Όσο έχει κέρδος δεν πρόκειται να σταματήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer.

Νεοφερμένος

Ο dreamer. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
δν κλεβουν. κ γω ετσι νομιζα στην αρχη. αλλα δεν κλεβουν. απλώς πρεπει να προσθεσεις ολους τους αριθμους και απο το λατινικο κ το αραβικο αλφαβητο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Και αν βγεις ποτέ στην γραμμή, από θαύμα θα ναι. Μια φορά πήρε η μαμά μου και της έλεγε προσπαθήστε ξανά και κάτι τέτοια. Μωρέ αυτοί πλουτίζουν με τα τηλεφωνήματα και υπαρχουν ακόμα αθώοι ανθρωποι που συνεχίζουν να παρακολουθούν αυτα τα..τηλεπαιχνίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Κλέβουν ρε παιδιά ξυπνήστε.
Πρώτα από όλα σιγά μην βγει κανένας από εσάς με τηλεφωνήματα. 2ον για τόσα κορόιδα τους έχετε αυτούς ότι δε κλέβουν πάνε τίμια και πλουτίζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer.

Νεοφερμένος

Ο dreamer. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Κλέβουν ρε παιδιά ξυπνήστε.
Πρώτα από όλα σιγά μην βγει κανένας από εσάς με τηλεφωνήματα. 2ον για τόσα κορόιδα τους έχετε αυτούς ότι δε κλέβουν πάνε τίμια και πλουτίζουν

δεν ειπε κανεις οτι δεν πλουτιζουν. εφοσον ομως ξεκαθαριζουν τους ορους και τις προυποθεσεις δεν ειναι δικο τους προβλημα αν οι αλλοι τηλεφωνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
δεν ειπε κανεις οτι δεν πλουτιζουν. εφοσον ομως ξεκαθαριζουν τους ορους και τις προυποθεσεις δεν ειναι δικο τους προβλημα αν οι αλλοι τηλεφωνουν.

δε κατάλαβες ότι κλέβουν και με τα τηλεφωνήματα ρε αγόρι μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer.

Νεοφερμένος

Ο dreamer. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
δε κατάλαβες ότι κλέβουν και με τα τηλεφωνήματα ρε αγόρι μου

μαλλον εσυ δεν καταλαβες . δεν υποστηριζουν πως αν παρεις τηλεφωνο θα βγεις στη γραμμη. οι πιθανοτητες ειναι ελαχιστες και επισης οι γραμμες δν ειναι παντοτε ανοιχτες. αυτοι ειναι οι οροι. εφοσον επιλεγεις να παιξεις μαυτους δν θεωρειται κοροιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top