Έχω ένα μυστικό

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Την έχει δει κανείς; Τη βρήκα στο ιντερνετ και σκέφτομαι να αρχίσω να τη βλέπω.
Γενικά κάνω μια αναδρομή στις ελληνικές σειρές (Παρα Πέντε, Δελληγιανειο, Κωσταντίνου και Ελένης, Λατρεμένοι μου γείτονες κλπ.) μιας και δεν υπάρχει τίποτα καινούριο αλλά θέλω να δω και κάτι που δεν έχω ξαναδεί. Αξίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Επανάληψη στο Κωνστανίνου και Ελένης; Στο σπίτι σου ant1 δεν έχετε; Είναι σα να μου λες <<πάω να ξαναδιαβάσω την αλφαβήτα>> :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
νομιζω πως πλεον καθε Ελληνας πολιτης μπορει να περιγραψει με λεπτομεριες ΚΑΘΕ επεισοδιο του Κωνσταντινου και Ελενης... Σοβαρα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Ναι, μη τρομαξετε μόνο :P

Το ότι ξέρω τι ατάκες δε σημαίνει ότι θα σταματήσω να το βλέπω (Κωσταντίνου και Ελένης). Και δεν ανέφερα κάτι για υπολογιστή για τη συγκεκριμένη σειρά. + ότι στην τηλεόραση δείχνει 15 ίδια επεισόδια από το Κωσταντίνου και Ελένης ενώ στο ίντερνετ τα βρίσκεις όλα.Όμως....... You're missing the point. :clapup: :P Το θέμα δεν είναι το Κωσταντίνου και Ελένης.Το Κωσταντίνου και Ελένης το ανέφερα ως παράδειγμα παλιάς καλής ελληνικής σειράς. Όπως είπα για το παρά πέντε κλπ Δε καταλαβαίνω γιατί κολλήσατε σε αυτό

Σ'αυτό που ρώτησα τώρα: Έχετε γνωμη; Αξίζει η σειρά; (Όλο το θέμα ήταν για το 'έχω ένα μυστικό'. Ολόκληρος τίτλος φωνάζει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι, μη τρομαξετε μόνο :P

Το ότι ξέρω τι ατάκες δε σημαίνει ότι θα σταματήσω να το βλέπω (Κωσταντίνου και Ελένης). Και δεν ανέφερα κάτι για υπολογιστή για τη συγκεκριμένη σειρά. + ότι στην τηλεόραση δείχνει 15 ίδια επεισόδια από το Κωσταντίνου και Ελένης ενώ στο ίντερνετ τα βρίσκεις όλα.Όμως....... You're missing the point. :clapup: :P Το θέμα δεν είναι το Κωσταντίνου και Ελένης.Το Κωσταντίνου και Ελένης το ανέφερα ως παράδειγμα παλιάς καλής ελληνικής σειράς. Όπως είπα για το παρά πέντε κλπ Δε καταλαβαίνω γιατί κολλήσατε σε αυτό

Σ'αυτό που ρώτησα τώρα: Έχετε γνωμη; Αξίζει η σειρά; (Όλο το θέμα ήταν για το 'έχω ένα μυστικό'. Ολόκληρος τίτλος φωνάζει).

Κάτσε και δες κάποια πεισόδια της σειράς και αν την βρίσκεις ενδιαφέρουσα, συνεχίζεις. :P Μη σου πω ότι και πολλές φορές από το πρώτο επεισόδιο καταλαβαίνει κανείς αν αξίζει ή όχι...

Προσωπικά δε μου άρεσε η σειρά. Οχι ότι την έβλεπα, αλλά εντάξει... Δε μου αρέσει και η Παπουτσάκη ως ηθοποιός, αν και αυτό είναι υποκειμενικό. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Σ'αυτό που ρώτησα τώρα: Έχετε γνωμη; Αξίζει η σειρά; (Όλο το θέμα ήταν για το 'έχω ένα μυστικό'. Ολόκληρος τίτλος φωνάζει).

Την έχεις βρει στο διαδίκτυο; Την έψαχνα κι εγώ πριν καιρό δίχως αποτέλεσμα. Πάντως κι εγώ από το καλοκαίρι έχω αρχίσει και ξαναβλέπω ελληνικές σειρές που έχουν προβληθεί στο παρελθόν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top