Ποιά γλώσσα λέτε να κάνω και πώς μπορώ να βρω e-learning;

Constadinos

Νεοφερμένος

Ο Constadinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Κατ'αρχας ειμαι νεος στο forum και ετσι συγχωρεστε με σε περιπτωση λαθους.Σκεφτομαι να αρχισω μια γλωσσα καινουρια για κυριως σκοπους διασκεδασης μιας και μου αρεσουν πολυ οι ξενες γλωσσες.Μετα απο πολυ ψαξιμο εχω φτασει στις εξεις επιλογες=
Δανικα
Φινλανδικα
Εβραικα
Τουρκικα
Αυτες οι γλωσσες μου αρεσουν πολυ αλλα δεν θελω να τρεχω σε φροντηστηρια και ετσι θελω να κανω e-learning.που μπορω να βρω free e-learing και ποια γλωσσα μου προτεινετε?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Φινλανδικα!
Θελω και γω παααρα πολυ να τα μαθω, αλλα δυστυχως δεν εχω βρει καθηγητη η κατι τετοιο και προς το παρον βολευομαι μονο απο το ιντερνετ https://www.livemocha.com/lessonPlan/view/l:3148/e:21070
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
γιατί δεν κάνεις κάποια γλώσσα που να σου χρησιμεύσει περισσότερο στο μέλλον; Έχω ακούσει ότι τα ισπανικά και τα κινέζικα (!) έχουν γενικά μεγάλη ζήτηση! πάντως άμα επιμένεις σε αυτές, τα φιλανδικά πιστεύω ότι έχουν ενδιαφέρον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aurea

Νεοφερμένος

Η Aurea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
https://eteacherhebrew.com/

Εγώ ξεκίνησα εκεί να μαθαίνω εβραϊκά αλλά μετά βρήκα καθηγήτρια κοντά στο σπίτι μου και έκανα ιδιαίτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

istudent

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο istudent αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
καμία από αυτή νομίζω δεν μπορείς να μάθεις με ε λεαρνινγκ εητος από τα δανικά αν ξέρεις κάποια παρεμφερεί γλώσσα, για παράδειγμα γερμανικά
μόνο λατεινογενείς γλώσσες μπορείς να μάθεις με αυτών τον τρόπο,,,, ενώ σε σοβαρό επίπεδο,,, τορα αν θες να μάθης μέχρι το καλημέρα κλισπερα καλυνηχτα οκ μπορείς να μαθιές και αραβικά !!!

τα πολλά ορθογραφικά οφείλονται στο ότι δεν μπορώ να γράφω ελληνικά και χρησιμοποιό ένα κονβερτερ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top