Grand Theft Auto

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Από πού παίρνεις το save file? Μπορεί να 'ναι corrupted, το 'χω πάθει κι εγώ σε sandbox με autosave. Ενώ φαινόταν πως υπήρχε στο PS3 όταν έπαιζες το παιχνίδι ήταν σα να μην το διάβαζε.

Υπόψη κι ότι αν το save file είναι από άλλο account δε θα μπορείς να κάνεις save όσο και να προχωρήσεις ή να πάρεις trophies.
Βασικά κατέβασα 2,3 για να δοκιμάσω αλλά τίποτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ε δεν ξέρω. Γιατί δεν παίζεις μόνος σου ας πούμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Ε δεν ξέρω. Γιατί δεν παίζεις μόνος σου ας πούμε; :P
Εγώ θέλω savegame :P:P
Στο θέμα μας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Παιδιά το βρήκα!! , κάποιο savegame δούλευε πάντως ευχαριστώ για την βοήθεια σας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά, ξέρεται κάποιων τρόπο για να μπορεσω να παίξω το multi theft auto san andreas χωρίς να περάσω όλο το grand theft auto san andreas στον υπολογιστή μου;; (π.χ με κάποιο τρόπο να κατεβάσω τους χαρτες και οτι αλλο ειναι απαραίτητο σε έναν φάκελο, αλλα ΟΧΙ τα βίντο τον αποστολών και ολες τις αποστολές)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foxkiller

Νεοφερμένος

Ο Foxkiller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Φίλε μου νικο δυστυχώς πιστεύω πώς δεν γίνετε αυτό γιατι πρεπει να παρει ολες τις πληροφοριες ! μπορει φυσικα να γινετε με καποιον τροπο και θα ηθελα να μαθω και εγω !

ευχαριστω Fox
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top