Μαθηματικά και Στοιχεία Στατιστικής (Γ Επαλ)

eva48

Νεοφερμένος

Η eva48 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα, μπορεί κάποιος να μου πει λίγα λόγια για τα Μαθηματικά Γ Επαλ; Βασικά, θα ήθελα να μάθω για την δυσκολία του μαθήματος και αν είναι εύκολο κανείς να γράψει πάνω από 17 στο συγκεκριμένο μάθημα στις πανελλήνιες. Γενικοτερα, είμαι καλή στα μαθηματικα, απλά από υπερβολική ανασφάλεια νομίζω πως ενώ έχω βασεις, δεν θα γράψω καλά.:( Ευχαριστώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Αν είναι το ίδιο μάθημα με τα Μαθηματικά Γενικής του ΓΕΛ, τότε ναι, είναι εύκολα, αλλά χρειάζονται διάβασμα. Μπορείς να γράψεις 17+.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Είναι μάθημα για να γράψεις πάνω από 19 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Τι ύλη εχουν τα μαθηματικα γενικης στο επαλ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top