Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,969 εγγεγραμμένα μέλη και 2,478,507 μηνύματα σε 78,941 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 491 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Aκαδημαϊκή ταυτότητα (πάσο)

airtrelomike13

Δραστήριο Μέλος

Ο airtrelomike13 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 228 μηνύματα.

O airtrelomike13 έγραψε: στις 21:28, 24-09-19:

Αρχική Δημοσίευση από brijs
Το πάσο πως θα το παραλάβουμε; (δεν έχω ιδέα από αυτά)

θα κάνεις αίτηση ηλεκτρονικά με ένα λινκ που θα σου δώσουν. Να έχεις φωτογραφία στον υπολογιστή και να συμπληρώσεις τα στοιχεία σου σωστά και από εκεί και πέρα μη σε νοιάζιε κάτι. Θα σου έρθει μήνυμα στο κινητό να πας να το παραλάβεις. Σιγά σιγά
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

konsolas

Νεοφερμένος

Ο konsolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O konsolas έγραψε: στις 20:22, 09-10-19:

Καλησπέρα, φοιτητής που είναι υπό μεταγραφή αν βγάλει τώρα την ταυτότητα, αυτή θα αναφέρει το Πανεπιστήμιο και το τμήμα εγγραφής, μετά την μεταγραφή τι γίνεται? αλλάζει ταυτότητα? Να καθυστερήσει και να τη βγάλει μετά την ολοκλήρωση της μεταγραφής? Αν όμως εντωμεταξύ χρειαστεί? Π.χ. στο υφιστάμενο τμήμα όταν πάω να κάνω αίτηση σίτισης ζητάει αριθμό ακαδ.ταυτότητας στο τμήμα μεταγραφής αν ζητάει στις διάφορες αιτήσεις αριθμό ακαδ.ταυτότητας τι κάνω? Ευχαριστώ
Παράθεση

constansn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.

H constansn έγραψε: στις 20:35, 09-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από konsolas
Καλησπέρα, φοιτητής που είναι υπό μεταγραφή αν βγάλει τώρα την ταυτότητα, αυτή θα αναφέρει το Πανεπιστήμιο και το τμήμα εγγραφής, μετά την μεταγραφή τι γίνεται? αλλάζει ταυτότητα? Να καθυστερήσει και να τη βγάλει μετά την ολοκλήρωση της μεταγραφής? Αν όμως εντωμεταξύ χρειαστεί? Π.χ. στο υφιστάμενο τμήμα όταν πάω να κάνω αίτηση σίτισης ζητάει αριθμό ακαδ.ταυτότητας στο τμήμα μεταγραφής αν ζητάει στις διάφορες αιτήσεις αριθμό ακαδ.ταυτότητας τι κάνω? Ευχαριστώ

Μπορείς να βγάλεις πάσο στο τμήμα στο οποίο έχεις περάσει. Αν η αίτηση μετεγγραφής γίνει δεκτή, διαγράφεσαι από την σχολή αυτή παραδίδεις το πάσο σου και βγάζεις νέο με τα στοιχεία της νέας σχολής.
Παράθεση

Nala

Νεοφερμένος

H Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Nala έγραψε: στις 11:45, 11-10-19:

Έχω πάρει τους κωδικούς από την σχολή μου, δεν βρίσκω πουθενά πώς θα αποκτήσω τό πάσο, θά περιμένω νέα ανακοίνωση, γνωρίζεται κάτι, μεσογειακό Πανεπιστήμιο τμήμα διαιτολογίας. Ευχαριστω πολύ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Βρείτε παρόμοια