Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,969 εγγεγραμμένα μέλη και 2,478,512 μηνύματα σε 78,941 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 336 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εκμάθηση Αγγλικών μόνος μου

bobo32

Νεοφερμένος

Ο bobo32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O bobo32 έγραψε: στις 19:06, 21-09-19:

Γεια σας.ενδιαφερομαι να μαθω αγγλικα για αρχη να φτασω στο β2 lower και θα σας παρΑκαλουσα αν μπορειτε να μου προτεινετε καποια βιβλια γραμματικης μεχρι αυτο το επιπεδο και ασκησεων και λεξιλογιου.απο το μηδεν θα ενδιαφερομουνα να μαθω.ειμαι 35 χρονων και θα ηθελα να βρω βιβλια οχι για παιδια.ευχαριστω
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Nina-nana

Καθηγητής

H Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής . Έχει γράψει 1,408 μηνύματα.

H Nina-nana έγραψε: στις 11:47, 30-09-19:

Δεν υπάρχουν αυτή τη στιγμή στην αγορά κατάλληλα βιβλία για εκμάθηση άνευ διδασκάλου (τουλάχιστον εγώ δεν γνωρίζω) και τα βιβλία που κυκλοφορούν στην αγορά δεν θα σε πάνε σε καμία περίπτωση από το Α1-Β2.

Θα πρότεινα να στραφείς σε κάποια πλατφόρμα όπως Duolingo ή https://www.linguaphone.gr/
Παράθεση

bobo32

Νεοφερμένος

Ο bobo32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O bobo32 έγραψε: στις 14:45, 30-09-19:

Ευχαριστω για την απαντηση.για την σειρα restart 1 της soupercourse εχετε καλη γνωμη?οκ χωρις δασκαλο δεν γινεται ή ιδια σωστή δουλεια συμφωνω.αλλα για μια αρχη να θυμηθω τα βασικα να αρχισω λιγο το αρχικο λεξιλογιο δεν ειναι καλα αυτα τα βιβλια?ευχαριστω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια