Αρχείο συμμετοχών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
  1. Angie_Ann (μπορεί να είναι Συντονιστική Επιτροπή)
  2. Bill
  3. Bill_Slayer
  4. commie
  5. diotima
  6. fandago
  7. fantasmenos
  8. fielda (αν ξεκινήσει το παιχνίδι μετά πρωτομαγιά)
  9. fosia
  10. Ηρώ
  11. Idril
  12. Kakerlak
  13. Lorien
  14. mania
  15. Molka
  16. Neraida
  17. Niyia
  18. Phoebe
  19. Resident Evil (αν έχει τελικά χρόνο)
  20. Tetragrammaton
  21. T_Chameleon
  22. Vkey
  23. Youki
  24. xanp
  25. shaman
  26. nina21
Βλέπω πάμε για ρεκόρ. :D

Υπενθυμίζω ότι είναι η τελευταία μέρα συμμετοχών!

Όσο για το πότε θα αρχίσει το παιχνίδι, επειδή υπάρχουν παρακλήσεις να γίνει μετά τις γιορτές και την πρωτομαγιά μάλλον θα ανοίξει αυλαία την Δευτέρα 5/5 ή την Παρασκευή 2/5. θα σας ενημερώσουμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Εγώ προτείνω 4 δολοφόνους και μια πουτ@να.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
:D Και εγώ μέσα!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Προστέθηκες :)
Mόλις δούμε όλες τις συμμετοχές θα αποφασίσουμε και πόσοι δολοφόνοι χρειάζονται. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Προστέθηκες :)
Mόλις δούμε όλες τις συμμετοχές θα αποφασίσουμε και πόσοι δολοφόνοι χρειάζονται. ;)

Thanks Angie!!! :)
Τώρα διαβάζω προσεκτικά τις οδηγίες του παιχνιδιού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
what the heck.... με τόσο κόσμο να παίζει...

θα τον βρω το χρόνο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπόν έχουμε και λέμε, αλφαβητικά (με μεικτό αλφάβητο) έως τώρα είναι οι:
  1. Angie_Ann (μπορεί να είναι Συντονιστική Επιτροπή)
  2. Bill
  3. Bill_Slayer
  4. commie
  5. diotima
  6. fandago
  7. fantasmenos
  8. fielda (αν ξεκινήσει το παιχνίδι μετά πρωτομαγιά)
  9. fosia
  10. Ηρώ
  11. Idril
  12. Kakerlak
  13. Lorien
  14. mania
  15. Molka
  16. Neraida
  17. nina21
  18. Niyia
  19. Phoebe
  20. Resident Evil
  21. shaman
  22. Tetragrammaton
  23. T_Chameleon
  24. vendetta
  25. Vkey
  26. Youki
  27. xanp
Σ.Ε. - Γιώργος (με Βοήθεια την guest star :P Kajira η οποία να παίξει, να παίξει, κανονικά όμως! :D)

Νομίζω πλέον όλοι οι παλιοί καλοί τακτικοί τρόφιμοι έχουν εκφράσει ενδιαφέρον αλλά πάντα περιμένουμε και νέο αίμα προς σφαγή!:clapup:

Το παιχνίδι είναι απλό για όσους έχουν παίξει πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο αλλά έτσι κι αλλιώς, ρίξτε μια ματιά στους κανόνες εδώ :book:, για να δείτε τις παραλλαγές. Ακόμα και αυτοί που δεν το ξέρουν, αρκεί να τους διαβάσουν και να παίξουν μία φορά για να το μάθουν τέλεια! ;)

Υπενθυμίζω ότι το παιχνίδι ξεκινάει μετά το Πάσχα (και πιθανότατα μετά την 1η του Μάη), για όσους ανησυχούν ότι θα κάνουν ανάσταση ή θα φτιάχνουν στεφάνια και δεν θα ξέρουν αν τους δολοφόνησαν, όπως επίσης ότι οι συμμετοχές δηλώνονται μέχρι και [SIZE=+2]ΣΗΜΕΡΑ[/SIZE].
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
υπάρχει ακόμα ένας "παλιός" που δεν έχει εκδηλώσει ενδιαφέρον αλλά έχει καιρό να περάσει απο δω οπότε μάλλον δεν θα παίξει... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Αρκετοί μαζεύτηκαν τέλεια!!!
Τελικά πολύ το θελαν κ κανείς δεν ρωτούσε έτσι?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
υπάρχει ακόμα ένας "παλιός" που δεν έχει εκδηλώσει ενδιαφέρον αλλά έχει καιρό να περάσει απο δω οπότε μάλλον δεν θα παίξει... :(
Εάν είναι να ξεκινήσει από Μάη το παιχνίδι, δεν νομίζω ότι θα υπάρξει prob να παρατείνουμε τις συμμετοχές.


Κάποια στιγμή θα το συζητήσω με τη συντονιστική - ελπίζω να μην είμαι μόνος μου :worry: :P - και λογικά θα τις κλείσουμε 2-4 μέρες πριν απ' το παιχνίδι.




Come on people! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Κι εγώ μέσα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
συμμετοχές ρεκόρ :P






Υ.γ. Συντονιστική βοηθώ κ εγώ αν χρειαστεί ;) (βέβαια υπολογίστε με μετά τις 7 το απόγευμα λόγω δουλειάς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αν μπορείς να 'σαι μέσα στις 20:00 τότε θα 'σαι χρήσιμη! :D
Βασικά χρειαζόμαστε κάποιον που να 'ναι μέσα τα πρωινά καθώς εγώ δεν θα μπαίνω λόγω σχολής. :worry:




Angie? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Λολ! Εγώ θέλω να παίξωωωω :'( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μπορείς να παίξεις και όποιοι της ΟΔ φύγουν πιο πρώτα από το παιχνίδι, θα αναλαμβάνουν χρέη ΣΕ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λολ! Εγώ θέλω να παίξωωωω :'( :'( :'(
Όλοι σέλουν να παίξουν! :(
Με βλέπω μόνος μου να 'μαι τελικά, χουχου. :crazy:




Anyway, λογικά θα παίξεις και θα συνεργαστώ με τη Νίκη αν θέλει να κάνει μια θυσία. :P
Θα πηγαίνετε εναλλάξ, ναι; :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βλέπω ότι έχουμε σχεδόν συμπληρωθεί. :D Λεπόν, όπως είπε το Αντζούι και βλέπω στο ημερολόγιο, μάλλον η αυλαία θα πάει για Παρασκευή 2/5, όπου απλά θα υπάρξει ψηφοφορία στο τέλος του γύρου (ή μία άλλη σκέψη 30/4 και μετά 02/05, αλλά μάλλον για 2/5).


Μέχρι νεωτέρας λοιπόν, το παιχνίδι θα πάει για 2/5, δηλαδή σε 1 βδομάδα. Άρα συμμετοχές μέχρι 29-30/4 μπορούμε να κρατήσουμε πιστεύω. :)
Και την παραμονή της πρεμιέρας θα πάρετε όλοι pm με τον ρόλο που θα έχετε.


Αυτά, εγώ συνεχίζω στο ψάξιμο της συντονιστικής. :P
Μάλλον η Κουεδομανούλα θα με βοηθήσει τα πρωινά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Γιώργο αν θέλεις κάθομαι εγώ συντονιστική...
Ούτως ή άλλως έχω ένα ζήτημα με το χρόνο :), και μεσημέρια είμαι πάντα μέσα γιατί είμαι στη δουλειά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αν δεν τα καταφέρω εγώ τα μεσημεριανά, θα δούμε μετά τι θα γίνει...
για την ώρα No worries :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top