"Σχέση" με φαντάρο;

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
απο ποτε η σχεση με φανταρο ειναι σχεση-ψεμα?

Ε, τι στο διάολο το μισό Πανεπιστήμιο με φαντάρο τα έχει φτιάξει; Υπάρχουν καλύτερη τρόποι να αποφύγει κάποια κοπέλα την «ρετσινιά» και την «ντροπή» της αδυναμίας σύναψης ή μη επιθυμίας της να έχει ερωτική σχέση. Ας πει ένα ταπεινό «δεν έχω σχέση και δεν ενδιαφέρομαι να συνάψω». Τι πιο απλό και ειλικρινές; Βέβαια θα μου πεις τι λε ρε Νίκο, εδώ οι περισσότερες κοπέλες με πολίτες τα έχουν...εσύ για ποιους φαντάρους μας λες; Η φράση «τα έχω με φαντάρο» είναι σκέτη μπλόφα...την έχουν υιοθετήσει πολλές κάτι σαν ταμπέλα «δίνε του, δεν ενδιαφέρομαι και αη στο διάολο». Κάτι πιο έξυπνο δεν ξέρουν να πουν; Δεν μπορεί από την μια να έχουν σχέση (σταθερή όπως την ονομάζουν και λατρεύουν τον αγαπούλη τους, μέχρι κορώνα στο κεφάλι να τον αποκαλούν) και από την άλλη να ψαρεύουν τις νύχτες «φίλους» στο facebook και καλά «να πω τον πόνο μου σε "φίλο" (από πού και ως πού φίλο "2 ημερών ή μιας βδομάδας"; κάναμε στρατό μαζί; :confused:)» ή να κανονίζουν στο ελεύθερο και με άνεση «πάμε για καφέ». Τι καφέ; Της παρηγοριάς; Να μας περιγράφουν τις προσωπικές στιγμές με τον αγαπούλη τους με κάθε λεπτομέρεια; Να κρατάμε την ομπρέλα ή το φανάρι στο ζεύγος όταν θα χαμουρεύεται; :hmm:Δεν τα μπορώ αυτά τα καραγκιοζιλίκια: «να σπάμε πλάκα».

Σημείωση συντονιστή:
Το θέμα προήλθε από το thread Οδηγίες για ανώδυνη χυλόπιτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ε, τι στο διάολο το μισό Πανεπιστήμιο με φαντάρο τα έχει φτιάξει; Υπάρχουν καλύτερη τρόποι να αποφύγει κάποια κοπέλα την «ρετσινιά» και την «ντροπή» της αδυναμίας σύναψης ή μη επιθυμίας της να έχει ερωτική σχέση. Ας πει ένα ταπεινό «δεν έχω σχέση και δεν ενδιαφέρομαι να συνάψω». Τι πιο απλό και ειλικρινές; Βέβαια θα μου πεις τι λε ρε Νίκο, εδώ οι περισσότερες κοπέλες με πολίτες τα έχουν...εσύ για ποιους φαντάρους μας λες; Η φράση «τα έχω με φαντάρω» είναι σκέτη μπλόφα...την έχουν υιοθετήσει πολλές κάτι σαν ταμπέλα «δίνε του, δεν ενδιαφέρομαι και αη στο διάολο». Κάτι πιο έξυπνο δεν ξέρουν να πουν; Δεν μπορεί από την μια να έχουν σχέση (σταθερή όπως την ονομάζουν και λατρεύουν τον αγαπούλη τους, μέχρι κορώνα στο κεφάλι να τον αποκαλούν) και από την άλλη να ψαρεύουν τις νύχτες «φίλους» στο facebook και καλά «να πω τον πόνο μου σε "φίλο" (από πού και ως πού φίλο; κάναμε στρατό μαζί; :confused:)» ή να κανονίζουν στο ελεύθερο και με άνεση «πάμε για καφέ». Τι καφέ; Της παρηγοριάς; Να μας περιγράφουν τις προσωπικές στιγμές με τον αγαπούλη τους με κάθε λεπτομέρεια; Να κρατάμε την ομπρέλα ή το φανάρι στο ζεύγος όταν θα χαμουρεύεται; :hmm:Δεν τα μπορώ αυτά τα καραγκιοζιλίκια: «να σπάμε πλάκα».
ααααααααααχααααααααααααα! α να χαθείς τώρα σε έπιασα!:P Ναι σε αυτό που λες έχεις δίκιο αλλα δεν σημαίνει ότι όλες είναι έτσι...ΚΑΡΑΜΠΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
ααααααααααχααααααααααααα! α να χαθείς τώρα σε έπιασα!:P Ναι σε αυτό που λες έχεις δίκιο αλλα δεν σημαίνει ότι όλες είναι έτσι...ΚΑΡΑΜΠΑ!

Μα δεν μιλάω για όλες. Μιλάω για τις «μη φυσιολογικές» που είναι σε μεγάλο αριθμό. Εκείνες που επικοινωνούν μια χαρά και είναι οκ άτομα δεν αναφέρονται καν στα posts μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ε, τι στο διάολο το μισό Πανεπιστήμιο με φαντάρο τα έχει φτιάξει; Υπάρχουν καλύτερη τρόποι να αποφύγει κάποια κοπέλα την «ρετσινιά» και την «ντροπή» της αδυναμίας σύναψης ή μη επιθυμίας της να έχει ερωτική σχέση. Ας πει ένα ταπεινό «δεν έχω σχέση και δεν ενδιαφέρομαι να συνάψω».

μπορει απλα να εχει και ελευθερη σχεση με φανταρο ή με οτιδηποτε αλλο θελει,που το κακο?:hmm:

Τι πιο απλό και ειλικρινές; Βέβαια θα μου πεις τι λε ρε Νίκο, εδώ οι περισσότερες κοπέλες με πολίτες τα έχουν...εσύ για ποιους φαντάρους μας λες; Η φράση «τα έχω με φαντάρο» είναι σκέτη μπλόφα...την έχουν υιοθετήσει πολλές κάτι σαν ταμπέλα «δίνε του, δεν ενδιαφέρομαι και αη στο διάολο». Κάτι πιο έξυπνο δεν ξέρουν να πουν;

δηλ αυτο που εννοεις αν καταλαβα καλα,ειναι οτι βρισκουν προφαση πως τα εχουν με εναν φανταρο ή αγορι απο φβ ή μσν κ.οκ. ωστε να αποφυγουν καποιον αλλον που τους την πεφτει;Το βρισκω θεμιτο απο τη στιγμη που αυτος που τους την πεφτει δεν καταλαβαινει.

Δεν μπορεί από την μια να έχουν σχέση (σταθερή όπως την ονομάζουν και λατρεύουν τον αγαπούλη τους, μέχρι κορώνα στο κεφάλι να τον αποκαλούν) και από την άλλη να ψαρεύουν τις νύχτες «φίλους» στο facebook και καλά «να πω τον πόνο μου σε "φίλο" (από πού και ως πού φίλο "2 ημερών ή μιας βδομάδας"; κάναμε στρατό μαζί; :confused:)» ή να κανονίζουν στο ελεύθερο και με άνεση «πάμε για καφέ». Τι καφέ; Της παρηγοριάς;


ενταξει ενας καφες ειναι με μια κοινωνικη επαφη,δεν σημαινει οτι θα κερατωσουν το αγορι τους ,επειδη το αγορι τους ειναι μακρυα,σιγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Μάλιστα γελάνε που το «χάφτουμε» το παραμυθάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Τότε το ίδιο είναι και η σχέση με φοιτητή και το ίδιο και η σχέση από απόσταση... i don't get it...
Η σχέση με φαντάρο δεν είναι σχέση από απόσταση; Δεν είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα;

Και Νίκο, επειδή το κάνει το πανεπιστήμιο Πατρών για μούρη δε σημαίνει ότι το κάνει το ίδιο και ο υπόλοιπος γυναικείος πληθυσμός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Μάλιστα γελάνε που το «χάφτουμε» το παραμυθάκι...

το οτι πρεπει αναγκαστηκα για ενα διαστημα να μεινει το ζευγαρι μακρυα ειτε για σπουδες/μεταπτυχιακα ,ειτε για φανταριλικια, ειτε για οποιεσδηποτε υποχρεωσεις δεν σημαινει οτι οι γυναικες λενε καποιο ''παραμυθακι'',ουτε για να πεισουν τον ιδιο τους τον εαυτο ουτε και καποιον αλλον.

υπαρχουν βεβαια κ αυτεσ που το παιζουν μυξοπαρθενες,αλλα γι δωσε μας ρε νικο ενα παραδειγμα απο το δειγμα τον γυναικων που εχεις,τι σοι πραματα κανουν δηλ?προσδιορισε το λιγο,για πιο παραμυθακι μιλας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ε, τι στο διάολο το μισό Πανεπιστήμιο με φαντάρο τα έχει φτιάξει;
Δεν παίζει ρε συ. Ή σπουδάζεις στην Ευελπίδων ή απλώς εμπνέεις στις συμφοιτήτριές σου ένα αίσθημα πατριωτισμού. :hmm:

Σαν δικαιολογία πάντως είναι αισχρή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
ααααααααααχααααααααααααα! α να χαθείς τώρα σε έπιασα!:P Ναι σε αυτό που λες έχεις δίκιο αλλα δεν σημαίνει ότι όλες είναι έτσι...ΚΑΡΑΜΠΑ!

Lolz,αυτό το Caraaaaaaaaaamba! το λέει συνέχεια μια φίλη μου :P

Το πιο ουσιώδες σχόλιο έκανα πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Lolz,αυτό το Caraaaaaaaaaamba! το λέει συνέχεια μια φίλη μου :P

Το πιο ουσιώδες σχόλιο έκανα πάλι.
αχαχαχαχααχ0α0χ0α0χ0α0χ0α0χ0α0χ0α!!!!!! :redface::redface::redface:
Εμένα αυτά τα πράγματα με ψεύτικες σχέσεις δεν μου αρέσουν καμάριμ ...και εκτός αυτού, δεν υπάρχει λόγος να πει κάποια ότι τα έχει με φαντάρο. μπορεί να πει ότι δουλεύει! (λέω βλακείες για να μην βγω off :P
Θεωρώ ξεφτίλα την προσποίηση σε οποιοδήποτε θέμα:pfff::pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Όσες είναι χοντρές που δεν βλέπονται λένε οτι ο "γκομενος" τους είναι στο στρατο, γιαυτο δεν μπορούν να τον βλέπουν συνεχεια/να τον συστήσουν και σε εμας τους υπόλοιπους. Τυχαίο; Δε νομίζω!

ξέρω 2 τετοια άτομα, lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όσες είναι χοντρές που δεν βλέπονται λένε οτι ο "γκομενος" τους είναι στο στρατο, γιαυτο δεν μπορούν να τον βλέπουν συνεχεια/να τον συστήσουν και σε εμας τους υπόλοιπους. Τυχαίο; Δε νομίζω!

ξέρω 2 τετοια άτομα, lol
Μήπως είναι Κύπριος ο γκόμενός τους; Εκεί ο στρατός κρατέι δύο χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fenia:)

Νεοφερμένος

Η Fenia:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
εχω κανει δεν συμφερει καθολου. ασε που ξοδευεις τοσα λεφτα για να πηγαινεις να τον βλεπεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναρκίσσα

Νεοφερμένος

Η Ναρκίσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Έλεος, ρε παιδιά... Οικονομική συνθήκη είναι οι σχέσεις? Εγώ τα έχω σχεδόν 3 χρόνια με κάποιον εξ αποστάσεως. Βλεπόμαστε όσο πιο συχνά μπορούμε, έχει δώσει και γω δεν ξέρω πόσα λεφτά για να έρχεται να με βλέπει, περάσαμε και τη άσχημη περίοδο που ήταν φαντάρος και ήταν ακόμα πιο δύσκολο να συναντηθούμε, αλλά είμαστε ακόμα μαζί.

Όσο για τη "σχέση" με φαντάρο, εγώ προσωπικά ποτέ δεν είχα σκεφτεί ότι κάποιες την χρησιμοποιούν ως ψέμα... όσες φορές είπα εγώ σε αγόρι που μου την έπεφτε ότι τα έχω με φαντάρο(και έλεγα την αλήθεια, φυσικά), απλώς το εκμεταλλεύτηκε αρχίζοντας να μου λέει: Σχέση είναι αυτή..??? Φαντάρος? Και μεις τα περάσαμε αυτά... και... και... και χίλιες δυο μαλακίες για να πουλήσει μούρη σε εμένα και για κάποιον που δεν γνωρίζει ούτε στο ελάχιστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Δεν υπάρχει απάντηση στο αν μπορεί να σταθεί μια σχέση εξ αποστάσεως. Είναι στον άνθρωπο. Η Ναρκίσσα μπορεί να βρίσκεται σε τέτοια σχέση. Εγώ δεν μπορώ. Είναι καθαρά στον άνθρωπο, και στο πως θα τα βρει το ζευγάρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Μια απλή ερώτηση: σε μια σχέση από χιλιομετρική απόσταση, τα συναισθήματα πώς εκφράζονται; Με κούφια λόγια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά, με κούφια λόγια μπορούν να εκφράζονται συναισθήματα και να είστε δίπλα δίπλα. ^

Μεγάλη ιστορία οι σχέσεις εξ αποστάσεων και κατ'εμέ αφορούν ένα θέμα στο οποίο δεν θα έπρεπε να υφίστανται "υπέρ" και "κατά" τοποθετήσεις.
Είναι ανάλογα την περίπτωση. Δεν είναι για όλους και είναι πολύ ώριμο να είσαι σε θέση να αναγνωρίζεις αν μπορείς να διαχειριστείς κάτι τέτοιο ή αν στη τελική δε γουστάρεις βρε αδελφέ.

Δύο επιφυλάξεις έχω εγώ σχετικά με την "επιτυχία" μιας σχέσης από απόσταση:
α)όταν υπάρχει εξ αρχής απόσταση και
β)όταν δεν υπάρχει το ενδεχόμενο μόνιμης επανασύνδεσης είτε βραχυπρόθεσμα, είτε μακροπρόθεσμα.
Καμία απ' τις δύο περιπτώσεις δεν συμβαίνει στον στρατό, οπότε εν γένει θεωρώ πως κάλλιστα μπορεί να λειτουργήσει. Στρατός είναι, όχι καταδίκη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Βασικά ο στρατός από τις εποχές Τσοχατζόπουλου και σήμερα, έχει μετασχηματισθεί σε κατασκήνωση ανδρικού πληθυσμού. Μαγιουδάκι, ξυραφάκι (όχι για το πρόσωπο) και "χα-λα-ρά". Έτσι οι κλαρινογαμπροί Έλληνες άρρενες βιώνουν μια "μείωση" του ανδρισμού τους επειδή δεν έχουν την άνεση χώρου και χρόνου να κοιμούνται σε μαλακά παπλώματα, να κάνουν χαλάουα, να σηκώνουν τσουλούφι ή ότι άλλο θέλουν κλπ. Πάει το παραμύθι σύννεφο σε γονείς και κοπέλες. Το δε άσχημο είναι ότι μετά το στρατό συνεχίζουν να λένε ψέματα περί "σύσφιξης" του "ανδρισμού" τους ενώ όσο υπηρετούσαν, το ρεπερτόριο μανιοκατάθλιψης με μουσική είδος Παντελίδη, Παπαδόπουλο και Σταν έδινε και έπαιρνε. Αυτοί είμαστε κυρά Ολίβια. Ψέμα και καλάμι. ;) Ποτέ δεν κατάλαβα τι ακριβώς χωρίζει ο στρατός σε ένα ζευγάρι ή μάλλον πρέπει να λειτουργεί ως δικαιολογία ανθρώπων με εσωτερικά κενά προς τις κοπέλες τους! Αυτοί, συνήθως δεν στρώνουν ποτέ. Βέβαια ο Έλλην έχει πάντα έτοιμη μια δικαιολογία περί "πλατυποδίας" ως ελεύθερο κομάντο αρβυλών για να πάει να ξαχαρμανιάσει με το iphone ως εθισμένο χάπατο της νεοελληνικής κουλτούρας. Στο θάλαμο βέβαια πάει το ψέμα σύννεφο περί αντρίλας, χαρεμιού, τουλάχιστον 5χρόνια σχέση, διάφορες επιδείξεις με το G3 ενώ δεν αντέχει ούτε 1 χλμ πορεία με τα πόδια, κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βασικά ο στρατός από τις εποχές Τσοχατζόπουλου και σήμερα, έχει μετασχηματισθεί σε κατασκήνωση ανδρικού πληθυσμού. Μαγιουδάκι, ξυραφάκι (όχι για το πρόσωπο) και "χα-λα-ρά". Έτσι οι κλαρινογαμπροί Έλληνες άρρενες βιώνουν μια "μείωση" του ανδρισμού τους επειδή δεν έχουν την άνεση χώρου και χρόνου να κοιμούνται σε μαλακά παπλώματα, να κάνουν χαλάουα, να σηκώνουν τσουλούφι ή ότι άλλο θέλουν κλπ. Πάει το παραμύθι σύννεφο σε γονείς και κοπέλες. Το δε άσχημο είναι ότι μετά το στρατό συνεχίζουν να λένε ψέματα περί "σύσφιξης" του "ανδρισμού" τους ενώ όσο υπηρετούσαν, το ρεπερτόριο μανιοκατάθλιψης με μουσική είδος Παντελίδη, Παπαδόπουλο και Σταν έδινε και έπαιρνε. Αυτοί είμαστε κυρά Ολίβια. Ψέμα και καλάμι. ;) Ποτέ δεν κατάλαβα τι ακριβώς χωρίζει ο στρατός σε ένα ζευγάρι ή μάλλον πρέπει να λειτουργεί ως δικαιολογία ανθρώπων με εσωτερικά κενά προς τις κοπέλες τους! Αυτοί, συνήθως δεν στρώνουν ποτέ. Βέβαια ο Έλλην έχει πάντα έτοιμη μια δικαιολογία περί "πλατυποδίας" ως ελεύθερο κομάντο αρβυλών για να πάει να ξαχαρμανιάσει με το iphone ως εθισμένο χάπατο της νεοελληνικής κουλτούρας. Στο θάλαμο βέβαια πάει το ψέμα σύννεφο περί αντρίλας, χαρεμιού, τουλάχιστον 5χρόνια σχέση, διάφορες επιδείξεις με το G3 ενώ δεν αντέχει ούτε 1 χλμ πορεία με τα πόδια, κτλ.


Έχεις πάει στρατό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top