Εφηβεία

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Αντε και στα 100!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Ειναι λογικό να νιώθεις συναισθηματικά περίεργα σε αυτή τη περίοδο και αν ναι πως το αντιμετωπίσατε;
ειναι απολυτα λογικο...απλα προσπαθεις για το καλυτερο(εγω αυτο κανω και τα βγαζω περα) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.

NastStorm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NastStorm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 334 μηνύματα.
Περασα εφηβεια μονο για 2 χρονια! Μονο 13,14 χρονων..Απο πρωτη λυκειου και μετα δεν ξερω τι με επιασε...Ησυχασα, εχασα ολη την τρελα και την ενεργεια που ειχα τα προηγουμενα δυο χρονια και νιωθω λες και εγινα αποτομα 20 χρονων....Με ενδιαφερουν λιγο διαφορετικα πραγματα απο οτι στον εφηβο εαυτο μου..Ειμαι 16 και σκεφτομαι τι θα κανω οταν παω πανεπιστημιο...Νιωθω λες και αυτα τα λιγα χρονια της εφηβειας εγιναν απλα μια αναμνηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
νιωθω λες και εγινα αποτομα 20 χρονων....


Και στα 20 τις ίδιες εφηβικές βλακείες κάνεις, σόρρυ :P Δεν έχει πήξει τόσο το μυαλό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top