Θέλω να της δείξω ότι ενδιαφέρομαι

billyfs7

Νεοφερμένος

Ο billyfs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καρατχην να ευχηθω καλη σχολικη χρονια σε ολους. Το σκ που μας περασε ημουν σε μια βαφριση της κορης δυο καλων μου φιλων. Στο τραπεζι μετα με ειχαν βαλει να καθομαι με αλλα 3 παιδια της ηλικιας μου (2 αγορια 2 κοριτσια). Το θεμα μου ειναι οτι η μια κοπελα που αρεσε παρα πολυ και εμφανησιακα και σαν χαρακτηρας. Η αληθεια ειναι πως προσπαθησα να της δειξω οτι με ενδιαφερει λιγο παραπανω απο τους υπολοιπους αλλα οχι κατι παραπανω γιατι ειμασταν μια καλη παρεα και δν ηθελα να το χαλασω αν κατι στραβωνε. Το βραδυ μετα το τραπεζι βγηκαμε ολοι μαζι αλλα καθισαμε λιγο καθως ημασταν κουρασμενοι και παλι δεν εκανα κινηση. Εκεινη εφυγε το επομενο πρωι ενω εγω καθισα μεχρι το βραδυ (ημασταν σε νησι). Απο την παρεα ειχα μεινει μονο με την αλλη κοπελα και συζητησαμε λιγο και μου ειπε οτι θα προσπαθησει να μαθει πως με ειδε εκεινη και αν εχει καποια σχεση και θα μου πει, αν και η ιδια μου ειπε οτι την ακουσε να λεει το βραδυ οτι εχει σχεση αν και εγω δεν το ακουσα αυτο και μου φαινετε περιεργο γιατι εγω αλλο καταλαβα να λεει και νομιζω πως δεν ανεφερε οτι εχει σχεση τωρα. Το καλο ειναι οτι εχουμε αλλαξει τηλεφωνα ολοι μεταξυ μας και θαλουμε να κανονισουμε να βγουμε αυτες τις μερες. Τι πιστευετε οτι θα πρεπει να κανω και πως να την προσεγγισω γιατι εχω φαει "κολλημα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε, παρτην τηλέφωνο. Τι είναι το χειρότερο που μπορεί να γίνει;Να μην γίνει τίποτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jim_Pap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Φιλε μηνυματακι,τη ρωτας αν εχει social media να επικοινωνειτε με μεγαλυτερη ευκολια,να μιλατε συχνα (μη χασετε επαφη) και αφου περασει λιγος καιρος κανε κινηση και ζητα της να βγειτε.Το θεμα ειναι να μην προτρεχεις να εχεις λιγο υπομονη και επιμονη γιατι η ιδια δεν θα αποκτησει καλη γνωμη αν βιαστεις. Αυτα και αν θες ενημερωνε μας τι γινεται :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top