Πληροφορική ΑΣΣΟΕ vs Πληροφορική Καποδιστριακού

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Μπραβο παντως για την οργανωση που εχετε και εσεις ως φοιτητες στην ΑΣΣΟΕ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolis007

Νεοφερμένος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Τελικά έβαλα πρώτη επιλογή ΕΚΠΑ,γιατί το πρόγραμμα σπουδών μου φαίνεται πιο ολοκληρωμένο από της ΑΣΟΕΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Εύχομαι να το πιάσεις, είναι πολύ καλή και δύσκολη η επιλογή σου :)
Τώρα τι είναι πιο ολοκληρωμένο είναι σχετικό. Ανάλογα με τις προτιμήσεις σου και το στόχο σου το εκάστοτε πρόγραμμα θεωρείται πιο "ολοκληρωμένο".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fok

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Τελικά έβαλα πρώτη επιλογή ΕΚΠΑ,γιατί το πρόγραμμα σπουδών μου φαίνεται πιο ολοκληρωμένο από της ΑΣΟΕΕ.
Ποσα μορια εβγαλες?και εγω για ΕΚΠΑ παω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolis007

Νεοφερμένος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
18522:).Εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sudavar

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα 18352 :) μόρια και δήλωσα το ΕΚΠΑ 1η επιλογή. Πέρυσι , είχε βάση 17351 .Λέτε να ανέβουν τόσο πολύ φέτος οι βάσεις ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fok

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
18841
Mάλλον θα ήμαστε συμφοιτητές
-----------------------------------------
Εγώ έβγαλα 18352 :) μόρια και δήλωσα το ΕΚΠΑ 1η επιλογή. Πέρυσι , είχε βάση 17351 .Λέτε να ανέβουν τόσο πολύ φέτος οι βάσεις ???
Οι εκτιμήσεις λενε πως η σχολή θα φτάσει από 17526 μεχρι 18020.
Πάντος πιστευω πως της πιάνεις ανετα την σχολη,άσχετα από της προβλέψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top