Εφαρμοσμένων μαθηματικών Κρήτης vs ΤΕΙ Λογιστικής

bruninio

Νεοφερμένος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Για σας παιδια θελω τη βοηθεια σας στο θεμα αυτο.....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Αν σκέφτεσαι να μείνεις ελλάδα....λογιστική;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Γιατί? Και το εφαρμοσμένων μαθηματικών απ' ότι έχω ακούσει καλό είναι. Η μαθηματικός μου μάλλιστα μου είπε πως η απόφοιτοι της εν λόγω σχολής δώσανε κανονικά ασσεπ μαζί με τους υπόλοιπους μαθηματικούς φέτος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Το θέμα είναι οτι είναι πολυ καλο τμήμα,παρα πολυ δύσκολο,με μηδαμινές προοπτικές στην ελλάδα,έχω γνωστούς που τελιώσαν,τελιώνουν και μολις μπήκαν...αν δεν τρελαινεσαι για μαθηματικά και δεν έχεις τη δύναμη/όρεξη να το κυνηγήσεις με μεταπτυχιακό και δουλειά έξω δε νομίζω να συμφέρει.Εδω του Σεμφε Εμπ οι απόφοιτοι έχουν προβλημα ρε συ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top