Πολυτεχνείο Σάμος vs ΤΕΙ Θεσσαλονίκης

HEADBANGER

Νεοφερμένος

Ο ΘΑΝΑΣΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους!!! Λοιπον το πολυτεχνιο στη Σαμο το εχω βαλει 2η επιλογη!!! (1η φυσικο) Ειναι και γαμω τις Σχολες φιλοι μου.... Μου το ειπε εμπιστο ατομο!!! Τα στοιχεια που παραθετουν τα παιδια νομιζω πως ειναι υπραρκετα για να πεισουν και να αποδειξουν οτι στη Σαμο ΕΧΕΙ ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ!!!!!!! Κι οποιος στραβωνει με τον τιτλο και την αξια του παναπιστημιου ας πιει λιγο ξυδι!!! καλο θα του κανει....
Υ.Γ οποιος του αρεσει το αντικειμενο ας παει και να μην σκεφτεται φοιτικη ζωη και τετοια... θα περασει γαματα αν βρει βεβαια και καλη παρεα.
Αυτα απο εμενα, καλη ανταμωση στη Σαμο...(γιατι φυσικο δυσκολα να το πιασω...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους!!! Λοιπον το πολυτεχνιο στη Σαμο το εχω βαλει 2η επιλογη!!! (1η φυσικο) Ειναι και γαμω τις Σχολες φιλοι μου.... Μου το ειπε εμπιστο ατομο!!! Τα στοιχεια που παραθετουν τα παιδια νομιζω πως ειναι υπραρκετα για να πεισουν και να αποδειξουν οτι στη Σαμο ΕΧΕΙ ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ!!!!!!! Κι οποιος στραβωνει με τον τιτλο και την αξια του παναπιστημιου ας πιει λιγο ξυδι!!! καλο θα του κανει....
Υ.Γ οποιος του αρεσει το αντικειμενο ας παει και να μην σκεφτεται φοιτικη ζωη και τετοια... θα περασει γαματα αν βρει βεβαια και καλη παρεα.
Αυτα απο εμενα, καλη ανταμωση στη Σαμο...(γιατι φυσικο δυσκολα να το πιασω...)
Δεν ήθελα να το πώ,αλλά οκ νομίζω οτι πλέον είναι ώρα να κλείσω το θέμα...Καλά αποτελέσματα στα παιδιά,και μακάρι να περάσετε όλοι στο Πολυτεχνείο της Σάμου...τα λέμε στην αγορά εργασίας...να δούμε τότε ποιος θα πιεί ξύδι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

traganeus

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Δεν ήθελα να το πώ,αλλά οκ νομίζω οτι πλέον είναι ώρα να κλείσω το θέμα...Καλά αποτελέσματα στα παιδιά,και μακάρι να περάσετε όλοι στο Πολυτεχνείο της Σάμου...τα λέμε στην αγορά εργασίας...να δούμε τότε ποιος θα πιεί ξύδι...:P



Kαι μετά μου λές οτι δεν είσαι κομπλεξικός!!!! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Ειλικρινά δε καταλαβαίνω τι προσπαθώ να κερδίσω ποστάρωντας,αλλά έστω...για πες μου αν θες,τι ακριβώς κόμπλεξ έχω...αν όντως έχω,καλό θα μου κάνεις υποδεικνυωντάς το...αν δεν έχω,απλά θα χαρακτηριστείς απο τις πράξεις σου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HEADBANGER

Νεοφερμένος

Ο ΘΑΝΑΣΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Φιλαρακι Endless rage, καλα θα κανεις να τιθασευσεις λιγο τον κομπασμο σου!!!! το κομπλεξ σου κανει μπαμ!!! κι αυτο γιατι αμεσως απεκτησες ενα ανταγωνιστικο υφος, ενο παραλληλα προβαλεισ ειρωνικα-υποτικιτικα σχολεια για το ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΟ τησ ΣΑΜΟΥ... κι ολα αυτα για να μας πεισεις οτι εισαι σε καλυτερη σχολη. Αν θελεις να πιστευεις αυτο καλα κανεις. Αλλα μην προσπαθεις να μας την "πεις" για την δικη μας επιλογη. Κρατα τις αποψεις σου για εσενα γιατι απο οτι φενεται δεν μπορεις να τις στειρηξης με επιχειρηματα...
Υ.Γ οσον αφορα το "ξυδι" και το ποιος θα το πιει, χρησιμοποιησα μια φραση και αμεσως την ανταπεδωσες εχθρικα....ενω εγω δεν ειχα αυτην την προθεση( και μετα αναρωτιομαστε που να κρυβεται το κομπλεξ).
Υ.Γ. 2 Με τα τελευταια σου λεγομενα ανοιγεις ενα μετωπο μαχης χωρις να υπαρχει λογος.... Ε! αν δεν ειναι αυτο κομπλεξικισμος τοτε τι ειναι??????????
Υ.γ 3 Φτανει πια με το ποιος την εχει μεγαλυτερη..... RESPECT σε ολους!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Φιλαρακι Endless rage, καλα θα κανεις να τιθασευσεις λιγο τον κομπασμο σου!!!! το κομπλεξ σου κανει μπαμ!!! κι αυτο γιατι αμεσως απεκτησες ενα ανταγωνιστικο υφος, ενο παραλληλα προβαλεισ ειρωνικα-υποτικιτικα σχολεια για το ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΟ τησ ΣΑΜΟΥ... κι ολα αυτα για να μας πεισεις οτι εισαι σε καλυτερη σχολη. Αν θελεις να πιστευεις αυτο καλα κανεις. Αλλα μην προσπαθεις να μας την "πεις" για την δικη μας επιλογη. Κρατα τις αποψεις σου για εσενα γιατι απο οτι φενεται δεν μπορεις να τις στειρηξης με επιχειρηματα...
Υ.Γ οσον αφορα το "ξυδι" και το ποιος θα το πιει, χρησιμοποιησα μια φραση και αμεσως την ανταπεδωσες εχθρικα....ενω εγω δεν ειχα αυτην την προθεση( και μετα αναρωτιομαστε που να κρυβεται το κομπλεξ).
Υ.Γ. 2 Με τα τελευταια σου λεγομενα ανοιγεις ενα μετωπο μαχης χωρις να υπαρχει λογος.... Ε! αν δεν ειναι αυτο κομπλεξικισμος τοτε τι ειναι??????????
Υ.γ 3 Φτανει πια με το ποιος την εχει μεγαλυτερη..... RESPECT σε ολους!!!!
Kατ'αρχην,τη σχολή τη ρώτησαν,εγώ ούτε θέλησα ν'αναφέρω που σπουδαζω ούτε να κάνω συγκρίσεις,αλλοι πέρασαν σάμο και ισοπέδωσαν χανια,κοζάνη,βόλο...;).Δεν ήμουν ούτε ανταγωνιστικός,ούτε επιθετικός.Τα ματια προσπαθώ να σας ανοίξω,αλλα προφανώς δε θέλετε.Εσυ είπες μια λέξη,και γώ έκανα ένα λόγοπαίγνιο,δεν την ανταπέδωσα εχθρικά...αλλα οκ προφανώς δεν έχεις και ιδιαίτερη ικανότητα στο να κατανοείς την ελληνική γλώσσα...sorry,i am not responsible for that;)Και το παιδί,απο κάτω περίμενε ποτε 8α ποστάρω,για να με πεί,κομπλεξικό χωρίς να το χει στηρίξει κάπου ως ώρας,και να μου κολλήσει και μια φάτσα ":lol:"...και για τη σάμο δεν είπα κανένα υποτιμητικο/ειρωνικό σχόλιο,απο την αρχή είπα οτι είναι μια χαρα πόλη με τα όλα της,και οτι η σχολή είναι πολύ καλό τμήμα...ε πολυτεχνικό δεν είναι,εγκρίθηκε η απόφαση,εξισώθηκαν τα δικαιώματα με τους αντίστοιχους μηχανικούς,αλλά θα το δείτε με το που θα τελιώσετε τι θα παίξει...και δεν το λέω για να σας κάνω φιγούρα,το λέω για να ξεπεράσετε τα δικά σας κόμπλεξ με τις ταμπέλες...τοσο κακό είναι ήθελα να ξερα?Τέλωσπάντων,έχουμε όλοι καταλάβει,ποιοί έχουν κόμπλεξ,ποιοι ξέρουν να μιλάνε,και ποιοι μπορούν να μας ανταγωνιστούν,σε 5-6 χρονάκια,το θέμα λήγει για μένα,θα ξαναποστάρω μόνο αν αναφερθεί το όνομα μου,η σχολιαστούν τα λεγομενά μου...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HEADBANGER

Νεοφερμένος

Ο ΘΑΝΑΣΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Αν δεν κατανοησα αυτο που εσυ εγραψες δεν σημαινει οτι δεν κατανοω και την ελληνικη γλωσσα καλο θα ειναι να διαχωρησεις το ενα με το αλλο.........
τελος παντων ας δωσουμε ενα τελος σε ολο αυτο...
Υ.Γ Σε ευχαριστουμε για την καλοσυνη σου που θελησες να μας ανοιξεις τα ματια αλλα μαλλον δεν τα καταφερες. Ισως να μπορουσες να μας ανοιξεις τα ματια αλλα μαλλον δεν το χειριστικες με τον αναλογο τροπο το θεμα. Ισως και να οφειλεται στην ελλειψη επιχειρηματων. 'Η στην ελλειψη γνωσεων πανω στο θεμα. Μαλλον ειναι αυτο που λενε, η ημιμαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια....
...Αντε και καλη τυχη μαγκες
RESPECT σε ολους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Bασικά δεν εχεις κατανοήσει τίποτα απόσα έχω γράψει...απλά είδες οτι σκαλώνω κάπου με το πολυτεχνικό και αυτομάτως έγινα στόχος...οι περισσότεροι -θέλω να πιστεύω-καταλαβαίνουν τι γράφω σε αυτό το φόρουμ,γι'αυτό και καθε φορα που μπαίνω έχω εισερχόμενα για απορίες,συμβουλές η και διαφωνίες...ως ώρας με κανέναν δεν είχαμε πρόβλημα συννενόησης...τεσπα,αν είσαι ήδη 18 δεν μπορείς να αλλάξεις και πολλά...αντε και καλή τύχη μάγκα...:bye:
Υγ:Σ'αυτό το σημείο,θα ήθελα μια άποψη και απο άλλους που δίαβασαν το τόπικ,για το αν γίνομαι κατανοητός η οχι.Και γενικά αν προσφέρω κατι με όσα γράφω.Γιατι σε αντίθετη περίπτωση,δεν χρειάζεται να σας κουράζω:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HEADBANGER

Νεοφερμένος

Ο ΘΑΝΑΣΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ενταξει Endless εισαι ο μεγας, ο ρητορας, ο πανεξυπνος, και εγω ο βλακας, ο χαζος , ο ασχετος της υποθεσης.... ας το κοψουμε ομως εδω γιατι υπαρχουν ατομα που δεν τους πολυ ενδιαφερουν οι "κοντρες" μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους!!! Λοιπον το πολυτεχνιο στη Σαμο το εχω βαλει 2η επιλογη!!! (1η φυσικο) Ειναι και γαμω τις Σχολες φιλοι μου.... Μου το ειπε εμπιστο ατομο!!! Τα στοιχεια που παραθετουν τα παιδια νομιζω πως ειναι υπραρκετα για να πεισουν και να αποδειξουν οτι στη Σαμο ΕΧΕΙ ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ!!!!!!! Κι οποιος στραβωνει με τον τιτλο και την αξια του παναπιστημιου ας πιει λιγο ξυδι!!! καλο θα του κανει....
Υ.Γ οποιος του αρεσει το αντικειμενο ας παει και να μην σκεφτεται φοιτικη ζωη και τετοια... θα περασει γαματα αν βρει βεβαια και καλη παρεα.
Αυτα απο εμενα, καλη ανταμωση στη Σαμο...(γιατι φυσικο δυσκολα να το πιασω...)

:nono: 'Οχι φίλε μου δεν είναι έτσι. Το πανεπιστήμιο Αιγαίου δεν έχει πολυτεχνική σχολή και τα 3 τμήματα Μηχανικών που έχει είναι ανεξάρτητα τμήματα. Εγκρίθηκε από το ΣΑΠΕ η ίδρυση πολυτεχνικής σχολής στο πανεπιστήμιο Αιγαίου όμως δεν έχει συσταθεί ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Ενταξει Endless εισαι ο μεγας, ο ρητορας, ο πανεξυπνος, και εγω ο βλακας, ο χαζος , ο ασχετος της υποθεσης.... ας το κοψουμε ομως εδω γιατι υπαρχουν ατομα που δεν τους πολυ ενδιαφερουν οι "κοντρες" μας...
Aπο τη μια κομπλεξικός,επιθετικος κτλ και απο την αλλη εξυπνακια.ξερολας κτλ...έλα αποφασίστε τι είμαι γιατι κουράστηκα ρε συ:P
Πάντως συμφωνώ οτι οι προσωπικές αντιπαραθέσεις,δεν προσφέρουν κατι.Γι'αυτό απέφευγα να αναφέρομαι σε άτομα!;)
-----------------------------------------
Βασικά ρε παιδιά,να προτείνω κάτι?Δε λέμε στους Mods να σβήσουν η να χωρίσουν τα μυνήματα που δεν αφορούν το ΠΛηροφορική Σάμου Vs Πληροφορική θεσσαλονίκης,και να κάνουμε ξεχωριστό θέμα για το αν υφισταται εκτος χαρτιών η πολυτεχνική σχολή,αν ο endless rage είναι ενας μ@λ@κο..ης η όχι κτλ?Γιατι μπερδεύουμε τον topic-starter και όσους διαβάζουν το θεμα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

traganeus

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Το κόμπλεξ σου σόρυ που θα στο πώ είναι οτι ήσουν ο "βλάκας" της τάξης σου, ήσουν στο περιθώριο και επειδή πέρασες στην σχολή που ήθελες? θέλεις ντε και καλά να το παίξεις ανώτερος και να νιώσεις αναγνώριση για τον κόπο σου, αλλα το κάνεις με λάθος τρόπο λόγο του κόμπλεξ που έχεις επειδή ήσουν στο περιθώριο στο σχολείο. Δεν μπορείς να εκφραστείς σωστά. Και άλλα άτομα έχουν κακή γνώμη για κάποια σχολή αλλα δεν πάνε σε κάποιον πιθανό πρωτοετή να του ρίξουν το ηθικό, αν έκανε λάθος επιλογή θα το καταλάβει μόνος του στην πορεία!!!

Πάντα φιλικά...


Να προσθέσω οτι δεν ανέφερα οτι έχει ιδρυθεί και επίσημα η Πολυτεχνική Σχολή Αιγαίου, αλλα το δύσκολο κομμάτι ήταν να πάρει θετική απόφαση το ΣΑΠΕ που κάνει πολύ καιρό για να συνεδριάσει κάθε φορά... Τώρα για να είναι και επίσημα Πολυτεχνική Σχολή πρέπει να βγεί το ΦΕΚ που θα το αναφέρει.... Αυτό μπορεί να πάρει λίγο καιρό, αλλα πιστεύω οτι του χρόνου τέτοιο καιρό θα μιλάμε και επίσημα για Πολυτεχνική Σχολή.

Επίσης να πώ οτι δεν είναι μόνο ο τίτλος "ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ" αλλα σύμφωνα με το καταστατικό του ΤΕΕ κάθε Πολυτεχνικό τμήμα εγγράφετε αυτομάτως στο ΤΕΕ. Άρα το να γίνει και επίσημα η Πολυτεχνική Σχολή θα έχει ως αποτέλεσμα να εγγράφοντε στο ΤΕΕ και οι απόφοιτοι των 2 άλλων ειδικοτήτων Μηχανικών του Πανεπιστημίου Αιγαίου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Το κόμπλεξ σου σόρυ που θα στο πώ είναι οτι ήσουν ο "βλάκας" της τάξης σου, ήσουν στο περιθώριο και επειδή πέρασες στην σχολή που ήθελες? θέλεις ντε και καλά να το παίξεις ανώτερος και να νιώσεις αναγνώριση για τον κόπο σου, αλλα το κάνεις με λάθος τρόπο λόγο του κόμπλεξ που έχεις επειδή ήσουν στο περιθώριο στο σχολείο. Δεν μπορείς να εκφραστείς σωστά. Και άλλα άτομα έχουν κακή γνώμη για κάποια σχολή αλλα δεν πάνε σε κάποιον πιθανό πρωτοετή να του ρίξουν το ηθικό, αν έκανε λάθος επιλογή θα το καταλάβει μόνος του στην πορεία!!!
Πάντα φιλικά...
Να προσθέσω οτι δεν ανέφερα οτι έχει ιδρυθεί και επίσημα η Πολυτεχνική Σχολή Αιγαίου, αλλα το δύσκολο κομμάτι ήταν να πάρει θετική απόφαση το ΣΑΠΕ που κάνει πολύ καιρό για να συνεδριάσει κάθε φορά... Τώρα για να είναι και επίσημα Πολυτεχνική Σχολή πρέπει να βγεί το ΦΕΚ που θα το αναφέρει.... Αυτό μπορεί να πάρει λίγο καιρό, αλλα πιστεύω οτι του χρόνου τέτοιο καιρό θα μιλάμε και επίσημα για Πολυτεχνική Σχολή.
Επίσης να πώ οτι δεν είναι μόνο ο τίτλος "ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ" αλλα σύμφωνα με το καταστατικό του ΤΕΕ κάθε Πολυτεχνικό τμήμα εγγράφετε αυτομάτως στο ΤΕΕ. Άρα το να γίνει και επίσημα η Πολυτεχνική Σχολή θα έχει ως αποτέλεσμα να εγγράφοντε στο ΤΕΕ και οι απόφοιτοι των 2 άλλων ειδικοτήτων Μηχανικών του Πανεπιστημίου Αιγαίου....
Α ωραία,το κομπλεξ ακομα δεν μου χεις πει ΠΟΙΟ είναι(όπως όλοι έτσι και εσυ το χρησιμοποιείς απλά ως ύβρη χωρίς καν να ξέρεις τι σημαίνει κόμπλεξ),και το βασίζεις στο Background μου το οποίο σκιαγραφείς...χμμ...μυρίζωντας τα νύχια σου?Τέσπα,όλοι κατάλαβαν τί είδους άτομα είμαστε,δεν χρειάζεται να στο συνεχίσω.Btw στο σχολείο δεν είχα βγάλει πάνω απο 18 ποτέ(εκτος απο την τρίτη που θελα καλό απολυτήριο,μπας και χρειαστεί σε κανα ασεπ η οτε:P).Στα φροντιστήρια πρόσεχα,και είχα και ένα καλό πρόγραμμα.Αλλά και πάλι δεν έκανα και τόσο κόπο να μπω,16μιση χιλιάρικα και κατι ψιλα έβγαλα,δεν πήρα υποτροφία για MIT:lol:
Και δεν έριξα το ηθικό κανενός.Είχε ένα διλλημα ο topic starter,ήμουν θετικός και για τη σάμο-διάβασε τι γράφω-,και για το τμήμα-ξαναδιάβασε τι γράφω-,απλά είπα αυτό που τώρα και συ παραδέχεσαι οτι η σαμος δεν είναι πολυτεχνική ακόμα(επίσημα,σε επιπεδο σπουδων...δε μίλησα για επίπεδο σπουδών,εσείς κολλήσατε και τη κάνατε αντιστοιχη της πάτρας και πάνω απο όλα τ'άλλα αντίστοιχα,επειδή είχατε την απίστευτη τύχη να πιάσετε αει,και για να γλυκάνετε το χάπι,πιαστήκατε απο τη ταμπέλα του πολυτεχνείου και κρατιέστε σαν μη πώ),δεν είπα αν αξίζει να είναι πολυτεχνική η όχι,ο samy που παρακολουθεί τι λέω ,μπορεί να σας διαφωτίσει,ξαναδιαβάστε τι γράφω και θα δείτε οτι λεω,με το καλο να γίνετε!Επίσης ουδέποτε είπα οτι δεν είναι καλό τμήμα.Είπα οτι δεν είναι ανάγκη να ναι πολυτεχνικό για να ναι καλό.Αν είχα προσδιοριστεί με βάση τη σχολή μου και είχα "κομπλεξ",θα απαξιώνα τον όρο πολυτεχνείο?:hmm:
Κακώς απολογούμαι,αλλά κάποιος που δεν έχει διαβάσει όλο το νήμα,μπορεί να πιστέψει τις διεστρεβλώσεις σας,και δεν θα μ'άρεσε.Επίσης κάποιος μόντ,θα μπορούσε να δει λίγο τι γίνεται,γιατι νομίζω οτι η προσωπική επίθεση,παραβαίνει τους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ,παρ'όλα αυτά αναφέρονται στο άτομο μου,αποκαλώντας με κομπλέξικο,"βλάκα",κτλ,χωρίς να το στηρίζουν πουθενά(μιλάω για σοβάρα επιχειρήματα,όχι εικασίες)...χμμ μάλλον είναι προσωπική επίθεση και μάλλον πρεπει κάποιος υπεύθυνος να επιληφθεί της κατάστασης...είναι σόβαρό φόρουμ,δεν είναι ωραίο να προσπερνούνται τέτοιες συμπεριφορές;)
Φιλικά
Υγ:Θα σας παρακαλέσω,όλους όσους θέλετε να με σχολιάσετε,να μπείτε στο κόπο να διαβάσετε προσεκτικά τι γράφω...δεν είναι ωραίο να διεστρεβλώνετε τα λεγομενά και τις προθέσεις μου...αν το κανα εγώ,δεν θα σας άρεσε,trust me;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avlo

Νεοφερμένος

Ο avlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ρε φιλε εισαι πραγματικα κομπεξικοσ εξυπνακιασ τα παντα...τελειωσε τη σχολη κ θα σε δουμε εκει..να δουμε ποιος ειναι καλυτεροσ.!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Αυτό που λές,το πα απο την αρχή...τα λέμε λοιπόν όταν τελιώσουμε τη σχολή,μέχρι τότε θα σε παρακαλέσω να προσέχεις τι λές ότανα αναφέρεσαι σε μένα....θα σου ήμουν ευγνώμων;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top