Πολιτικών Μηχανικών: Θεσσαλoνίκη ή Πάτρα;

mar_prin

Νεοφερμένος

Η mar_prin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εχω προβληματιστει αφου απο αποψη αποστασησ η πατρα ειναι 3 ωρεσ απο αθηνα ενω η θεσ. ειναι 6 αλλα το συγκεκριμενο τμημα σταν πατρα ειναι το ιδιο καλο με το ΑΠΘ ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Ποσο εχεις βγαλει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar_prin

Νεοφερμένος

Η mar_prin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
18930
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelyn

Νεοφερμένος

Η evelyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
δεν ξερω απο μαθηματα κ καθηγητες, σαν πτυχιο ομως ειναι ακριβως το ιδιο αν σε απασχολει αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john20

Νεοφερμένος

Ο john20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Απο ποτε η Πατρα ειναι 3 ωρες απο την Αθηνα? :) Ειναι 2-2,5 το πολυ, εκτος και αν μιλαμε για ΚΤΕΛ-τρενο κλπ κλπ. Θα ελεγα να κοιταξεις τον οδηγο σπουδων καθε τμηματος.Στην θεση σου θα προτιμουσα την Πατρα λογω αποστασης αλλιως πρεπει να την ξεχασεις την Αθηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
εχω προβληματιστει αφου απο αποψη αποστασησ η πατρα ειναι 3 ωρεσ απο αθηνα ενω η θεσ. ειναι 6 αλλα το συγκεκριμενο τμημα σταν πατρα ειναι το ιδιο καλο με το ΑΠΘ ???

Εγώ σου λέω ΠΑΤΡΑ. Μπορεί να μην ξέρω πως είναι τα πράγματα εκεί αλλά με τίποτα δεν θα είναι χειρότερα από το ΑΠΘ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Εγώ σου λέω ΠΑΤΡΑ. Μπορεί να μην ξέρω πως είναι τα πράγματα εκεί αλλά με τίποτα δεν θα είναι χειρότερα από το ΑΠΘ.
Civilara μη μας λες τέτοια ρε καρντάση.. Τόσο χάλια το ΑΠΘ; τοσο;:(
Αν είναι έτσι να πάω Βόλο δηλαδή, τι να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αν δεν είσαι από κάποια πόλη πάνε εκεί που σου αρέσει καλύτερα(προσωπική άποψη:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Αν δεν είσαι από κάποια πόλη πάνε εκεί που σου αρέσει καλύτερα(προσωπική άποψη:))
Θεσσαλονίκη, θέλω.. αλλά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Civilara μη μας λες τέτοια ρε καρντάση.. Τόσο χάλια το ΑΠΘ; τοσο;:(
Αν είναι έτσι να πάω Βόλο δηλαδή, τι να πω...

Παίδες, δυστυχώς η κατάσταση είναι τραγική στους πολιτικούς μηχανικούς ΑΠΘ και δεν είμαι ο μόνος που το λέω. Οι καθηγητές είναι ΚΑΦΡΟΙ. Τα έχω αναλύσει εκτενώς σε άλλο Thread τα "καλλούδια" της σχολής μου. Αν δεν σας κάνει κόπο διαβάστε τα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Παίδες, δυστυχώς η κατάσταση είναι τραγική στους πολιτικούς μηχανικούς ΑΠΘ και δεν είμαι ο μόνος που το λέω. Οι καθηγητές είναι ΚΑΦΡΟΙ. Τα έχω αναλύσει εκτενώς σε άλλο Thread τα "καλλούδια" της σχολής μου. Αν δεν σας κα΄νει κόπο διαβάστε τα.

Eγώ τα είδα αλλά σε σχέση με άλλα πανεπιστήμια τί γίνεται;
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Ξέρω ότι ΕΜΠ και ΔΠΘ είναι καλύτερα. Τώρα για Πάτρα και Βόλο δεν ξέρω αλλά τέτοιο χάλι δύσκολα να βρεις αλλού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top