Διοικητικής επιστήμης και τεχνολογίας Vs Oργάνωσης και Διοίκησης

Giorgos21

Νεοφερμένος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ποια ειναι η γνωμη σας αναμεσα στισ 2 σχολες..?εχω ακουσει οτι η διοικ.επιστημης ςιναι πιο εξειδικευμενη σχολη,με περισσοτερα μαθηματικα και πληροφορικη ενω η οργανωση μια πολυ γενικη και σχετικα ευκολη σχολη...που ειναι καλυτερα να παω.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜιχάληςΜ&Ε

Νεοφερμένος

Ο ΜιχάληςΜ&Ε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Η ΟΔΕ είναι πιο γενική και δίνει 4 κατευθύνσεις άρα πολλές επιλογές. Και για το ΔΕΤ ισχύει αυτό, δηλαδή αποτελεί καλό θεμέλιο για ότι κάνεις μετά. Απλά έχεις μια πιο τεχνολογική φύση.

ΔΕΤ θα επέλεγα εγώ. Το τμήμα μου, Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας το έχεις απορρίψει; Αν ναι, για ποιο λόγο; Εγώ περνούσα σε όλα τα τμήματα της σχολής και διάλεξα αυτό. Αν θες πληροφορίες mjdj_the_fraggerSPAM@hotmail.com είναι το msn μου (χωρίς το SPAM)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos21

Νεοφερμένος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
απλα μ ειχαν πει οτι θα ειναι καλυτερα το μαρκετινγκ να το κανω μετα ως μεταπτυχιακο και να κανω κατι πιο γενικο τωρα
...ευχαριστω παντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kanu

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
καλημέρα!και γω δεν έχω αποφασίσει ακόμη αν θα δηλώσω πρώτα οργάνωση και διοίκηση επιχειρήσεων μακεδονίας ή οικονομικών επιστημών μακεδονίας! εσύ για που λες;πόσα μόρια έβγαλες;αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει...:thanks::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜιχάληςΜ&Ε

Νεοφερμένος

Ο ΜιχάληςΜ&Ε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
απλα μ ειχαν πει οτι θα ειναι καλυτερα το μαρκετινγκ να το κανω μετα ως μεταπτυχιακο και να κανω κατι πιο γενικο τωρα
...ευχαριστω παντως!

Ναι είναι το κλασικό σύρμα που πέφτει. Ένα θα σου πω: Το μάρκετινγκ περιέχει αυτή τη στιγμή περίπου 20 εξειδικεύσεις και συνεχώς αναπτύσσεται. Είναι αδύνατον να καλυφθεί με ένα μεταπτυχιακό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos21

Νεοφερμένος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
καλημέρα!και γω δεν έχω αποφασίσει ακόμη αν θα δηλώσω πρώτα οργάνωση και διοίκηση επιχειρήσεων μακεδονίας ή οικονομικών επιστημών μακεδονίας! εσύ για που λες;πόσα μόρια έβγαλες;αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει...:thanks::bye:
Εγω θα προτιμουσα οργανωσης και διοικησης γιατι θεωρω πιο πολλες τις δυνατοτητες που σου δινει ατυτο το πτυχιο..Μπορεις να βγεις και οικονομολογος απο κει..Αλλωστε εγγραφεσαι και στο οικονομικο επιμελητηριο..εγο εβγαλα στο 5ο 18400..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos21

Νεοφερμένος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Τελικα υπεκυψα στην οργανωση και διοικηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜιχάληςΜ&Ε

Νεοφερμένος

Ο ΜιχάληςΜ&Ε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Τα λέμε στη σχολή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crysa

Νεοφερμένος

Η crysa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
η οδε στην πατρα ειναι καλο τμημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Έχω ακούσει τα καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top