Κοσμετολόγος ή Φαρμακοποιός;

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Τι προτιματε; Θελω γνωμες και γιατι...
:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μην γράφεις με κεφαλαία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
ενταξει..κυριε anarki...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Τι είναι ο κοσμετολόγος;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=arial, helvetica]Ορισμός: Είναι ο επιστήμονας που συνθέτει την χημική σύνθεση και εξετάζει τη δομή και όλους τους παράγοντες ποιότητας των καλλυντικών. [/FONT][/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
ΚΟΖΜΗΤΟΡΑΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εσυ δν ηθελες να γινεις αρχιτεκτονας;;; παντως κατα τη γνωμη μ καλυτερο ειναι ο φαρμακοποιος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Ο Φαρμακοποιός είναι έμπορος ουσιαστικά...εκτός αν μιλάμε για έρευνα/εύρεση νέων φσρμάκων~τότε αποκτά ενδιαφέον...αυτό όμως στην Ελλάδα δεν γίνεται από αποφοίτους φαρμακευτικής. Με το αντικείμενο αυτό ασχολούνται κυρίως οι απόφοιτοι του ΒΕΤ στα Ιωάννινα...

Από αυτά τα δύο λοιπόν καλύτερα κοσμετολόγος , για μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
εσυ δν ηθελες να γινεις αρχιτεκτονας;;; παντως κατα τη γνωμη μ καλυτερο ειναι ο φαρμακοποιος...


πολλα θελω.....:Pαλλα δεν ειμαι σιγουρη για καποιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
τουλαχιστον εσυ εχεις επιλεψει τομεα... εγω που ακομα δν ξερω τι θα αποφασισω θεωρητικα ή θετικα??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Αν είναι να γίνεις φαρμακοποιός άνοιξε ένα μπακάλικο καλύτερα. Ή ένα κατάστημα εσωρούχων. Οτιδήποτε... Δεν υπάρχει λόγος να σπουδάσεις τόσα χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Οι φαρμακοποιοι ειναι κλειστο επαγγελμα και οι αδειες κοστιζουν πανακριβα οποτε κοσμετολογος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Οι φαρμακοποιοι ειναι κλειστο επαγγελμα και οι αδειες κοστιζουν πανακριβα οποτε κοσμετολογος

-Πιστεύω πως δεν θα είναι για πολύ καιρό ακόμα κλειστό
-Οι άδειες είναι ακριβές (100-150κ) αλλά η απόσβεση γίνεται γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Μεχρι το 2010 το επαγγελμα θα ανοιξει.Καλυτερα φαρμακοποιος,εχεις το μαγαζι σου και μπορεις να δουλεψεις και σε εταιρεια φαρμακευτικη ταυτοχρονα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Εγω ειπα τι ισχυει τωρα,δεν το εχω ψαξει το θεμα.. τωρα δεν ξερω αν αυτο εχει αποφασιστει,αλλιως και για τα δικαιωματα των τει με αντικειμενο ιδιο με του πολυτεχνειου θα εβγαιναν επαγγελματικα δικαιωματα με προεδρικα διαταγματα πριν 30 χρονια αλλα ακομα τα περιμενουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
τουλαχιστον εσυ εχεις επιλεψει τομεα... εγω που ακομα δν ξερω τι θα αποφασισω θεωρητικα ή θετικα??????


εε..εγω παλι εχω αποκλεισει την θεωρητικη ....ειμαι αναμεσα σε θετικη και τεχνολογικη...η θετικη παντως ειναι πιο δυσκολη απο την τεχνολογικη....σεν ξερω ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Εγω ειπα τι ισχυει τωρα,δεν το εχω ψαξει το θεμα.. τωρα δεν ξερω αν αυτο εχει αποφασιστει,αλλιως και για τα δικαιωματα των τει με αντικειμενο ιδιο με του πολυτεχνειου θα εβγαιναν επαγγελματικα δικαιωματα με προεδρικα διαταγματα πριν 30 χρονια αλλα ακομα τα περιμενουν.

Ναι αλλα μεχρι το 2010 θα ανοιξουν χαρη στην Ε.Ε.,επομενως δεν ειναι περιπτωση αντιστοιχη αυτης που ανεφερες ως παραδειγμα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top