Τι θα κάνετε αφού τελειώσουν οι εξετάσεις; [Δεξαμενή Θετικής ενέργειας]

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

Turin Turambar

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 92 μηνύματα.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
Εγώ χαλαρώνω, κοιμάμαι και... εργάζομαι! Προσελήφθην στο φροντιστήριο μου και βοηθώ έναν φιλόλογο, με τον οποίο συν-γράφουμε ένα καινούριο βιβλίο αγνώστων κειμένων για τη Β' και τη Γ' Λυκείου και ένα ασκήσεων γραμματικής (Αρχαία). Από Σεπτέμβρη ενδεχομένως να διορθώνω και διαγωνίσματα :P .

Διακοπές πήγα στη Ρόδο και ήταν υπέροχα...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Εγώ χαλαρώνω, κοιμάμαι και... εργάζομαι! Προσελήφθην στο φροντιστήριο μου και βοηθώ έναν φιλόλογο, με τον οποίο συν-γράφουμε ένα καινούριο βιβλίο αγνώστων κειμένων για τη Β' και τη Γ' Λυκείου και ασκήσεων γραμματικής. Από Σεπτέμβρη ενδεχομένως να διορθώνω και διαγωνίσματα :P

Διακοπές πήγα στη Ρόδο και ήταν υπέροχα...


Τι ωραίο!Καλη επιτυχία σου εύχομαι.
 

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Φεύγω αύριο για Νάξο εγώ, το πρόγραμμα έχει μπάνια και βραδινές εξόδους.
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Σιγά μην σας πω πόσο μίζερο είναι το καλοκαίρι μου για να νιώσετε καλύτερα κουφαλίτσες. :|
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ χαλαρώνω, κοιμάμαι και... εργάζομαι! Προσελήφθην στο φροντιστήριο μου και βοηθώ έναν φιλόλογο, με τον οποίο συν-γράφουμε ένα καινούριο βιβλίο αγνώστων κειμένων για τη Β' και τη Γ' Λυκείου και ένα ασκήσεων γραμματικής (Αρχαία). Από Σεπτέμβρη ενδεχομένως να διορθώνω και διαγωνίσματα :P .

Διακοπές πήγα στη Ρόδο και ήταν υπέροχα...


Μπράβο βρε Βαγγέλη! Δεν ξέρεις πόσο σε καμαρώνω! Εμ, είσαι βλέπεις ένας από τους 46 σ΄όλη την Ελλάδα που έβγαλαν από 19000-19500 μόρια (και μάλιστα πολύ κοντά στα 19500 μόρια) στο 1ο επιστημονικό πεδίο, πώς είναι δυνατόν να μην σε "βουτήξουν" από το φροντιστήριο; Σου εύχομαι πάντα να βάζεις ψηλούς στόχους και να τους πετυχαίνεις!
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
Μπράβο βρε Βαγγέλη! Δεν ξέρεις πόσο σε καμαρώνω! Εμ, είσαι βλέπεις ένας από τους 46 σ΄όλη την Ελλάδα που έβγαλαν από 19000-19500 μόρια (και μάλιστα πολύ κοντά στα 19500 μόρια) στο 1ο επιστημονικό πεδίο, πώς είναι δυνατόν να μην σε "βουτήξουν" από το φροντιστήριο; Σου εύχομαι πάντα να βάζεις ψηλούς στόχους και να τους πετυχαίνεις!


Σε ευχαριστώ πολύ! Τα εκτιμώ πολύ τα λόγια σου! :redface:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ! Τα εκτιμώ πολύ τα λόγια σου! :redface:


Την αλήθεια λέει!Σου έχω πει και εγώ ότι είσαι ένα από τα παιδιά που σέβομαι και θαυμάζω αφάνταστα!Η επιτυχία είναι σίγουρη.

Κοιτά να ξεκουραστείς και λίγο όμως!
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
Την αλήθεια λέει!Σου έχω πει και εγώ ότι είσαι ένα από τα παιδιά που σέβομαι και θαυμάζω αφάνταστα!Η επιτυχία είναι σίγουρη.

Κοιτά να ξεκουραστείς και λίγο όμως!


Παιδιά, πραγματικά με συγκινείτε! Σας εύχομαι κάθε καλό και να είστε πάντα μεστοί υγείας, αισιοδοξίας, αγάπης και επιτυχιών πάσης φύσεως!

Φώτη, μην ανησυχείς! Ξεκουράζομαι αρκετά...:P
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Παιδιά, πραγματικά με συγκινείτε! Σας εύχομαι κάθε καλό και να είστε πάντα μεστοί υγείας, αισιοδοξίας, αγάπης και επιτυχιών πάσης φύσεως!

Φώτη, μην ανησυχείς! Ξεκουράζομαι αρκετά...:P


Και εμείς σε ευχαριστούμε!Καλο καλοκαίρι ευχοαμαι!
 

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Τα πρωινά πάω γυμναστήριο ή απλώς κοιμάμαι. Εξαρτάται τις ωρες που κοιμήθηκα :P
Μετα καθομαι σπίτι και τρώω τα πάντα
Μετά πάω θάλασσα με παρέα ή μόνος μου
Μετά σπίτι, φαΐ, καμία ταινία, σειρά κλπ
Μετά τρέξιμο ή περπάτημα ή καμία αγγαρεία
Μετά βόλτα μέχρι τις 1:00 το βράδυ με 2 φίλες μου
Μετά σκουλ :P , κινητό, μερικές φορές φαΐ :P

Αυτααα

Σήμερα 4:30 φευγω για Αθήνα για π/σ/κ... ♡
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Τα πρωινά πάω γυμναστήριο ή απλώς κοιμάμαι. Εξαρτάται τις ωρες που κοιμήθηκα :P
Μετα καθομαι σπίτι και τρώω τα πάντα
Μετά πάω θάλασσα με παρέα ή μόνος μου
Μετά σπίτι, φαΐ, καμία ταινία, σειρά κλπ
Μετά τρέξιμο ή περπάτημα ή καμία αγγαρεία
Μετά βόλτα μέχρι τις 1:00 το βράδυ με 2 φίλες μου
Μετά σκουλ :P , κινητό καθημερινές φορές φαΐ :P

Αυτααα????

Σήμερα 4:30 φευγω για Αθήνα για π/σ/κ... ♡


Δεν μένεις Αθήνα Μάριε;
 

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
Τα πρωινά πάω γυμναστήριο ή απλώς κοιμάμαι. Εξαρτάται τις ωρες που κοιμήθηκα :P
Μετα καθομαι σπίτι και τρώω τα πάντα
Μετά πάω θάλασσα με παρέα ή μόνος μου
Μετά σπίτι, φαΐ, καμία ταινία, σειρά κλπ
Μετά τρέξιμο ή περπάτημα ή καμία αγγαρεία
Μετά βόλτα μέχρι τις 1:00 το βράδυ με 2 φίλες μου
Μετά σκουλ :P , κινητό, μερικές φορές φαΐ :P

Αυτααα

Σήμερα 4:30 φευγω για Αθήνα για π/σ/κ... ♡

Γεμάτο πρόγραμμα! Καλά να περάσεις στην Αθήνα!
 

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.

Yiorgosk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος Αγησίλαος Κουφαλιτάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Εγώ ξυπνάω, τρώω, διαβάζω λίγα αρχαία γιατί τα έχω πεθυμήσει. Από τον μάρτιο έχω ένα βιβλίο του Παυλου Κοντου, το οποίο λέγεται Τα δυο ευ της ευτυχίας, μια διεξοδική εισαγωγή στα Ηθικά Νικομαχεια του Αριστοτέλη. Το αστειο ειναι πως οταν το αγορασα δεν το προσεξα καν, αφου ηθελα ενα εξωσχολικο βιβλιο για να χαλαρωσω. Βρηκα την ευκαρια να το διαβασω. Πηγα διακοπες με τους φιλους μου για πεντε μερες στη Σαμο, ηταν πολυ ομορφα! Βολτες με φιλους, τρεξιμο, περπατημα, σειρες, δραστηριοτητες (ελπιζω) διακοπες και μετα σχολη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top