Σλάβικες Σπουδές

vamos

Νεοφερμένος

Ο vamos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γνώμη για το τμήμα Σλάβικων σπουδών στο ΕΚΠΑ; Αξίζει να προσπαθήσω ενώ δεν έχω καμία επαφή με αυτές τις γλώσσες ή θα τα βρω σκούρα και θα θέλω να τα παρατήσω;Επίσης, προσφέρει καλή αποκατάσταση;
 

ρενακι 13

Νεοφερμένος

Η ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Μπορεις να ενημερωθεις κι εδω https://www.slavstud.uoa.gr/ η κορη μου το εχει σαν δευτερη επιλογη κι οπως φαινεται πολυ πιθανον να περασει εκει...
ειναι τμημα απ οσα εχω διαβασει που θελουν διαβασμα,και αγαπη για τις γλωσσες γενικα και συγκεκριμενα τις σλαβικες,φετος θα δεχτει 85 ατομα,ολιγομελη τμηματα σε γενικες γραμμες,οσον αφορα την αποκατασταση θελω σαν γονεας να το βλεπω θετικα...η κορη μου ειναι ενθουσιασμενη με το συγκεκριμενο.αν αγαπας τις γλωσσες θα σ αρεσει,ουτε κι εμεις μιλαμε ρωσικα,πρωτη επαφη θα ναι....λεω εμεις γιατι λιγο ως πολυ μαζι τα περναμε ολα.ελπιζω να βοηθησα.καλη επιτυχια σε οτι κανεις.
 

vamos

Νεοφερμένος

Ο vamos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
να είστε καλά
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top