Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,542 εγγεγραμμένα μέλη και 2,460,695 μηνύματα σε 78,079 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 472 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πανελλήνιες 2019

Panelele19

Νεοφερμένος

Ο Panelele19 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O Panelele19 έγραψε: στις 11:37, 28-06-19:

Κοζάνη σίγουρα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Vasilis2000kak

Νεοφερμένος

Ο Vasilis2000kak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O Vasilis2000kak έγραψε: στις 11:45, 28-06-19:

Παιδιά όποιος πάει στο σχολείο του μαθαίνει. Αλλιώς στις 13.00 απο το site του Υπουργείου. Γι'αυτό ακουτε ότι βγήκαν τα αποτελέσματα. Στο σχολείο είναι από χθες το βράδυ όλα.
Παράθεση

Galaxy

Φοιτητής

H Galaxy αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 307 μηνύματα.

H Galaxy έγραψε: στις 12:00, 28-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Vasilis2000kak
Παιδιά όποιος πάει στο σχολείο του μαθαίνει. Αλλιώς στις 13.00 απο το site του Υπουργείου. Γι'αυτό ακουτε ότι βγήκαν τα αποτελέσματα. Στο σχολείο είναι από χθες το βράδυ όλα.
οχι σε ολα. Στο δικο μου πχ ειπαν οτι θα τα αναρτησουν στη μια..
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,413 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 12:01, 28-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Galaxy

Στο δικό μου στις 12.30.
Παράθεση

Katerinaa (Κατερίνα^.^)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Κατερίνα^.^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 108 μηνύματα.

H Katerinaa έγραψε: στις 12:14, 28-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Galaxy

Κι εμένα μόλις τώρα πήγαν φίλοι μου και δεν έχουν αναρτήσει τίποτα. Στις 13:00 τους είπαν.
Παράθεση

Akapo

Νεοφερμένος

Ο Akapo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Akapo έγραψε: στις 14:41, 28-06-19:

Καλησπερα ,εβγαλα 12.672 μορια και ενδιαφερομαι για την σχολη των ιωαννινων (τμημα μηχανικων επιστημης υλικων ) και θα ηθελα να κανω ορισμενες ερωτησεις
1) βρισκεται κανονικα στο νεο μηχανογραφικο ;
2) μπορω να ασχοληθω σε μεταπτυχιακο με κατασκευη προσθετικων μελων ;
Οποιαδηποτε βοηθεια ειναι καλοδεχουμενη
Ευχαριστω????
Παράθεση

Jack25

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Jack25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 119 μηνύματα.

O Jack25 έγραψε: στις 19:02, 28-06-19:

O Ναθαναήλ έγραψε στις 20:30, 07-06-19
Αρχική Δημοσίευση από Ναθαναήλ
Παιδιά, θα δώσω και Μαθηματικά την Δευτέρα για να ανοίξω κιάλλο πεδίο.Θα ήθελα να πιάσω την Θεωρία.Εσείς που έχετε βγάλει την Θεωρια μπορείτε να μου προτείνετε τι να κάτσω να διαβάσω απο θεωρία?
O Ναθαναήλ έγραψε στις 12:26, Σήμερα:
Αρχική Δημοσίευση από Ναθαναήλ
Μαθηματικά: 20 (Το περίμενα)
Έκθεση: 18,8 (Ο δεύτερος βαθμολογητής μου έβαλε 19,2!!! Καταβάθος και αυτό το περίμενα γιατί μου φάνηκαν γελοία τα θέματα και αισθάνθηκα τυχερός που βάλανε κείμενο από βιβλίο και όχι κλασσικό δοκίμιο,αλλά λες έκθεση είναι ποτέ δεν ξέρεις.. λέγανε και όλοι δεν γράψαμε καλά.. ήμουν επιφυλακτικός)
Φυσική: 15 (Δεν το περίμενα!!Με έσωσαν τα μαθηματικά!!!)
Χημεία: 13,4 (Έπεσε θέμα που είχα διαβάσει 2 μέρες πριν άρα κυρίως τύχη ήταν δεν το παίρνω πανω μου)
Βιολογία: 18 (Νόμιζα ότι είχα γράψει ότι να ναι)
Σύνολο:
2ο πεδίο: 17.090
3ο πεδίο: 16.318

Είμαι πολύυ χαρούμενος!!! Αλλά αποφάσισα να ξαναδώσω και αυτή τη φορά θα τα δώσω όλα από την αρχή με σωστή προετοιμασία θα τα πάω περιφημα του χρόνου!!Πήρα τα πάνω μου τώρα!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Jack25 : 28-06-19 στις 19:18.
5
1
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,692 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 18:30, 08-07-19:

Ρυθμίσεις θεμάτων εισαγωγής στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση το ακαδημαϊκό έτος 2019-2020 για τα τέκνα οικογενειών που επλήγησαν κατά τις πυρκαγιές της 23ης και 24ης Ιουλίου 2018
https://www.minedu.gov.gr/news/42211...s-iouliou-2018
"... παρέχεται είκοσι τοις εκατό (20%) προσαύξηση του συνόλου των μορίων που έλαβαν και απαραίτητη προϋπόθεση είναι ύστερα από την προσαύξηση να συγκεντρώνουν αριθμό μορίων τουλάχιστον ίσο με τα μόρια του τελευταίου εισαχθέντος στη συγκεκριμένη σχολή".
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Λένω : 08-07-19 στις 18:37.
Παράθεση

Jowanna

Νεοφερμένος

H Jowanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H Jowanna έγραψε: στις 00:44, 09-07-19:

Παιδιά τι κάνετε; Πώς νιώθετε που τελείωσαν οι πανελλήνιες;Έχετε κάνει το μηχανογραφικό (ρωτάω γενικά δηλαδή χωρίς λεπτομέρειες για το τι έχετε κάνει γιατί αυτό είναι άλλο θέμα στο ischool);
Νιώθω ότι το συγκεκριμένο θέμα δεν είναι καθόλου ενεργό και για αυτό σκέφτηκα να γράψω να δω πως είστε
Παράθεση

SonGokuUI

Απόφοιτος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 222 μηνύματα.

O SonGokuUI έγραψε: στις 03:39, 09-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Jowanna
Παιδιά τι κάνετε; Πώς νιώθετε που τελείωσαν οι πανελλήνιες;Έχετε κάνει το μηχανογραφικό (ρωτάω γενικά δηλαδή χωρίς λεπτομέρειες για το τι έχετε κάνει γιατί αυτό είναι άλλο θέμα στο ischool);
Νιώθω ότι το συγκεκριμένο θέμα δεν είναι καθόλου ενεργό και για αυτό σκέφτηκα να γράψω να δω πως είστε

Για κάποιο λόγο μου είναι μια μακριά ανάμνηση όλη αυτή η φετινή εμπειρία.
1
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,585 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 03:52, 09-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από SonGokuUI
Για κάποιο λόγο μου είναι μια μακριά ανάμνηση όλη αυτή η φετινή εμπειρία.
Συνήθως οι μη ευχάριστες αναμνήσεις, απομακρύνονται. Θα το διαπιστώσεις και με άλλα παρόμοια γεγονότα στη ζωή σου.
Παράθεση

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γρεβενά (Γρεβενά). Έχει γράψει 2,702 μηνύματα.

O DumeNuke έγραψε: στις 10:31, 09-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Jowanna

Έχω λιώσει στο Lol TFT.
4
Παράθεση

maria200

Νεοφερμένος

H maria200 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H maria200 έγραψε: στις 11:02, 09-07-19:

Με 15260 έχω πιθανοτητες να περάσω νοσηλευτικη/μαιευτικη παδα;Σε περίπτωση που δε πιάσω αυτές τις σχολές σκέφτομαι να δηλώσω δημοσια και κοινοτική υγεία παδα ή βιοιατρικων(ειμαι απο θεωρητική).Ποια η γνωμη σας για τις 2 αυτές σχολές.Ως εναλλακτική σκέφτομαι και το νηππιαγωγών αθήνας.Τι μου προτείνετε δεδομένου ότι μου αρέσουν το ιδιο;
Παράθεση

jjajajjajaj89

Νεοφερμένος

H jjajajjajaj89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H jjajajjajaj89 έγραψε: στις 16:57, 09-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από maria200
Με 15260 έχω πιθανοτητες να περάσω νοσηλευτικη/μαιευτικη παδα;Σε περίπτωση που δε πιάσω αυτές τις σχολές σκέφτομαι να δηλώσω δημοσια και κοινοτική υγεία παδα ή βιοιατρικων(ειμαι απο θεωρητική).Ποια η γνωμη σας για τις 2 αυτές σχολές.Ως εναλλακτική σκέφτομαι και το νηππιαγωγών αθήνας.Τι μου προτείνετε δεδομένου ότι μου αρέσουν το ιδιο;

Δεν ξερω αν θα πεσουν οι βασεις για να περασεις μαιευτικη ή νοσηλευτικη παδα παντως φιλικα να σε ενημερωσω οτι βιοιατρικων εσεις της θεωρητικης καλυτερα να μην δηλωνετε γιατι θα τα βρειτε σκουρα με την χημεια. Στο λεω απο εμπειρια μιας γνωστης μου που περασε απο θεωρητικη και χρωσταει ακομα τις χημειες..Νοσηλευτικη παντως δεν θα εχεις προβλημα.
Παράθεση

Turin Turambar (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 80 μηνύματα.

O Turin Turambar έγραψε: στις 19:14, 09-07-19:

Νιώθω σαν να έγραψα χθες το τελευταίο μάθημα.
Παράθεση

Agnwsth

Απόφοιτος

H Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 384 μηνύματα.

H Agnwsth έγραψε: στις 19:16, 09-07-19:

Εγώ πάλι νιώθω σαν να έδωσα αιώνες πριν.
4
Παράθεση

Turin Turambar (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 80 μηνύματα.

O Turin Turambar έγραψε: στις 19:31, 09-07-19:

Άντε να δούμε τι θα γίνει με τις βάσεις. Θα πιάσω την Καλαμάτα; 185 μόρια πιο κάτω είναι...
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω έγραψε: στις 07:57, 10-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από maria200

Εγώ αν ήμουν στη θέση σου θα δήλωνα μετά τη Νοσηλευτική και τη Μαιευτική, το Νηπιαγωγών.΄Ετσι όπως το σκέφτομαι εγώ, αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να κάνεις το ίδιο κι εσύ.
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω έγραψε: στις 22:12, 10-07-19:

Ανακοίνωση βαθμολογίας Ειδικών Μαθημάτων ΓΕΛ και ΕΠΑΛ 2019
https://www.minedu.gov.gr/news/42238...-kai-epal-2020
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια