Ποια ταινία σας στοίχειωσε για πάντα;

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ε οχι και για παντα...σιγα πια...απλα μου συμβαινει οταν μου αρεσει μια ταινια να την βλεπω αρκετες φορες για ενα διαστημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Jurassic Park
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indrilgon

Νεοφερμένος

Η indrilgon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
v for vendetta, requiem for a dream, donnie darko
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouno

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Παιδιά όλα καλά με αυτά που λέτε.
Η κάθε ταινία είναι καλή ανάλογα με τον τρόπο της.

Εμένα οι αγαπημένες μου ταινίες ειναι.
Η Κατάρα και το SAW

και φυσικά, το κορυφαίο στη λίστα μου: το REC !!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λάμπρος41472

Νεοφερμένος

Ο Λάμπρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγω το πρασινο μιλη ηταν αδικο και ανατριχιαστκο αλλα ηταν καλο:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

22natalia22

Νεοφερμένος

Η 22natalia22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
εγω ειδα προφατα ο Orphan..κ δεν ειναι οτι με στοιχειωσε για παντα,απλα εβλεπα αυτο το ηλιθιο μυξιαρικο κοριτσακι στον υπνο μου μερικα βραδια...:( το σκασμενο... επισης,οταν ημουν εκτη δημοτικου,ειχα δει το σπιτι στον στοιχειωμενο λοφο,κ πριν κοιμηθω τα βραδια νομιζα οτι ο τρελογιατρος με κοιταει απο το παραθυρο... τωρα πιστευω οτι θα με στοιχειωσει το 2012 που θα παω να δω σημερα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
εγω νομιζω οτι ΘΑ με στοιχειωσει το paranormal activity αν το δω..ηδη με το τρειλερ που τους βλεπω να τσιριζουν στοιχειωθηκα!!!:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*school_brick*

Νεοφερμένος

Η *school_brick* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
θα συμφωνησω με 1 παλιο ποστ του "don_aris91" η "λαμψη" του Στ.Κιουμπρικ
κ ο τζακ νικολσον σ'αυτη την ταινια ειναι φοβερος!!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
μετα απο αυτο που ειδα σημερα,με διαφορα το "2012"..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evimgr

Νεοφερμένος

Η Evimgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ενδεχομένως να είμαι εκτός θέματος αλλά μιας και μιλάτε για ταινίες.. Έχετε να μου προτείνετε κάποια καλή μυστηριου με απρόσμενο τελος?
Όπως "ο απρόσμενος επισκέπτης" και "το σώμα"...
 

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Ο λαβύρινθος του Παν (Pan's Labyrinth). Αυτό το πράγμα με τα μάτια στα χέρια του μου άφησε πολλά ψυχολογικά τραύματα με αμέτρητους εφιάλτες. Σίγουρα η χειρότερη ταινιά που έχω δει.
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ενδεχομένως να είμαι εκτός θέματος αλλά μιας και μιλάτε για ταινίες.. Έχετε να μου προτείνετε κάποια καλή μυστηριου με απρόσμενο τελος?
Όπως "ο απρόσμενος επισκέπτης" και "το σώμα"...


La cara oculta / The hidden face
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Ο λαβύρινθος του Παν (Pan's Labyrinth). Αυτό το πράγμα με τα μάτια στα χέρια του μου άφησε πολλά ψυχολογικά τραύματα με αμέτρητους εφιάλτες. Σίγουρα η χειρότερη ταινιά που έχω δει.



:'(:'(:'(
 

Nafsika19

Νεοφερμένος

Η Ναυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ξεκάθαρα το Requiem for a dream
 

Evcathy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Η πρώτη ταινία του Silent Hill! :worry:
Αυτή η σειρήνα της εκκλησίας που σκούζει για να μαζευτούν οι "πιστοί", ηχεί ακόμα στα αυτιά μου: :morning1:



Επίσης και το The Cell με τη Λόπεζ! :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top