Ψυχολόγων ΣΣΑΣ Ειδ. Κατ.Ν.3648\08\β

constantinepap

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
μπορει κανεις να με ενημερωσει γι' αυτη την σχολη? εχει βαση 15158 και ειναι στην θεσσαλονικη.....θελω να μαθω περισσοτερο για ποιες κατηγοριες απευθηνεται....δηλαδη αν ειναι για πολυτεκνουσ κτλ.....ευχαριστω εκ των προτερων!!!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikodim14

Νεοφερμένος

Ο nikodim14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Για την κατηγορια στην οποια απευθυνεται ακριβως δεν ξερω. Παντως σιγουρα δεν ειναι για τους πολυτεκνους. ελπιζω να σε βοηθησα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Businessman

Νεοφερμένος

Ο Businessman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Καρβάλη (Καβάλα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Χθες που συζητούσα με κάποιο παιδί που θέλει "Ψυχολογικό ΣΣΑΣ" μου είπε πως οι πολύτεκνοι υπάγονται σε ειδική κατηγορία με αρκετά χαμηλότερη βάση εισαγωγής!Και μάλιστα μου μίλησε για 14000 μόρια!:hmm:
Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει αυτό (ούτε αν η εν λόγω κατηγορία αναφέρεται σε πολύτεκνους,ίσως και να υπάρχει κάποια άλλη),καθότι ως γνωστόν οι πολύτεκνοι έχουν απλώς το δικαίωμα μεταγραφής σε κάθε περίπτωση και όχι "πριμοδότησης" μορίων!
Παρακαλώ αν κάποιος γνωρίζει ας μας διαφωτίσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinepap

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
και εγω δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι για πολυτεκνους....Businessman να σε δοορθωσω λιγο οι πλουτεκνοι εχουν πριμοδοτηση μοριων σε στρατιωτικες και σε αστυνομικες σχολες....το δικαιωμα μεταγραφης το εχουν στις υπολοιπες σχολες οπως φιλολογια, φιλοσοφικη κ.λ.π.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aυτό με τα πολύ λίγα μόρια είναι για παιδιά που έχουν χάσει γονιό στον πόλεμο νομίζω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Businessman

Νεοφερμένος

Ο Businessman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Καρβάλη (Καβάλα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
και εγω δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι για πολυτεκνους....Businessman να σε δοορθωσω λιγο οι πλουτεκνοι εχουν πριμοδοτηση μοριων σε στρατιωτικες και σε αστυνομικες σχολες....το δικαιωμα μεταγραφης το εχουν στις υπολοιπες σχολες οπως φιλολογια, φιλοσοφικη κ.λ.π.....:)

Τότε φίλε οι άνθρωποι είναι για τα σκυλιά!:mad:

Άντε για μεταγραφή να το δεχτώ,από που και ως που τέτοια πριμοδότηση και μάλιστα σε τμήματα στα οποία σφάζεται ο κοσμάκης για να μπει;!Δεν είναι αδικία αυτό;Πολύτεκνοι είναι όχι άτομα με ειδικές ανάγκες!!!

Κοίτα να δεις πόσο αναίσχυντους πολιτικούς έχουμε...εντάξει ρε φίλε,και με τη μεταγραφή θα την πάρεις την ψήφο!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinepap

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
ναι και εγω κατι τετοιο εχω ακουσει αλλα δεν ημουν σιγουρος....ευχαριστω...!:iagree:
-----------------------------------------
χαχαχαχαχχχχαααα....Businessman και η πριμοδοτηση δεν ειναι μεγαλη π.χ για αξιωματικος κανονικα ΕΙΝΑΙ 18553 ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΥς 18424!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Nαι αλλά με αυτά που έλεγες εσύ για τις ΣΑΣΣ είναι μεγάλη η διαφορά.Αν και είναι μάλλον όπως στο λέω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinepap

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
ναι, ναι ετσι ειναι το ειδα και αλλου πριν λιγο....ευχαριστω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Businessman

Νεοφερμένος

Ο Businessman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Καρβάλη (Καβάλα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Αγαπητέ συνονόματε,σνομπάρεις αυτά τα 100+ μόρια;

Εμένα ο αδερφός μου φέτος έχασε 4-5 τμήματα της επιλογής του για 20-30 μόρια!
Κάθε μόριο μετράει...+1 γελάς,-1 κλαις!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinepap

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
ναι και μια φιλη μου φετος δεν περασε παιδαγωγικα για τοσο...συμφωνω οτι και το παρα μικρο μοριο μετραει....!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti!

Νεοφερμένος

Η Areti! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

dimitris000

Νεοφερμένος

Ο dimitris000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας! Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω κάτι. Μπορεί κάποιος να παει σσασ χωρις να ενοικιασει σπιτι. Π.χ. θα μπορούσα να επιστρέφω στον τόπο διαμονής της σχολής ότι ώρα θέλω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Τι την πέρασες την σχολή καφενείο ή βγαίνεις έξω παρασκευη απόγευμα και μπαίνεις βράδυ κυριακής ή απο οσο εχω ακούσει μπορείς να μείνεις μέσα και τα σαββατοκύριακα και να μην πάρεις την άδεια.Μου θυμησε αυτήν την διαφήμιση της Τράπεζας Πειραιως

https://www.youtube.com/watch?v=wovmDAmUgZo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Γεια σας! Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω κάτι. Μπορεί κάποιος να παει σσασ χωρις να ενοικιασει σπιτι. Π.χ. θα μπορούσα να επιστρέφω στον τόπο διαμονής της σχολής ότι ώρα θέλω;
Εχω εναν φιλο στην ΣΣΑΣ και μου εχει πει οτι ολοι σχεδον εχουν νοικιασει σπιτια.Ουσιαστικα ομως αν νοιασει καποιος, μονο τεταρτη και πσκ θα μπορει να πηγαινει .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top