Στρατιωτικές Σχολές- Σχολές Αστυνομίας και κατεύθυνση/πεδίο

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δε λέει τίποτα το ουσιώδες το άρθρο ναταλία
οσοι ενδιαφερόμαστε για αστυνομια τα ξερουμε αυτά
εκτιμήσεις θέλουμε να δούμε βασικά

Μονο για το νεο πεδίο αξίζει να αναφερθούμε , που προσωπικά πιστεύω οτι θα προχωρησει η κινηση και δε θα μεινουν στα λογια.Καιρός ήταν!

Ε καλά, μπορεί να έχει ξεφύγει κάποια πληροφορία σε κανέναν. :P Απλά αναρτήθηκε πριν 4 μέρες και νόμιζα ότι θα ήταν κάπως χρήσιμο. :P

Τέλος πάντων... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exydos

Νεοφερμένος

Ο exydos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά, είμαι 17 χρονών και φέτος θα πάω 3η Λυκείου και είμαι θεωρητική κατεύθυνση(ανθρωπιστικών σπουδών). Βρίσκω τον ευατό μου σε μια μεγάλη δυσκολία επιλογής σχολής για το πανεπιστήμιο. Το ενδιαφέρον μου στρέφεται προς τις αστυνομικές σχολές. Με το ισχύων σύστημα, μπορώ να φοιτήσω σε αυτές επιλέγοντας μάθημα επιλογής τα Λατινικά; Γενικώς, δεν είμουν καλός μαθητής απο το Γυμνάσιο αλλά υπάρχει μια μικρή άνοδος τελευταία. Επίσης, έχω 2,25 μυωπία και 0,75 αστιγματισμό και στους δυο οφθαλμούς και δεν γνωρίζω εαν μπορώ να εισαχθώ στις σχολές της αστυνομίας(οι οποίες είναι πολλές). Μήπως μπορεί κανεις να το διευκρινίσει; Χρειάζεται να κάνω κάτι άλλο μέσα στην χρονιά προκειμένου να μην παραλείψω τίποτα; Ποτε κάνουμε τις αθλητικές/ψυχομετρικές εξετάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top