Θρησκευτικά - Διαγώνισμα: Πόσος χρόνος μελέτης χρειάζεται για να γράψω καλά;

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
το κατ εικονα και ομοιωση


παντα σε ολες τις ταξεις ηταν σοσ θεμα κι παντα το βαζανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra..roxy

Νεοφερμένος

Η dimitra..roxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
εμας μασ εβαλε στο μαθημα με το διαταγμα των μεδιολάνων αν κανεις γραφει σε αυτο πειτε μου να πω τι επεσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιαππαπινα

Νεοφερμένος

Η Γιαππαπινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
τελικα εχει κανεισ λυσαρι θρησκευτικα να μου πει και εμενα τισ απ. απο τις ασκ. γιατι θα μας παρει τα τετραδια και δεν εχω γραψει καμια ασκηση
-----------------------------------------
εγω εγραψα στο 6,7.8 και μου επεσε:1)ποιες οι αιτιες της αποστολικης συνοδου και ποια αποφαση παρθηκε ,2)ποια τα βασικα σημεια της διδασκαλιας του αποστολου παυλου,τις αλλες ερ. sorry δεν τις θυμαμαι γιατι ειμαι απο τις καλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
παιδια σοσ αυριο γραφω διαγωνισμα στα μα8ηματα 14 15α 18 και 19 αν εχετε γραψει σαε παρακαλω να μου πειτε τι επεσε
ευχαειστω πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metspanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
ρε παιδια ελεος! Σιγα το δυσκολο μαθημα που αγχωνεστε κιολας. Σε αυτο το μαθημα παιρνεις και βαθμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top