Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,542 εγγεγραμμένα μέλη και 2,460,682 μηνύματα σε 78,079 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 463 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ανησυχώ για την κολλητή μου

Orthologistis (ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ!)

Φοιτητής

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Orthologistis φολα στα κομματοσκυλα φοιτητες!!!! έγραψε: στις 06:17, 05-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από αδαμαντια52071
Το σκέφτηκα πολύ πρωτού ανοίξω αυτό το θέμα.

πεσ τησ να κοιταχτει στο καθρεφτη μπασ και ξυπνησει αλλιωσ ψαξε για καινουρια φιλη.... το θεμα ειναι να κανεισ παρεα με ατομα που σε ευχαριστουν και περνασ καλα μαζι τουσ .... αν εχεισ καρμηριδεσ τοτε σου καταστρεφεται και η δικια σ ψυχολογια.... δεν αξιζει νομιζω να ακουσ απο το πρωι μεχρι το βραδυ γκρινια.....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jj! : 05-02-12 στις 11:09. Αιτία: Προσθήκη spoiler στην παράθεση.
2
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,095 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 07:33, 05-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Orthologistis
πεσ τησ να κοιταχτει στο καθρεφτη μπασ και ξυπνησει αλλιωσ ψαξε για καινουρια φιλη.... το θεμα ειναι να κανεισ παρεα με ατομα που σε ευχαριστουν και περνασ καλα μαζι τουσ .... αν εχεισ καρμηριδεσ τοτε σου καταστρεφεται και η δικια σ ψυχολογια.... δεν αξιζει νομιζω να ακουσ απο το πρωι μεχρι το βραδυ γκρινια.....
Αυτά είναι τα ιδανικά της φιλίας για εσένα, Orthologisti?
Είμαστε φίλοι με κάποιον μόνο μέχρι το σημείο όπου σταματάμε να περνάμε καλά μαζί του?
Where I come from, για τους φίλους σου είσαι εκεί είτε περνάτε όμορφα και ωραία, είτε υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Γιατί ο πραγματικός φίλος στα δύσκολα φαίνεται! Δεν φαντάζομαι ότι αν αντιμετώπιζες εσύ κάποια δυσκολία θα σε ευχαριστούσε να μην είχες κανένα δίπλα σου επειδή απλά "δεν περνούσαν ωραία".

Αδαμαντία,
κακά τα ψέματα η φίλη σου έχει θέματα να λύσει και δυστυχώς δεν μπορείς να κάνεις πολλά πράγματα εκτός από το να την στηρίζεις. Τώρα, αυτό που θα πρότεινα εγώ είναι μία μεγάλη συζήτηση πάνω στο θέμα - κάτι που θα το χρησιμοποιήσει και η ίδια σαν αφετηρία για να ξεκινήσει να βλέπει τα πράγματα διαφορετικά.
Αυτό που θα βοηθούσε φαντάζομαι, είναι να προσπαθήσεις και εσύ να την βοηθήσεις να στρέψει την προσοχή της για να βρει κάτι που θα της αρέσει να κάνει, κάτι στο οποίο θα έχει και κλίση. Όταν αφιερώνεις χρόνο για να ασχολείσαι με πράγματα που αγαπάς, η διάθεση και η ψυχολογία σου είναι πολύ καλύτερη. Κάντε μαζί καινούρια πράγματα για να φύγει και αυτή η αίσθηση της ρουτίνας που μπορεί να νιώθει η φίλη σου.
Παράθεση

boss.

Φοιτητής

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πρόγραμμα Εκκλησιαστικής Μουσικής και Ψαλτικής Ανώτ. Εκκλησ. Ακαδημίας Ηρκλείου Κρήτης και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 782 μηνύματα.

O boss. έγραψε: στις 17:08, 05-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Eileen
Αυτά είναι τα ιδανικά της φιλίας για εσένα, Orthologisti?
Είμαστε φίλοι με κάποιον μόνο μέχρι το σημείο όπου σταματάμε να περνάμε καλά μαζί του?
Where I come from, για τους φίλους σου είσαι εκεί είτε περνάτε όμορφα και ωραία, είτε υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Γιατί ο πραγματικός φίλος στα δύσκολα φαίνεται! Δεν φαντάζομαι ότι αν αντιμετώπιζες εσύ κάποια δυσκολία θα σε ευχαριστούσε να μην είχες κανένα δίπλα σου επειδή απλά "δεν περνούσαν ωραία"..
αλλο μια δυσκολια, και αλλο, ολη μερα καθε μερα, γκρινια και μιζερια!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια