Τμήμα Χημείας - Πανεπιστήμιο Αθηνών

mary159

Νεοφερμένος

Η mary159 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrusa.kok

Νεοφερμένος

Η xrusa.kok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γεια σας παιδια! Δυστυχώς δεν κατάφερα να εισαχθω στο χημικό Αθηνας κατευθειαν. Μάλλον δικαιούμαι μετεγγραφή επειδή έχω αδερφό στην Αθηνα. Όμως για λίγο καιρό δεν θα έχω τα βιβλία που απαιτούνται για το πρώτο εξαμηνο. Γι'αυτό παρακαλώ πολύ εάν κάποιος σπουδάζει χημικό Αθήνας και δεν χρειάζεται τα βιβλία πρώτου εξαμήνου του να μου τα δανείσει μέχρι να πάρω τα δικά μου !! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
 

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Γεια σας παιδια! Δυστυχώς δεν κατάφερα να εισαχθω στο χημικό Αθηνας κατευθειαν. Μάλλον δικαιούμαι μετεγγραφή επειδή έχω αδερφό στην Αθηνα. Όμως για λίγο καιρό δεν θα έχω τα βιβλία που απαιτούνται για το πρώτο εξαμηνο. Γι'αυτό παρακαλώ πολύ εάν κάποιος σπουδάζει χημικό Αθήνας και δεν χρειάζεται τα βιβλία πρώτου εξαμήνου του να μου τα δανείσει μέχρι να πάρω τα δικά μου !! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!


Τα βιβλία ίσως να σου είναι περιττά στο ξεκίνημα(το πιο πιθανό είναι να μην τα ανοίξεις καν). Διάβαζε κυρίως από σημειώσεις στο e-class και από παραδώσεις μαθημάτων
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top