Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

Meow

Νεοφερμένος

Ο Meow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Ευτυχώς τα πήγα τέλεια :thanku: άντε 4 μέρες και συνεχίζουμε δυναμικά με την προετοιμασία της γ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Carpe_Diem

Νεοφερμένος

Η Άλκηστις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Επιτέλους βρήκα ένα θέμα με συνομηλίκους!!
Εγώ σήμερα έγραφα έκθεση και θρησκευτικά και δεν ξέρω για εσάς αλλά είχα πολύ κουραστικό πρόγραμμα εξετάσεων αυτή την χρονιά... Όλα τα μαθήματα τα γράφαμε καθημερινά και διπλά (εκτός από τις μέρες των πανελληνιών) και οι καθηγητές, τουλάχιστον στο δικό μας σχολείο είχαν απίστευτες απαιτήσεις...
Τέλος πάντων, το καλό είναι ότι τελείωσε επιτέλους.. Καλή ξεκούραση σε όλους και καλή αρχή στα θερινά παίδες:):pleasantry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Meow

Νεοφερμένος

Ο Meow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Πράγματι μία από τα ίδια και εμείς! Θα μπορούσα να πω από τις χειρότερες ενδοσχολικές μου! Αλλά σίγουρα το καλό είναι ότι τελείωσε :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Παιδιά όντως. Πολύ πίεση φέτος 16 μαθήματα σε 10 μέρες. Οι μέρες δεν με περνούσαν με τίποτα.Ευτυχώς έφτασε επιτέλους η σημερινή μέρα...Κουράγιο για τα θερινά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerinaa

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα^.^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Επιτέλους βρήκα ένα θέμα με συνομηλίκους!!
Εγώ σήμερα έγραφα έκθεση και θρησκευτικά και δεν ξέρω για εσάς αλλά είχα πολύ κουραστικό πρόγραμμα εξετάσεων αυτή την χρονιά... Όλα τα μαθήματα τα γράφαμε καθημερινά και διπλά (εκτός από τις μέρες των πανελληνιών) και οι καθηγητές, τουλάχιστον στο δικό μας σχολείο είχαν απίστευτες απαιτήσεις...
Τέλος πάντων, το καλό είναι ότι τελείωσε επιτέλους.. Καλή ξεκούραση σε όλους και καλή αρχή στα θερινά παίδες:):pleasantry:


Να'ξερες πόσο σε νιώθω...:(:/: But it's over now <3:thumbup:

Παιδιά, μια από τα ίδια... κουράστηκα απίστευτα στις φετινές ενδοσχολικές.. και στα περισσότερα μαθήματα δεν μας είχαν βοηθήσει καθόλου.. καλό κουράγιο σε όλους μας για τα θερινά! Εσείς αρχίζετε Δευτέρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Carpe_Diem

Νεοφερμένος

Η Άλκηστις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Εσείς αρχίζετε Δευτέρα;
Εγώ είμαι Βόρεια Ελλάδα και ξεκινάμε στις 27:) Καλή αρχή και σε σας που ξεκινάτε νωρίτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerinaa

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα^.^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Εγώ είμαι Βόρεια Ελλάδα και ξεκινάμε στις 27:) Καλή αρχή και σε σας που ξεκινάτε νωρίτερα!

Αα μάλιστα δεν το ήξερα ότι εκεί πάνω ξεκινάτε λίγο πιο αργά!:thumbup: Εγώ πάντως όσα παιδιά ξέρω εδώ Αθήνα ξεκινάνε τη Δευτέρα και κάποιοι λίγοι αρχίσαν ήδη από σήμερα!:down: :/: Ευχαριστούμε πολύ, καλή αρχή σε όλους μας! <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Κι εγω Αθηνα μενω αλλα την Τεταρτη ξεκιναω :bleh: Οι διακοπες συνεχιζονταιι, στις εξετασεις περα απο 4-5 μαθηματα δεν ανοιξα βιβλιο
Δεν ανυπομονω να ξεκινησουμε καθολου παντως, λουφα τελος :cray:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Carpe_Diem

Νεοφερμένος

Η Άλκηστις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Δεν ανυπομονω να ξεκινησουμε καθολου παντως, λουφα τελος :cray:

Λούφα τέλος δεν λες τίποτα!
Εγώ έχω μια μικρή ανυπομονησία, γενικά οι καινούργιες αρχές μ αρέσουν πολύ και προσπαθώ να τις βλέπω θετικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Εγώ έχω μια μικρή ανυπομονησία, γενικά οι καινούργιες αρχές μ αρέσουν πολύ και προσπαθώ να τις βλέπω θετικά :)

Αν εχεις επιλεξει θετικη κατευθυνση δε μπορεις να κανεις κι αλλιως :D


(συγγνωμη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Εγώ επέλεξα Οικονομικά και ανυπομονώ πως και πως να ασχοληθώ πρώτη φορά με ΑΕΠΠ και ΑΟΘ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Carpe_Diem

Νεοφερμένος

Η Άλκηστις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Αν εχεις επιλεξει θετικη κατευθυνση δε μπορεις να κανεις κι αλλιως :D


(συγγνωμη)

Τώρα είδα την απάντηση σου!
Θεωρητική είμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia110

Νεοφερμένος

Η Georgia110 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Έχει βγει κάποια απόφαση που ανακοινώνει ποια είναι τα εξεταστέα μαθήματα για την φετινή β λυκειου;
 

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Τα μαθήματα που θα εξεταστούν στις ενδοσχολικές εξετάσεις της β λυκείου είναι 7:
Από τον κλάδο Ελληνική Γλώσσα μόνο η Νεοελληνική γλώσσα και λογοτεχνία
Από τον κλάδο Μαθηματικά μόνο η Άλγεβρα
Από τον κλάδο φυσικές επιστήμες μόνο η βιολογία
Ιστορία
Αγγλικά
Αρχαία ή Μαθηματικά Προσανατολισμού
Λατινικά ή Φυσική Προσανατολισμού
 

Georgia110

Νεοφερμένος

Η Georgia110 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τα μαθήματα που θα εξεταστούν στις ενδοσχολικές εξετάσεις της β λυκείου είναι 7:
Από τον κλάδο Ελληνική Γλώσσα μόνο η Νεοελληνική γλώσσα και λογοτεχνία
Από τον κλάδο Μαθηματικά μόνο η Άλγεβρα
Από τον κλάδο φυσικές επιστήμες μόνο η βιολογία
Ιστορία
Αγγλικά
Αρχαία ή Μαθηματικά Προσανατολισμού
Λατινικά ή Φυσική Προσανατολισμού
Ευχαριστώ πολυ
 
Top