Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
κι εγώ τα ίδια :(. όλα μέσα μου τα κρατάω, έτσι είμαι φτιαγμένος μάλλον, δε φταίω. μάλλον για αυτό εδώ και έξι χρόνια με πονάει νυχθημερόν το κεφάλι μου, μιας και οι τομογραφίες δεν έχουν δείξει κάτι στραβό (πλην της πλήρους απουσίας εγκεφάλου :hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ρε παιδια ειμαι σε τετια φαση, οτι και να σκευτιακ δεν πιανει. ΤΑ ειπα σε εναν μεσω msn και ξαλαφρωσα αρκετα αλλα παντα υπαρχει κατι μεσα. Τι να κανω;
για φιλους δεν παιζει, δεν τους εστανομαι αρκετα κοντα για να τους τα πω, εχω καλυτερο φιλο στο msn. Και ειμαι στον ξαδερφο μου οποτε να αρχισω να βριζω με την θεια μου στο διπλανο δωματιο δεν το βρικω λογικο, ασε που δεν μπορω, το irc δεν ειναι λυση για εμενα και δεν εχω τπτ να βαραω η να σπασω.Ουτε μηχανακι/μηχανη/αυτοκινιτο να κανω βολτες με την μουσικη στην διαπασων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Δώσε μια δυνατή μπουνιά στον τοίχο
θα πονέσει πολύ το χέρι σου και τότε θα τα ξεχάσεις όλα εκτος τον πόνο του χεριού σου:teasing: σε πειράζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
τώρα τελευταία ξεσπάω στο πληκτρολόγιο (επειδή είναι πιο φτηνό από το ποντίκι, όχι για κανέναν άλλο λόγο :P) με αποτέλεσμα να μου έχουν χαλάσει τα μισά κουμπιά :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Εγώ παίζω κιθάρα (και σπάω χορδές γμτ :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Ακριβώς επειδή τα βάσταγα μέσα μου, κατέστρεψα το στομάχι μου.... Έκτοτε ορκίστηκα να μην καταστραφώ ποτέ και για κανέναν. Όποιος πειράξει εμένα ή όσους είναι κοντά μου, θα με βρεί απέναντι του...

Το υπέροχο είναι οτι το διασκεδάζω πλέον. Για κάθε εναν έχω και διαφορετική "ανταμοιβή"! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Ρε παιδια ειμαι σε τετια φαση, οτι και να σκευτιακ δεν πιανει. ΤΑ ειπα σε εναν μεσω msn και ξαλαφρωσα αρκετα αλλα παντα υπαρχει κατι μεσα. Τι να κανω;
για φιλους δεν παιζει, δεν τους εστανομαι αρκετα κοντα για να τους τα πω, εχω καλυτερο φιλο στο msn. Και ειμαι στον ξαδερφο μου οποτε να αρχισω να βριζω με την θεια μου στο διπλανο δωματιο δεν το βρικω λογικο, ασε που δεν μπορω, το irc δεν ειναι λυση για εμενα και δεν εχω τπτ να βαραω η να σπασω.Ουτε μηχανακι/μηχανη/αυτοκινιτο να κανω βολτες με την μουσικη στην διαπασων
εμενα με βαηθαει πολυ το τρεξημο, το σκηνακι, η γυμναστκη γενικοτερα αλλα οχι σε γυμναστηριο, αντιθετα προτειμω να μη συναντισω ανθρωπο που ξερω και να μην μηλισω σε κανεναν...το καλυτερο μου...τρεξημο στην βροχη...σουπερ ξεσπασμα και ακρως αγχολυτικο
αν δε σ'αρεσει η γυμναστικη προτειμησε το περπατημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ένα βιβλίο κάνει πολύ καλό στα νεύρα. Αν θες το διαβάζεις, αν όχι το πετάς στον πρώτο που θα κάνει το θανάσιμο λάθος να σε ρωτήσει πως είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Ένα βιβλίο κάνει πολύ καλό στα νεύρα. Αν θες το διαβάζεις, αν όχι το πετάς στον πρώτο που θα κάνει το θανάσιμο λάθος να σε ρωτήσει πως είσαι?
Πάντως πέρα από την πλάκα το βιβλίο κάνει στα νεύρα, σε ταξιδεύει στο δικό του κόσμο ξεχνάς τα νεύρα σου. Αλλά έτσι και σε ρωτήσει εκεινή την στιγμή τι διαβάσεις κλτ κλτ μάλλον γίνεσαι ξανά τούρκος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Ένα βιβλίο κάνει πολύ καλό στα νεύρα. Αν θες το διαβάζεις, αν όχι το πετάς στον πρώτο που θα κάνει το θανάσιμο λάθος να σε ρωτήσει πως είσαι?
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris

Νεοφερμένος

Η Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Σχεδόν πάντα ξεσπάω στο έταιρον ήμισυ.. :devil:

Ήρωας είναι αυτός ο άνθρωπος.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Chris:
Σχεδόν πάντα ξεσπάω στο έταιρον ήμισυ.. :devil:

Ήρωας είναι αυτός ο άνθρωπος.. :/:


Πάει ο άνθρωπος! Ξέσπασε σε κάτι άλλο βρε τι σου έκανε να την πληρώνει? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Πάει ο άνθρωπος! Ξέσπασε σε κάτι άλλο βρε τι σου έκανε να την πληρώνει? :confused:
Α βρε yianni αφου μια τις έχουμε μας κάνουν ότι θέλουν. Αχ αυτές οι γυναίκες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Πηγαίνω σε κάποιο ήσυχο μέρος, σκέφτομαι και κοιτάζω την θέα.
Βέβαια καλύτερα είναι να έχεις για παρέα κάποιον που να σε ακούει, να σε καταλαβαίνει και να προσπαθεί να σου φτιάξει την διάθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
διαλιω το δωματιω και μου περναη και μετα καταλαβενω πως εχω διαληση το δωματιω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ξεσπάω στην αδελφή μου:redface: .Αλλά επειδή το κακόμοιρο το μικρό, το έκανα συνέχεια να κλαίει, βρήκα άλλο τρόπο. Πέρνω ένα μαξιλάρι και με όλη μου τη δύναμη ουρλιάζω οπότε και κανείς δεν με κούει αλλά και ξεσπάω κανονικότατα:) :redface: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ωραία άλλοι δύο μένουν να χρησημοποιήσουν λογότυπο απο την οικογένεια Simpsons και έτσι θα συμπληρωθεί όλη η οικογένεια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
σπάνια ξεσπάω... τα κρατάω μέσα μου συνήθως... Τις περισσότερες φορές προτιμάω να απομονωθώ στο δωμάτιο μου ακούγοντας μουσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

depi

Νεοφερμένος

Η depi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παίρνω το αμάξι, φουλ η μουσική, τέρμα τα γκάζια....και όπου με βγάλει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
πρόσεχε μη σε βγάλει στην οδό θυμαρακίων μόνο :worry:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top